یکی از بزرگترین سازمان های جوانان در ایالات متحده در فوریه. 18 برای ورشکستگی زمینه با توجه به سند دادگاه در زمینه دلاور دادگاه ورشکستگی.

پیشاهنگی پسر از امریکا که می گوید آن را می آموزد پسران جوان اعتماد بنفس و میهن پرستی و تناسب اندام, در میان چیزهای دیگر است رو نصب هزینه های قانونی پس از دفاع از خود در برابر صدها نفر از دعاوی ادعا سوء استفاده جنسی از پسران است.

غیر انتفاعی است که خود را جشن گرفت 110 سالگرد on Feb. 8 دنبال فصل 11 حفاظت در دادگاه تشکیل پرونده اولیه روز شنبه, لیست بدهی های بین $100 میلیون و 500 میلیون دلار اما 50.000 دلار یا کمتر در دارایی.

آن گفت: این پرونده به “فضاي جبران قربانیان آسیب در طول زمان خود را در سراغ و ادامه انجام ماموریت خود را برای سال آمده است.”

به عنوان یک نتیجه از تشکیل پرونده همه دادخواهی مدنی در برابر این سازمان به حالت تعلیق درآمده است. سخنگوی کرزی گفت که شوراهای محلی هستند تشکیل پرونده برای ورشکستگی چرا که آنها از نظر قانونی جداگانه و مجزا سازمان.

راجر Mosby رئیس جمهور و رئیس اجرایی برای پیشاهنگی پسر از امریکا در بیانیه ای گفت: “پیمان امنیتی مراقبت عمیقا در مورد همه قربانیان سوء استفاده و صمیمانه معذرت خواهی به هر کسی که صدمه شد در طول زمان خود را در سراغ. ما عصبانی هستند که بار وجود داشته است که افراد در زمان استفاده از برنامه های ما برای آسیب رساندن به کودکان بی گناه.”

“در حالی که ما می دانیم هیچ چیز نمی تواند خنثیسازی غم انگیز که قربانیان سوء استفاده رنج می برد و ما معتقدیم این فصل 11 فرایند—با پیشنهاد اعتماد سازه—ارائه عادلانه پرداخت غرامت به همه قربانیان در حالی که حفظ BSA را ماموریت مهم است.”

با توجه به وب سایت خود را در امضای پیمان امنیتی “ترویج از طریق سازمان و همکاری با سازمان های دیگر توانایی پسران به انجام همه چیز را برای خود و دیگران به آموزش آنها در Scoutcraft و به آنها آموزش میهن پرستی و شجاعت و اعتماد به نفس و قوم و خویشی و فضیلت و با استفاده از این روش که در حال حاضر در استفاده مشترک توسط پیشاهنگی پسر.”

“یکی از اهداف پیشاهنگی پسر از امریکا است که به ارائه طریق اجاره سازمان یک برنامه برای پسران جوان و مردان و زنان جوان طراحی شده برای تشویق آنها به مؤمنان در انجام وظایف شرعی خود ساخت و کیفیت مطلوب از شخصیت قطار و شامل آنها را در مسئولیت های مشارکت شهروندی و توسعه در آنها تناسب اندام شخصی.”

این سازمان مواجه شده است و موجی از سوء استفاده جنسی ادعا می کند با یک دادگاه شهادت در سال گذشته نشان 7,819 scoutmasters یا دیگر داوطلبان شده بود متهم به سوء استفاده جنسی 12,254 کودکان از سال 1944 از طریق 2016.

در آن زمان چهره شده و امضای پیمان امنیتی گفت: آن را “معتقد است که قربانیان” ارائه شد آنها با “حمایت” و “پرداخت به صورت نامحدود مشاوره توسط ارائه دهنده خود را انتخاب کنید.”

این سازمان را تایید کرد آن را حفظ کرده است یک داوطلب غربالگری پایگاه داده از دهه 1920 و “در هیچ زمان ما همیشه آگاهانه اجازه یک مجرم به کار با جوانان و ما دستور که همه رهبران داوطلبان و کارکنان در سراسر کشور بلافاصله گزارش هر گونه سوء استفاده نماید به اجرای قانون است.”

این پرونده های حقوقی متعدد آن مواجه است شامل یک نقطه عطفی 2020 مورد که در آن یک پورتلند داوران اهدا 18.5 میلیون دلار به سابق دیده بان 38 ساله جان کری لوئیس که به گفته او بارها و بارها مورد تعرض توسط تیمور دایک های جنوب شرقی پورتلند دستیار Scoutmaster زمانی که او فقط 11 یا 12 سال است.

BSA شده است رو به کاهش مداوم در سال های اخیر با تعدادی از جوانان در سراغ انداختن زیر 2 میلیون, از, بیش از 4 میلیون در اوج سال 1970 باعث این سازمان اجازه می دهد تا برای تبدیل شدن به عضو.

اما در زمان عضویت یک ضربه بزرگ در Jan. 1 هنگامی که کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران—در دهه های عمده حامی طلایه دار واحد—قطع روابط و انصراف بیش از 400,000 پیشاهنگی در حمایت از برنامه های خاص خود را دارد.

در سال 2018 امضای پیمان امنیتی شکایت کرد و شش نفر از آن شرکت های بیمه برای امتناع از پوشش آن سوء استفاده جنسی بدهی. شرکت های بیمه گفت: خود را موظف بود از درجه اعتبار ساقط چون پیشاهنگی حاضر به گرفتن اقدامات مؤثر پيشگيرانه مانند هشدار پدر و مادر است که پسران ممکن است مورد آزار قرار گرفته.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im