برزیل وزیر بهداشت استعفا در میان coronavirus بحران

برزیلی, وزیر بهداشت نلسون Teich و رئیس جمهور Jair Bolsonaro گزارش مخالفت با استفاده از کلروکين به درمان جدید کروناویروس

منتشر شده 12:23 AM, مارس 16 سال 2020

به روز شده در 12:23 AM, مارس 16 سال 2020

RESIGNATION. In this file photo taken on April 17, 2020 Brazilian President Jair Bolsonaro (R) embraces his new Health Minister Nelson Teich – in replacement of Luiz Henrique Mandetta, who had several disagreements with Bolsonaro in conducting the fight against the COVID-19 – during his taking in ceremony at Planalto Palace in Brasilia. File photo by Evaristo Sa /AFP

استعفای. در این فایل عکس گرفته شده در مارس 17, 2020 رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro (R) پذیرای جدید وزیر بهداشت نلسون Teich – در جایگزینی Luiz Henrique Mandetta که تا به حال چندین اختلافات با Bolsonaro در انجام مبارزه با COVID-19 – در طول مصرف در مراسم در Planalto کاخ در برازیلیا. فایل عکس Evaristo Sa /AFP

BRASÍLIA, Brazil – برزیل وزیر بهداشت نلسون Teich استعفا یکشنبه, مارس 15 بیش از آنچه که یک مقام وزارت گفت: “ناسازگاری” با رئیس جمهور Jair Bolsonaro رویکرد به مبارزه با این کشور فزاینده coronavirus بحران است.

Teich, یک خانم 62 ساله انکولوژیست خدمت در سمت راست رئیس جمهور کابینه برای کمتر از یک ماه.

سلف خود Luiz Henrique Mandetta, استعفا داد و در مارس 16, همچنین پس از برخورد با Bolsonaro یک از منتقدان stay-at-home اقدامات Mandetta توصیه می شود که حاوی ویروس است.

Teich و Bolsonaro گزارش مخالفت با استفاده از کلروکين به درمان جدید کروناویروس. Bolsonaro سیاهی این دارو به عنوان یک درمان امیدوار کننده با وجود مطالعات مصاحبه شک در اثر آن و افزایش نگرانی ها در مورد ایمنی خود را.

این وزارتخانه اعلام کرد Teich استعفای در بیانیه ای کوتاه گفت یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد شد بعد.

اخبار درو ضد Bolsonaro تظاهرات. در Rio de Janeiro, ساکنان ضرب دیده گلدان و تابه ویندوز خود فریاد “خارج Bolsonaro!”

برزیل به عنوان یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه در گیر با یک شدت افزایش مرگ و میر است که به حدود 14000. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de