وام گیرندگان woried پس از EMI یادآوری برای وام با وجود RBI سه ماه مهلت قانونی

بمبئی: با بسیاری از گرفتن یادآوری پرداخت سردرگمی غالب در میان وام گیرندگان مدت-برنامه سرمایه گذاران و دارندگان کارت اعتباری بر اجرای این سه ماه مهلت قانونی تمام قروض میان اختلالات ناشی از شیوع کروناویروس.

به عنوان بخشی از اقدامات برای کاهش مشکلات مواجه توسط مردم به بانک مرکزی در مارس 27, اعلام کشت از مراحل از جمله سه ماه مهلت قانونی برای بازپرداخت وام.

بسیاری از وام گیرندگان دارندگان کارت اعتباری و صندوق های سرمایه گذاران را دریافت SMSes از وام دهندگان خود را یادآوری آنها را که آنها نیاز به حفظ تعادل کافی در موعد مقرر. در میان دیگران چنین پیام های دریافت شده توسط مردم که گرفته اند, شخصی, خودرو و وام خانه.

یک SBI کارت مشتری از شهرستان دریافت اس ام اس در روز یکشنبه درخواست او را به پرداخت حداقل موجودی برای پرداخت سالانه شارژ حتی اگر فرد است و در عین حال برای فعال کردن کارت اعتباری خود را.

روز شنبه, Navi Mumbai محقر که ماهانه طرح سرمایه گذاری از ICICI Lombard دریافت یک پیام درخواست خود را به حفظ مقدار EMI در حساب بانکی. روز یکشنبه شوهرش تماس رو از خود را کارگزار بیمه در خصوص پرداخت نسبت به طرح گرفته شده از HDFC Ergo.

به گفته یک بانکدار مشتریان را به اطلاع بانک های خود را که آنها می خواهند به فایده مندی از توقف.

“هر جا که وجود دارد ایستاده راهنما مشتری به بانک اطلاع رسانی است که او یا او می خواهد و تربیه به تعویق افتاده. در غیر این صورت اقساط کسر خواهد شد,” ارشد بخش عمومی بانک است.

RBI گرفته کشت از اقدامات از جمله 75-بر اساس نقاط برش در مخزن رای در پی این وضعیت ناشی از شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 1,250 مردم و تاکنون بیش از 30 زندگی می کند تا کنون در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im