برزیل توصیه کلروکين به درمان حتی خفیف coronavirus موارد

HYDROXYCHLOROQUINE. An employee of a Syrian pharmaceutical factory shows pills of the hydroxychloroquine drug, used in Syria to prevent or cure COVID-19, on April 28,2020 in the government controlled central city of Homs. File photo by Louai Beshara/AFP

هیدروکسی کلروکین. کارمند یک کارخانه داروسازی سوریه را نشان می دهد قرص های این دارو هیدروکسی کلروکین استفاده می شود در سوریه برای جلوگیری و یا درمان COVID-19 مارس 28,2020 در دولت کنترل مرکزی شهر حمص. فایل عکس Louai Beshara/AFP

BRASÍLIA, Brazil – برزیل وزارت بهداشت توصیه می شود جمعه, مارس 20 با استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای درمان حتی در موارد خفیف COVID-19 درمان جمهور Jair Bolsonaro برای تحت فشار قرار دادند با وجود فقدان شواهد قطعی از اثر خود را.

جدید فدرال دستورالعمل های منتشر شده توسط وزارت توصیه پزشکان تجویز داروهای ضد مالاریا از شروع علائم کروناویروس عفونت با آنتی بیوتیک آزیترومایسین.

بیماران مورد نیاز خواهد بود به ثبت نام در یک چشم پوشی تصدیق آنها مطلع شده است از عوارض جانبی بالقوه از جمله قلب و کبد و اختلال در شبکیه چشم آسیب “و حتی مرگ است.”

این دستورالعمل که می توانند به سیستم بهداشت عمومی, ترک, تصمیم نهایی در مورد استفاده از مواد مخدر به پزشکان و بیماران خود را.

دو داروها را جاروب شده در سیاسی متهم بحث در میان همه گیر.

Bolsonaro و ما همتای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او است که اغلب در مقایسه tout آنها را به عنوان پتانسیل تعجب مواد مخدر در برابر COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن حتی نشان داد چهار شنبه, مارس 18 او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین روزانه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است.

اما برخی از مطالعات تردید در مواد مخدر’ ایمنی و اثربخشی در برابر coronavirus.

وزارت بهداشت اذعان کرد که “هنوز هم وجود دارد هیچ متا تجزیه و تحلیل تصادفی کنترل, نابینا, آزمایشات بالینی در مقیاس بزرگ از این داروها در درمان COVID-19.”

اما گفت که دولت تا به حال مسئولیت به صدور دستورالعمل استفاده از اطلاعات در حال حاضر در دسترس است.

طب و سیاست

کلروکين و هیدروکسی کلروکین کمتر سمی مشتق به طور معمول استفاده می شود به عنوان ضد مالاریا داروها و درمان برخی از بیماری های ایمنی خودرو.

آنها هر دو اشکال مصنوعی گنه گنه, که می آید از cinchona درخت و استفاده شده است برای درمان مالاریا برای قرن ها.

مطالعات اولیه از مواد مخدر در چین و فرانسه نشان داد که نتایج امیدوار کننده ای در برابر COVID-19 هر چند مطالعات دیگر شک و تردید.

اکثر کشورها مجاز و استفاده از آنها در برابر coronavirus به جز در آزمایش های بالینی و یا در موارد شدید.

برزیل و وزیر بهداشت سابق نلسون Teich استعفا داد و هفته گذشته پس از کمتر از یک ماه در این گزارش پس از برخورد با Bolsonaro بیش از راست رئیس جمهور اصرار بر معرفی کلروکين در برابر COVID-19.

موقت وزیر فعال است وظیفه ژنرال ارتش ادواردو Pazuello.

Bolsonaro است و در مقایسه با کروناویروس جدید به یک “کمی آنفولانزا” و محکوم به “هیستری” در اطراف آن استدلال مستند اقدامات را آغاز کند یک بحران اقتصادی است که می تواند باعث مرگ و درد و رنج از ویروس خود را.

برزیل به عنوان آخرین flashpoint در coronavirus همه گیر و عفونت هستند و تنها انتظار می رود به اوج خود در ماه ژوئن.

کشور از ثبت نام بیش از 1000 COVID-19 میر پنج شنبه, مارس 19 بالاترین و در عین حال آوردن آن مجموع تلفات به 17,971.

این کشور در حال حاضر سومین شماره از عفونت در جهان با بیش از 270,000 پشت تنها ایالات متحده و روسیه است.

کارشناسان می گویند تحت تست به این معنی است که ارقام واقعی احتمالا بسیار بالاتر است. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de