LOVE. A migrant walks next to a tent tagged with the initials of the United Kingdom, UK, into a heart-shape logo inside the 'Jungle' camp for migrants and refugees in Calais on June 24, 2016. Photo by Philippe Huguen/AFP

عشق. یک مهاجر پیاده روی در کنار یک چادر با برچسب حروف از پادشاهی متحده, انگلستان, به شکل قلب, لوگو داخل ‘جنگل’ اردوگاه مهاجران و پناهندگان در کاله در ژوئن 24, 2016. عکس از فیلیپ Huguen/AFP

LONDON, United Kingdom – بریتانیا در چهار شنبه, مارس 19 پوستی نقاط جدید مبتنی بر سیستم مهاجرتی که به پایان می رسد حرکت آزاد مردم و اولویت کسانی که با بالا ماهر شغل.

این طرح به معنای به جای یکی بریتانیا به دنبال به عنوان یک عضو اتحادیه اروپا است.

بریتانیا چپ بلوک پس از 47 سال در ژانویه 31 و تنظیم شده است برای جلوگیری از پیروی از قوانین اتحادیه اروپا زمانی که پست-Brexit دوره گذار در دسامبر به پایان می رسد.

“ما در حال پایان دادن به رایگان جنبش کنترل گرفتن از مرزهای ما و ارائه به مردم را از اولویت های” خانه انگلستان کار Priti پاتل گفت: در بیانیه ای که اواخر روز شنبه, مارس 18.

کنترل بریتانیا از مرزهای یکی از مسائلی که سوار رای دهندگان به حمایت از یک تقسیم از دیگر 27 اتحادیه اروپا سازمان ملل در سال 2016 عضویت رفراندوم.

نخست وزیر بوریس جانسون برنده سالم اکثریت در ماه دسامبر انتخابات و طرح این است که مطمئن شوید که برای برنده شدن در مجلس پشتیبانی می کند.

پیشنهاد دولت نیاز به هر کارگر خارجی به کسب 70 امتیاز به واجد شرایط و تعداد مجموعه ای از نقاط برای هر مدرک تحصیلی و یا مهارت.

این جوایز حداکثر 20 امتیاز برای مهاجران آینده نگر خواهد شد که کسب حداقل £25,600 ($33,325 یا 30,820 یورو) و هیچ امتیاز برای کسانی که خواهد شد مورد نیاز حداقل £20,480.

بیست امتیاز نیز به مردم با “مناسب سطح مهارت” و یکی دیگر از 20 برای کسانی که انگلیسی صحبت می کنند “در سطح مورد نیاز است.”

بریتانیا در حال حاضر حقوق و دستمزد آستانه برای مهاجران ماهر است £30,000.

مردم نیز با کسب 20 امتیاز که شغل “در کمبود مدرک تحصیلی” و یا 10 یا 20 امتیاز برای مدارک تحصیلی دکترای در زمینه های مختلف.

“متقاضیان قادر خواهد بود برای ‘تجارت’ ویژگی های چنین به عنوان خاص خود را ارائه و مدارک علیه حقوق پایین” دولت پیشنهاد می گوید.

آن تاثیر نمی گذارد بیش از 3.2 میلیون نفر از شهروندان اتحادیه اروپا که اعمال می شود برای باقی ماندن در بریتانیا تحت رسمی حل و فصل طرح شد.

‘دو ردیف نیروی کار’

اصلی مخالف حزب کارگر گفت: برخی از بخش های کار’ تکیه بر کارگران خارجی را به زور دولت به متعدد استثنا.

“این حقوق و دستمزد آستانه سیستم است که نیاز به بسیاری از معافیت برای (خدمات درمانی) برای مراقبت های اجتماعی و بسیاری از قطعات از بخش خصوصی است که آن را بی معنی” کار خانه امور سخنگوی دایان ابوت گفت.

“اگر همه آنها در کوتاه مدت ویزا فقط از جان گذشته ترین کارگران خواهد آمد و خواهد شد که اثر ایجاد دو لایه نیروی کار است.”

راهب بزرگ مخالف شماره کوچکتر لیبرال دموکرات گفت: سیاست بود “بر اساس بیگانه ستیزی و نه اجتماعی و اقتصادی نیازهای کشور ما است.”

“بیش از حد بسیاری از کسب و کار در حال حاضر در تلاش برای استخدام کارگران آنها نیاز دارید. در حال حاضر محافظه کاران می خواهید برای جلوگیری از آنها را استخدام همه اما بالاترین پرداخت کارکنان از خارج از کشور” کریستین Jardine گفت.

Jardine هشدار داد که 10 ماه بود و نه به اندازه کافی زمان برای کسب و کار را آماده و آنها را در معرض خطر ایجاد “هرج و مرج و سردرگمی است.”

انگلستان Homecare انجمن لابی گروه در عین حال به نام عدم وجود مقررات مربوط به دستمزد پایین کارگران مانند خانه پرستاران “غیر مسئولانه است.”

“قطع عرضه نگر careworkers تحت یک سیستم جدید مهاجرت را هموار کردن راه برای بیشتر مردم انتظار بی ارزش در بیمارستان و یا رفتن بدون مراقبت ، – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im