برزیل تبدیل به یک کانون جهانی برای COVID-19 به آشفتگی های سیاسی مانع پزشکی پاسخ

با موارد افزایش سرعت یک ژنرال نظامی با هیچ پزشکی تجربه پیشرو در وزارت بهداشت و رئيس جمهور اعتراف به وجود هیچ مدرک مورد نظر خود را درمان خواهد کار برزیل تبدیل به یکی از کشورها سخت ترین ضربه از coronavirus.

به عنوان سیستم های بهداشتی از سائو پائولو به آمازون تحت فشار تعداد فزاینده ای از موارد سیاست کارشناسان می گویند کمی وجود دارد و امیدواریم که این کشور می تواند تغییر دوره زمانی که رئیس جمهور یکی از بزرگترین موانع.

“این باور نکردنی آنچه اتفاق می افتد در برزیل. زمانی که بزرگترین علم منکر در کشور است و رئیس جمهور خود چه می کنیم دانشمندان انجام دهید ؟ ” گفت: ناتالیا پاسترناک یک میکروبیولوژیست و محقق در موسسه علوم پزشکی در دانشگاه سائو پائولو.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro شده است در میان رهبران جهان ترین بی اعتنا از coronavirus در ابتدا کمرنگ جلوه دادن آن به عنوان یک “کمی آنفولانزا” سپس بعد از آن در پاسخ “پس چه” وقتی پرسیده شد که در مورد این کشور رو به افزایش مرگ و میر.

خود وزارت بهداشت تا به حال به مخالفت با او را ترویج فیزیکی فاصله و قرنطينه اما Bolsonaro اخراج محبوب وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta در ماه آوریل و پس از آن خود را مجبور جایگزینی نلسون Teich به استعفا هفته گذشته است. هر دو پزشکان آموزش دیده است.

“من نمی بینم هر گونه امید در کوتاه مدت” پاسترناک گفت. “من فکر می کنم این اعداد در حال رفتن به نگه داشتن ستون و بسیاری از مردم در حال رفتن برای مردن تا ما حل سیاسی است.”

‘یک وضعیت قبر’

سازمان بهداشت جهانی (WHO) در حال حاضر در نظر گرفته آمریکای جنوبی جدید کانون بیماری همه گیر در بخش های بزرگ به دلیل این هفته در برزیل پیشی گرفت بریتانیا برای مقام سوم در تعداد کلی COVID-19 موارد است.

برزیل بیش از 310,000 موارد و بیش از 20 ، 000 مرگ و میر با توجه به آمار نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کشور وزارت بهداشت معتقد است که این شماره ها به احتمال زیاد بالاتر به دلیل عدم موثر تست.

سازمان دیده بان | Bolsonaro به حداقل می رساند COVID-19 خروش در برزیل, ترویج هیدروکسی کلروکین:

تعداد coronavirus موارد صعودی در برزیل اما رئیس جمهور Jair Bolsonaro همچنان برای به حداقل رساندن این وضعیت است. Bolsonaro نیز دفاع از استفاده از هیدروکسی کلروکین یک اثبات نشده درمان نیز ترویج شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. 2:01

“مردم در حال مرگ ؟ بله آنها هستند و من متاسفم که. اما بسیاری از در حال رفتن برای مردن اگر اقتصاد همچنان به دلیل تخریب این (مستندات),” Bolsonaro گفت: در اوایل این ماه.

در روز پنج شنبه, برزیل, گزارش بیش از 18,500 عفونت, در حالی که همچنین درد و رنج یک رکورد 1,188 روزانه coronavirus مرگ و میر گرفتی قبلی خود بالا مجموعه قبلا در این هفته است.

“این یک وضعیت قبر” گفت: Humberto کاستاریکا برزیل سناتور و وزیر بهداشت سابق تحت رئیس جمهور سابق Luiz Inácio Lula da Silva.

در سائو پائولو بزرگترین شهر کشور تازه گور همچنان به حفر می شود تا در وسیع Formosa گورستان. مقامات بهداشتی می گویند که آنها در حال از دست دادن جنگ در برابر ویروس و سیستم را به تاخت و تاز کردن. شهرستان و مقامات دولتی منتقل تعطیلات تا از ماه ژوئن و جولای تا آخر این هفته به ایجاد طولانی به تشویق فیزیکی فاصله.

در مانائوس, بزرگترین شهر در جنگل آمازون شهردار هشدار داده است که قبایل بومی خواهد بود نابود coronavirus. Amazonas, دولت, که در آن مانائوس واقع شده است یکی از سخت ترین آمار مناطق کشور است.

“من از ترس قتل عام, و من می خواهم برای محکوم کردن این نکته به تمام جهان است. ما در اینجا دولت است که نمی مراقبت در مورد زندگی سرخپوستان” مانائوس شهردار آرتور Virgilio نتو گفت.

‘سیاسی مشکل’

در حالی که کشورهای دیگر باید منتظر برخی از نشانه هایی از ویروس کم کردن سرعت قبل از بازگشایی اقتصاد Bolsonaro است به طور مستمر تحت فشار قرار دادند برای برزیلی ها برای بازگشت به کار, قرار دادن او را در تقابل با دولت فرمانداران و شهرداران در تلاش برای جلوگیری از گسترش از طریق مستندات و قرنطينه.

“او را انکار می کند و شدت بیماری و او تنها باعث می شود محاسبات سیاسی در مورد چه چیزی بهترین را برای او” کاستاریکا گفت.

ناظران می گویند Bolsonaro است تفکر اول در مورد انتخابات مجدد در دو سال ترویج اقتصادی در دستور کار است که طنین انداز با این کشور فقیر که نمی توانیم به منزوی کردن خود در خانه.

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر دیده می شود در یک بیمارستان صحرایی راه اندازی برای درمان بیماران مبتلا به کروناویروس در Guarulhos, سائو پائولو, دولت, برزیل, در مارس 12. (آماندا Perobelli/فردا نیوز)

“او پس از غریزه است که اقتصاد نیاز به بازگشایی و این کشور نمی تواند به صورت یک بحران اقتصادی عمیق است” گفت: Marcio کویمبرا یک استراتژیست سیاسی در پایتخت, Brasilia.

“طبقه متوسط و طبقه فوقانی هستند در برابر رئیس جمهور” کویمبرا گفت. “اما از طرف دیگر مردم فقیر که نیاز به کار آنها وجود دارد حمایت از رئیس جمهور است.”

کاستاریکا گفت: Bolsonaro اقدامات در حال حاضر در حال آماده کردن زمینه برای آنچه که اتفاق خواهد افتاد در چند ماه زمان اگر اقتصاد کشور همچنان به رنج می برند به دلیل مستندات به معنای متوقف کردن گسترش COVID-19.

Bolsonaro “خواهد گفت:” من به شما گفت که این ویروس یک مشکل کوچک فرمانداران و شهرداران اشتباه اقدامات'” کاستاریکا گفت.

‘مشکلات در وزارت بهداشت’

برخی از Bolsonaro بالاترین مشخصات درگیری شده اند با خود وزارت بهداشت ، در ماه آوریل او اخراج وزیر بهداشت Luis Henrique Mandetta که به دست آورده بودند در محبوبیت با روزانه خود را ویژگی های جلسات.

جایگزینی خود Nelson, Teich, استعفا داد هفته گذشته پس از امتناع از ترویج Bolsonaro تمایل برای استفاده گسترده تر از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای COVID-19. موقت وزیر بهداشت ادواردو Pazuello بلافاصله طرح را تایید رفتن در برابر توصیه های کارشناسان که در برزیل.

سازمان دیده بان | برزیل بدتر شدن COVID-19 بحران:

برزیل را به بدتر شدن COVID-19 بحران خلاصه: برزیل در حال حاضر ضعیف سیستم مراقبت های بهداشتی و نامنسجم پاسخ از آن رهبران سیاسی به COVID-19 همه گیر ساخته اند آن را بسیار مشکل تر برای این کشور در بیمارستان برای مقابله با تعداد فزاینده ای از موارد می گوید: Oliver Stuenkel استاد و نویسنده از Getulio وارگاس بنیاد در سائو پائولو. 6:42

“ما در جنگ: بدتر از شکست است شرم از داشتن مبارزه” Bolsonaro نوشت: در یک پست رسمی خود را در Facebook صفحه در پاسخ به منتقدان خود را.

Pazuello نظامی است به طور کلی شناخته شده به عنوان یک کارشناس تدارکات, با, بدون, بهداشت, پس زمینه. کاستاریکا گفت: Pazuello است نیروی انسانی وزارت با افراد با تجربه نظامی و نه از بهداشت تخصص است که بیشتر مانع این کشور در تلاش برای مبارزه با ویروس.

“آنها سیاسی مشکل نیست یک سوال از علم نیست یک سوال پزشکی, آن را فقط یک سوال از سیاست” کاستاریکا گفت.

مانند خود متحد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Bolsonaro قرار دادند هیدروکسی کلروکین به عنوان یک راه حل برای این بیماری همه گیر با وجود اعتراف به این که هیچ مدرکی وجود دارد کار می کند.

سلامت کارشناس سیاست میگوئل لاگو گفت Bolsonaro را برای حمایت از این دارو بیشتر در مورد سیاست از پزشکی است.

“Bolsonaro بسیار هوشمند سیاستمدار و او را در تلاش برای درک آنچه می تواند متناسب با یک روایت که در آن او به نظر می رسد به یک رهبر بزرگ” گفت: Lago, مدیر اجرایی موسسه سیاست گذاری بهداشت مطالعات یک گروه غیر انتفاعی مستقر در ریو دو ژانیرو.

امیدوارم که در دولت های محلی

Lago گفت: تنها امید برای برزیل تلاش های نهفته در دولت فرمانداران و سیاستمداران محلی نادیده گرفتن دستورات از رئیس جمهور. متحده باید اجرا خود اقدامات در سرپیچی از Bolsonaro نمایش از جمله اجباری ماسک در مکان و محدودیت ترافیک در شهرهای بزرگ

“پس از دو ماه ما نباید انتظار چیز خوبی از دولت فدرال به این معنا که ما فقط باید تکیه ما دولت های محلی است.”

یک Kambeba بومی زن نشسته که او منتظر آزمایش coronavirus در بانک ها از رودخانه سیاه در روستای Tres Unidos, آمازون, دولت, برزیل, در مارس 21. (Bruno کلی/فردا نیوز)

استیضاح مورد بحث قرار گرفته در برزیل. رئیس مجلس رودریگو مایع دارای بیش از 30 درخواست برای حذف Bolsonaro اما نه عمل بر روی آنها.

رئیس جمهور می گوید کنترل از شکسته کنگره توسط یک معامله قابل توجه با یک میانه رو گروه از احزاب است که نشان دهنده حدود 40 درصد از آرا.

“اگر او را نگه می دارد ارائه قدرت برای رای در کنگره او قادر خواهید بود برای باقی ماندن در قدرت تا پایان دوره اش” کویمبرا گفت.

‘هیچ نوری در انتهای تونل’

کاستاریکا گفت: اوج COVID-19 موارد می تواند گاهی اوقات در اواسط ماه ژوئن برخی پیش بینی ها نشان می دهد برزیل می تواند در نهایت با بیش از 100000 کشته و بیش از یک میلیون نفر آلوده.

با توجه به آمار از سیاه پوست دید از تکنولوژی شرکت Inloco فقط بیش از 42 درصد از برزیلی ها در حال تمرین فیزیکی فاصله از بالا و در حدود 62 درصد در اطراف پایان ماه مارس.

سازمان دیده بان | Bolsonaro به حداقل می رساند COVID-19 خروش در برزیل, ترویج هیدروکسی کلروکین:

بیش از 16000 نفر فوت کرده اند با توجه به COVID-19 در برزیل. 0:46

پاسترناک رئيس جمهور گفت: به عنوان مثال برگزاری تظاهرات دست دادن و بغل کردن هواداران می فرستد پیام اشتباه به برزیلی که نگاه به او به رهبری است. او نگرانی در مورد جهت این کشور به رهبری.

“من نمی بینم هر یک نور در انتهای تونل در حال حاضر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de