برنان می گوید: او حاضر به مصاحبه با دورهام در تیراندازی طوفان پروب

مدیر سابق سازمان سیا جان برنان روز جمعه گفت که او حاضر به مصاحبه با دادستان فدرال بررسی ریشه های مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پروب و اضافه کرد که او هیچ چیز برای مخفی کردن و به نظر می رسد به جلو “به روز هنگامی که حقیقت این است که رفتن به بیرون می آیند.”

“من احساس بسیار خوبی است که تصدی من در سیا و زمان من در کاخ سفید در دولت اوباما بود—که نیست درگیر در هر نوع تخلف و یا فعالیت هایی که باعث شد من به نگرانی در مورد آنچه که این تحقیقات ممکن است کشف” برنان در مصاحبه با گفت: MSNBC کریس هایس در روز جمعه.

“من این فرصت را به صحبت با محققان” از رییس سابق گفت: “من چیزی برای پنهان کردن. من هنوز رتبهدهی نشده است در مصاحبه با هر یک از افراد درگیر در این موضوع اما من مایل به انجام این کار است.”

دادستان کل ویلیام بر اختصاص جان دورهام آمریکا وکیل برای کانکتیکات در اوایل سال 2019 به بررسی ریشه های ضد جاسوسی اف بی آی تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. بخشی از دورهام کوتاه است برای ارزیابی اینکه آیا نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کاردانی کارتر صفحه رایگان نامناسب انگیزه.

John Durham
جان دورهام (L) بود و سنای آمریکا وکیل برای منطقه کانکتیکات توسط رئیس ایالات متحده در منطقه قاضی Janet C. Hall در New Haven, Conn., در فوریه. 22, 2018. (حسن نیت ارائه میدهد از باراک اوباما برای منطقه کانکتیکات)

برنان گفت: در کنگره شهادت در 23 می 2017, که آن اطلاعاتی که به کمک ایجاد FBI بررسی است.

“من آگاه بود از هوش و اطلاعات در مورد تماس های بین مقامات روسیه و آمریکا افراد که نگرانی در ذهن من در مورد اینکه آیا یا نه آن دسته از افراد بودند همکاری با روسها و یا در یک witting یا بی خبر, مد, و آن را در خدمت به عنوان پایه ای برای اف بی آی تحقیقات برای تعیین اینکه آیا چنین تبانی [یا] همکاری رخ داده است” برنان گفت.

نیویورک تایمز گزارش کرده است که از علاقه خاص به دورهام در حال برنان سیا ارتباطات برای پیدا کردن آنچه نقش او در توسعه اطلاعاتی جامعه ارزیابی (ICA) (pdf) گفت: دولت روسیه دخالت در انتخابات 2016 برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حالی که دورهام ممکن است مورد نقد برنان فعالیت در اطراف اندازی روسیه پروب وجود دارد هیچ نشانه ای از هر گونه تخلف از سوی رئیس سابق سازمان سیا است.

Epoch Times Photo
سپس-جمهوریخواه در واشنگتن در سپتامبر. 28, 2016. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

در این مصاحبه در MSNBC کشور گفت: استقبال از او با صحبت کردن به دورهام برای کمک به تحقیقات خود را.

“من نشده است در مصاحبه با هر یک از افراد درگیر در این موضوع اما من مایل به انجام این کار چون من معتقدم که برای بیش از حد طولانی آمریکا گمراه شده اند توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسط ویلیام Barr و دیگران” برنان گفت.

در حالی که معلوم نیست چه کس دیگری برنان ممکن است اشاره به در ماه فوریه سران جمهوری خواه اردوگاه را رندانه است که افراد درگیر در مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تحقیقات باید به زندان برود.

خانه اقلیت شلاق استیو Scalise (R-لا.) در ماه فوریه گفت که او معتقد است برخی از افرادی که به اتهام آزار قدرت خود را در تلاش برای “خراب کردن یک نامزد برای رئیس جمهور” باید به زندان فرستاده می شود پس از دورهام نتیجه گیری خود را آغاز کرد.

“مردم باید پاسخگو باشند. آنها با سوء استفاده از قدرت خود را به معنای واقعی کلمه سعی کنید به خراب کردن یک نامزد برای رئیس جمهور ایالات متحده است. مردم باید برای رفتن به زندان” Scalise گفت.

“من دیده ام برخی از اطلاعات طبقه بندی شده که من نمی توانم به, اما من می توانم بگویم این است: امیدوارم دورهام نام نام. من فکر می کنم دادستان کل است که در حال انتظار برای دیدن آنچه می آید از آن.”

House Majority Whip Steve Scalise (R-LA) speaks to the media after a meeting at Trump Tower on December 12, 2016 in New York City. (Spencer Platt/Getty Images)
خانه اکثریت شلاق استیو Scalise (R-لا.) صحبت می کند به رسانه ها پس از یک جلسه در برج ترامپ در شهر نیویورک در دسامبر. 12, 2016. (اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

برنان گفت: MSNBC که او نگران است که ابزار از اطلاعات و اجرای قانون ممکن است weaponized در برابر مخالفان سیاسی.

“من بسیار نگران است که ابزار حکومت ابزار اطلاعاتی و اجرای قانون و عدالت در حال حاضر در حال بهره برداری و دستکاری در آقای تهمت دست و من فکر می کنم این چیزی است که باید نگران همه آمریکایی” برنان گفت.

“جان دورهام که احترام فردی از وزارت دادگستری … در حال انجام این تحقیقات” برنان گفت: “من می خواهم به فکر می کنم که جان دورهام و دیگر DOJ و FBI محققان ادامه خواهد داد و به ناموس خود سوگند و به انجام مسئولیت های خود را بدون در نظر گرفتن از [این] منافع سیاسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

می آید پس از فاکس نیوز گزارش با استناد به منابع ناشناس که دورهام ساخت یک “مورد جدی” و این که برخی از آیات “می تواند به اندازه کافی برای برخی از اتهامات عنوان شده علیه عوامل است.”

دورهام را کاهش Epoch Times’ درخواست برای اظهار نظر.

Janita Kan کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de