بوستون lefty برایان جانسون می داند در مورد پشتکار

فورت مایرز, Fla. (AP) — برایان جانسون می داند در مورد پشتکار.

انتخاب شده توسط بوستون با 31 کلی انتخاب در سال 2012 تازه کار, پیش نویس, چپ دست بود و ضربه بر روی صورت یک خط رانندگی که Aug. 18 در Fenway پارک در چهارم خود را ظاهر حرفه ای یک کلاس یک بازی است. او پایدار متعدد مداری شکستگی.

جانسون بهبود و ساخته شده خود را در لیگ بزرگ اولین Red Sox در هوستون در جولای 21, 2015. او به سه گانه-A به صورت دو شروع می شود اما فصل خود را کوتاه قطع شد و با آرنج درد. که offseason او یک مسافر در یک خودرو بود که carjacked در زور اسلحه. او از دست رفته تقریبا دو ماه از سال 2016 فصل با توجه به اضطراب و افسردگی است.

جانسون ساخته شده پنج شروع می شود برای Red Sox در سال 2017 — همه برنده — و اولین روز افتتاحیه-فهرستی در سال 2018 m زمانی که او تا به حال 13 شروع می شود و 25 امداد حضور برای یک تیم است که در ادامه به برنده سری جهانی. او غرق به 1-3 با 6.02 عصر در هفت شروع می شود و 14 تسکین حضور سال گذشته قرار بود در چشم پوشی رفت و بلامعارض و فرستاده شد آشکار به پوتوککت.

“من خواهد بود اگر من دروغ گفت من نبود, گیر افتاد, تعجب,” او گفت:.

در حال حاضر او در لیگ اردوگاه تلاش برای به دست آوردن یک نقطه فهرستی.

“من یک رویکرد متفاوت, من حدس می زنم” گفت: جانسون که تبدیل 29 در ماه دسامبر. “برای من, من احساس می کنم مثل من که به ’18. من یک ضربه به تیم است. همه من می توانید انجام دهید این است که رفتن به خارج وجود دارد و آنچه من می توانم هر بار که توپ را بگیرد.”

تبلیغات

وجود لکه های موجود در اغل گاو یا حشم و حداقل یک چرخش در بازسازی تیم است که برخورد left-hander دیوید قیمت و centerfielder Mookie بتی به لس آنجلس داجرز.

“از دست دادن David بدبو است چرا که او یک هم تیمی و یک دوست خوب از من و من شده است بازی با Mookie پس 2012” جانسون گفت. “این آسان نیست برای گرفتن اما شما می دانستم که آن را باز کرد تا فرصت برای من است.”

اگر او برای برنده شدن در یک کار تطبیق پذیری او قطعا یک عامل است. در روز سه شنبه Johnson تن به تن دوم خود را بدون گل زمین باز یافته در بهار آموزش برابر بالتیمور.

“من فکر می کنم او نیاز به رفتن در مورد آن همان است که او برای همیشه رفته در مورد آن” Red Sox مدیر موقت ران Roenicke گفت. “چیز خوب در مورد او این است که ما می دانیم که او نیز می تواند یک مسکن. ما به این نیاز داریم و فکر می کنم که مهم است. با سه-خمیر حداقل کسانی که چپ دست متخصصان نیست به عنوان مهم به عنوان کسی که می تواند از طریق ترکیب اولیه که آیا آن را به چپ یا righty. و دو نوبت بیشتر ما می توانید بین برنده برای رفتن چندین نوبت است راه با ارزش تر است.”

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de