برزیل تایید اولین coronavirus مرگ

1ST CORONAVIRUS DEATH. A man wearing a face mask as a preventive measure against the spread of the new coronavirus, COVID-19, walks in downtown Sao Paulo, Brazil on March 16, 2020. Photo by Nelson Almeida/AFP

1 CORONAVIRUS مرگ است. یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش جدید coronavirus COVID-19 پیاده روی در مرکز شهر سائو پائولو, برزیل, در مارس 16, 2020. عکس نلسون Almeida/AFP

سائو پائولو, برزیل – برزیل تایید کرد, اول خود را به مرگ از جدید کروناویروس سهشنبه, مارس 17 عنوان سائو پائولو و ریو دو ژانیرو اعلام وضعیت اضطراری بیش از همه گیر محدود کردن حمل و نقل عمومی و خدمات رستوران.

این کشور آمریکای جنوبی اولین قربانی 62 سال با شرایط بهداشتی اساسی که فوت دوشنبه در سائو پائولو, مقامات گفت.

او دیابتی و فشار خون بالا داشتند تلویزیون شبکه Globo اخبار گزارش.

“این نشان می دهد که چگونه شدید این بیماری همه گیر است که با وجود برخی از آنچه می خواهم به این باور” سائو پائولو شهردار Bruno Covas گفت CBN رادیو.

شهر سائو پائولو و ایالت ریو دو ژانیرو — که شامل شهر به همین نام — اعلام متحده اضطراری در, یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویروس. (بخوانید: برزیل تایید آمریکای لاتین 1 coronavirus مورد)

اقدامات شامل بسته ریو یاد Christ the Redeemer statue و ماشین کابل به Sugarloaf Mountain دو شهر معروف ترین جاذبه های.

سائو پائولو کاسته مقررات در خرید دولت از تمام مواد مرتبط حاوی ویروس — از جمله ضد عفونی کننده دست در حال حاضر اجباری در حمل و نقل عمومی.

ریو دستور رستوران به کاهش تعداد جداول 70 درصد افزایش فاصله بین مراجعان بسته فروشگاه ها در مراکز خرید و نصف تعداد خودروهای حمل و نقل عمومی در گردش با دعوت از مردم به باقی می ماند تا زمانی که ممکن است.

روز جمعه وزارت امور خارجه در حال حاضر بسته مدارس, تئاتر و سینما برای حداقل 15 روز است.

ریو فرماندار Wilson Witzel نیز دستور داد مردم این شهر سواحل استقرار آتش نشانان با بلندگو به آنها را تشویق به رفتن به خانه.

برزیل-بزرگترین کشور در آمریکای لاتین با 210 میلیون نفر — تایید کرده 234 coronavirus موارد متمرکز در سائو پائولو و ریو. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im