بوریس جانسون همچنان ویروس بازیابی به انگلستان مرگ و میر نزدیک 10,000

CORONAVIRUS. An 'I love NHS' sign is draped with flowering plants at St Thomas' Hospital in central London on April 11, 2020, where Britain's Prime Minister Boris Johnson appears to be on the road to recovery from the novel coronavirus COVID-19. Photo by Niklas Halle'n / AFP

CORONAVIRUS. یک “من دوست دارم NHS” ثبت شده است بخور با گیاهان گلدار در سنت توماس ” در بیمارستان مرکزی لندن در آوریل 11, 2020, که در آن نخست وزیر بوریس جانسون به نظر می رسد در جاده به بازیابی از رمان coronavirus COVID-19. عکس توسط Niklas هلی n / AFP

LONDON, United Kingdom – نخست وزیر بوریس جانسون ساخت “بسیار خوب پیشرفت” در روز شنبه 11 آوریل در بهبود خود را در بیمارستان از coronavirus گفته است که تعداد مرگ و میر در انگلستان از این بیماری نزدیک گریم نقطه عطف 10000.

55 ساله و رهبر بود و هزینه های دومین روز کامل از مراقبت های ویژه در لندن سنت توماس ” در بیمارستان که در آن او شده است قادر به پیاده روی کوتاه بین دوره استراحت با توجه به خیابان داونینگ.

“نخست وزیر همچنان به بسیار خوب پیشرفت” یک خیابان داونینگ سخنگوی گفت: در یک بیانیه کوتاه.

او در بیمارستان بستری شد و در روز یکشنبه بیش از نگرانی های او هنوز هم تا به حال سرفه و درجه حرارت بالا پس از گذراندن 10 روز در انزوا با ویروس. یک روز بعد منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه خود را به عنوان وضعیت بدتر شده است.

جانسون در سمت چپ واحد در روز پنج شنبه شب در “بسیار خوب ارواح” و با تکان دادن در کارکنان “قدردانی” سخنگوی خود را گفته است.

وقت خود را در بیمارستان بود و بی سابقه برای یک نخست وزیر بریتانیا در طول یک اورژانس ملی در دوران مدرن تند کشور است.

بریتانیا که رفت به مستند در 23 مارس همچنان به ضربه سخت و ضبط بیش از 900 روزانه COVID-19 مرگ و میر در روز شنبه برای دومین روز متوالی.

وزارت بهداشت اعلام کرد در به روز رسانی آن است که یکی دیگر از 917 coronavirus بیماران بیمارستان فوت کرده است در آخرین دوره 24 ساعته را در روز جمعه تلفات اما هنوز هم در رتبه دوم است.

آن را به ارمغان می آورد تعداد کل coronavirus مرگ و میر در بیمارستان ها به 9,875 در حالی که تعداد موارد تایید شده در کشور توسط صعود 5,234 به 78,991.

که تصور می شود به منعکس کننده تنها بخشی از تعداد واقعی افراد آلوده نیست چرا که همه تست شده برای ویروس.

با وجود Johnson بهبود وضعیت آن هنوز مشخص نیست زمانی که او ممکن است از بیمارستان مرخص شد و چگونه به سرعت او را به بازگشت به کار پس از.

خود را سخنگوی تاکید جمعه که خود بازیابی شد “در مرحله اولیه” و او را تنها عمل “به توصیه تیم پزشکی”.

خورشید تلخیص گزارش داد که جانسون ارواح برداشته شده بود در این هفته با باردار خود را نامزد کری Symonds که او را فرستاده روزانه “عشق نامه” و اسکن از فرزند متولد نشده خود را. (بخوانید: ایالات متحده گزارش بالاترین روزانه ویروس تلفات به عنوان عید پاک باز می شود در مستند)

Symonds که نیز دچار علائم کروناویروس در هفته های اخیر و رهبر باید بنا به گزارش دیده نمی شود هر یک از دیگر برای نزدیک به یک ماه است.

نوزاد خود را علت این تابستان. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im