بازگرداندن کنگره شورشی MLAs: کمال نات به Lalji Tandon در نامه

بوپال: در میان ادامه داد: بحران قدرت در دولت وزیر کمال نات روز سه شنبه نوشت: به فرماندار Lalji Tandon تکرار تقاضا برای شورشی کنگره MLAs به ارمغان آورد به بوپال از بنگلور, جایی که آنها در حال حاضر به تسلیم شود.

این Madhya Pradesh سانتی متر بیشتر گفت که MLAs آورده بودن به بوپال خواهد اطمینان حاصل شود آنها تصمیم گیری خواهد شد “مستقل”.

“اجازه دهید 16 MLAs که برگزار شده است اسیر بود منتشر شد. اجازه دهید آنها را به زندگی در خانه های مربوطه خود را برای 5 تا 7 روز بدون هیچ گونه ترس به طوری که آنها می تواند مستقل تصمیم” کمال نات نامه بخوانید.

از طریق نامه Nath بیشتر گفت: فرماندار منظور از انجام طبقه آزمون روز سه شنبه خود را شکست که آن را در نظر گرفته بود که دولت او فاقد اکثریت خواهد بود ” بر خلاف قانون اساسی به دلیل آن که بی اساس است.’

“باور را که من باید انجام تست طبقه در MP مجمع در 17 مارس در غیر این صورت از آن خواهد شد در نظر گرفته شده است که من لازم نیست که اکثریت خواهد بود خلاف قانون اساسی به دلیل آن را بی اساس بودن” آن اضافه شده است.

اما در اوایل امروز شورشی کنگره MLAs از Madhya Pradesh برگزار شده بود در یک کنفرانس مطبوعاتی در بنگلور بیان کرد که آنها دور ماندن از بوپال خود به خود و تا به حال استعفا دادند نارضایتی کمال نات سبک رهبری است.

علاوه بر این دیوان عالی کشور صادر کرده است توجه به, Madhya Pradesh دولت و برنامه ریزی شده در این جلسه 10:30 صبح روز چهارشنبه در درخواست ثبت شده توسط سابق MP سانتی متر Shivraj سینگ Chouhan و دیگران برای برگزاری فوری طبقه آزمون در دولت و مجلس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im