BP می دهد تخفیف در گاز به COVID-19 پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران

به دنبال حمایت از اولین پاسخ دهندگان و کارکنان درمانی در خطوط مقدم از COVID-19 شیوع در آمریکا BP اعلام کرد این امر می تواند به این گروه از کارگران سوخت تخفیف.

یکی از هفت نفت و گاز supermajors BP در بیانیه ای گفت این است که به ارائه تخفیف در مجموع $1 میلیون نفر در قالب 50 سنت گالن برای کسانی که مبارزه با این بیماری همه گیر.

“پیوستن به ما در حمایت از محلی شما اولین پاسخ, دکتر, پرستار یا بیمارستان کارگر به ارائه آنها را با 50 سنت در هر گالن تخفیف برای استفاده های بعدی خود را پر کنید تا در BP Amoco ایستگاه” BP در بیانیه ای گفت:.

Florida
اولین پاسخ تخلیه بیمار از اعضای خدمه از کشتی های کروز در بندر میامی پس از فلوریدا وزارت بهداشت گزارش داد بیش از 2.300 تایید موارد COVID-19 در میامی فلوریدا در مارس 26 سال 2020 است. (Carlos Barria/فردا نیوز)

این شرکت گفت: شرکت کنندگان واجد شرایط در این برنامه تخفیف باید تا آوریل 30 به ادعای یک تخفیف ویژه, کد, کدام معتبر باقی خواهد ماند تا 30 ژوئن.

“جهان در مبارزه علیه COVID-19 و من می خواهم برای تشکر از همه مردم به دنبال پس از ما” مدیر اجرایی برنارد Looney گفت: در بیانیه ای جداگانه. “بسیاری از خود زمان و خطر خود را به خوبی بودن به طوری که ما می توانیم سالم و امن باقی بماند. ما با تکیه بر آنها ما مدیون آنها را و من می خواهم به پرداخت ادای احترام به فداکاری های آنها در حال ساخت از طرف ما.”

با حرکت BP می پیوندد دیگر شرکت های بزرگ در نظر گرفتن گام های اضافی در طول شیوع COVID-19 بیماری ناشی از حزب کمونیست چین (CCP) ویروس معمولا به عنوان رمان coronavirus.

doctor in manhattan
یک دکتر می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او راه می رود در خارج از بیمارستان کوه سینا در منهتن در طول شیوع CCP ویروس در شهر نیویورک, نیویورک در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. (Brendan Mcdermid/فردا نیوز)

برای مثال تکنولوژی غول های الفبای (Google شرکت مادر), آمازون و اپل اعلام کرده اند آنها خواهد بود و به کارکنان که تست مثبت برای COVID-19 نامحدود پرداخت می شود بیمار را ترک کنند.

وام مسکن حامیان Fannie Mae و Freddie Mac اعلام طیف وسیعی از منکر اقدامات از جمله تعلیق سلب حق مالکیت و اجازه صاحبخانه به پرداخت وام مسکن به دلیل وقوع.

گلدمن ساکس, AMEX و سرمایه یکی گفت آنها خواهد بود ارائه پرداخت بهره برای کمک به مردم با بدهی کارت اعتباری.

Airbnb گفت: آن را به ارائه مسکن برای 100,000 COVID-19 پاسخ دهندگان در سراسر جهان است.

Epoch Times Photo
قربانی COVID-19 ویروس تخلیه از مولوز مدنی بیمارستان شرقی فرانسه در 23 مارس سال 2020 است. (Jean-Francois Badias/عکس از آسوشیتدپرس)

فقط سرمایه یک سازمان غیر دولتی منتشر “COVID-19 شرکت پاسخ ردیاب” که به دنبال ارائه “یک عکس فوری از انواع اقدامات 100 بزرگترین شرکت های گرفته شده به تاریخ در پاسخ به این بیماری همه گیر.”

“این بیماری همه گیر کوروناویروس و قریب الوقوع رکود ایجاد کرده اند فوری, فرصت بی سابقه ای برای مدیران و رهبران شرکت های بزرگ برای قرار دادن وعده هدف-محور رهبری و ذینفعان سرمایه داری به عمل” سازمان غیر دولتی در بیانیه ای گفت.

این لیست شرکت ها و برچسب آنها را با اقدامات آنها گرفته اند مانند “بازگشت به بالا وابسته به مراقبت” که در آن شرکت های ارائه احتمالی مراقبت خدمات به کارکنان با وابستگان مبارزه با اختلالات مانند تعطیلی مدارس.

بیش از 300,000 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در ایالات متحده و بیش از 8,100 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

کاخ سفید پزشکی کارشناسان پیش بینی است که بین 100000 تا 240,000 آمریکایی می تواند کشته در گیر بسته به چه عمومی به شرح زیر فراگیر دستور به ماندن در خانه و محدود کردن تماس های اجتماعی است.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de