برزیل Bolsonaro تست منفی برای coronavirus

NEGATIVE. In this file photo taken on April 9, 2019, Brazilian President Jair Bolsonaro gestures during the appointment ceremony of his new Education Minister Abraham Weintraub at Planalto Palace in Brasilia. File photo by Evaristo Sa/AFP

منفی است. در این فایل عکس گرفته شده در مارس 9, 2019, رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro حرکات در طول انتصاب مراسم جدید خود با وزیر آموزش و پرورش ابراهیم Weintraub در Planalto کاخ در برازیلیا. فایل عکس Evaristo Sa/AFP

BRASÍLIA, Brazil – برزیل جمهور Jair Bolsonaro گفت جمعه, مارس 13, او تا به حال آزمایش منفی برای جدید coronavirus پس از ترساندن بیش از یک سفر که در آن حداقل یکی از آلوده عضو از کارکنان خود را در اثر مالش شانه با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“نیروهای مسلح بیمارستان (آزمایشگاه تشخیصی) سابین بازگشته اند منفی نتیجه آزمون برای COVID-19 برای رئیس جمهوری Jair Bolsonaro” گفت: یک پست در سمت راست رهبر Facebook صفحه.

آن را همراه با یک عکس از Bolsonaro فلاش زشت و ناپسند بازو حرکت در مطبوعات است.

“باور نمی جعلی رسانه های خبری!,” او نوشت.

گزارش های رسانه ها گفت که Bolsonaro تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus بود و در انتظار نتایج حاصل از تست دوم برای تایید.

Bolsonaro که قبلا به نام coronavirus نگرانی “پر از شکوفه” چپ بود ظریف موقعیت پنج شنبه, مارس 12, خبر, است که ارتباطات خود رئیس فابیو Wajngarten حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

نتیجه آزمون پس از سفر به ایالات متحده که در طی آن هر دو Bolsonaro و Wajngarten ملاقات روز شنبه, مارس 7 با مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس و یک تخته سنگ از بالا بردند.

با پوشیدن یک ماسک صورت Bolsonaro گفت: در یک آدرس ویدیویی پنج شنبه شب که او را می دانم که “در چند ساعت آینده” که آیا یا نه او آلوده به این ویروس است که باعث جهانی همه گیر.

او لغو یک برنامه ریزی سفر به شمال شرقی برزیل در روز پنج شنبه و تا به حال هیچ رویدادی در دستور کار خود جمعه.

او در زمان خود به نتیجه آزمون به عنوان یک پیروزی شخصی.

تصویر او را انتخاب کرد و به همراه او Facebook پست منظمی خلاصه تا تحریک آمیز شخصیت یک رئیس جمهور است که لقب “استوایی مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Bolsonaro سابق ارتش کاپیتان که آشکارا دلتنگ برای برزیل دیکتاتوری نظامی (1964-1985) بارها ساخته شده بازو حرکت – به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان “F-U,” “, ایتالیایی, سلام,” “ایبری با کف دست زدن” “بند d ‘honneur” و یا در برزیل “موز” در روزنامه نگاران را متهم به رسانه ای بودن مغرضانه در برابر او. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de