بوئینگ به راه اندازی مجدد کار بر روی جت در چند سایت به یاد می آورد 2500 کارکنان

بوئینگ به اطلاع کارکنان خود را در آوریل 10 است که این شرکت در حال کار با خیال راحت به راه اندازی مجدد محدود کار بر روی جت در چند سایت در واشنگتن به عنوان روز دوشنبه.

این شرکت گفت: آن را در جای خود قرار داده اضافی و اقدامات ایمنی و حفاظت فردی تجهیزات مورد نیاز را به شدت اطمینان اجتماعی فاصله به دنبال پس از سلامت و ایمنی از کسانی که به یاد می آورد به کار گزارش سیاتل تایمز.

این شرکت یادآوری 2500 30,000 کارکنان idled با خاموش کردن و در یک پیام گفته کارکنان آن است که برخی دیگر از “ضروری آزمایشگاه و تیم پشتیبانی نیز رزومه به پشتیبانی از مشتری انتقادی نیاز دارد.”

به یاد می آورد کارکنان قرار داده خواهد شد در بوئینگ دفاع از برنامه های از جمله نیروی دریایی P-8 ضد زیردریایی هواپیما ساخته شده در رنتون و نیروی هوایی KC-46 تانکر ساخته شده در اورت.

برخی از کارکنان نیز خواهد شد قرار داده شده در موسس لیک برای حمایت از عملیات تعمیر و نگهداری از پایه 737 MAXs.

بوئینگ تحمیل دو هفته تعطیلی در مارس 25 زیر انتقاد گسترده پس از یک رشد تعداد کارکنان شروع به تست مثبت CCP ویروس و یک سالگی درگذشت.

“این مرحله لازم است برای محافظت کارکنان و جوامع که در آن کار می کنند و زندگی می کنند” بوئینگ رئیس جمهور و مدیر عامل دیو کالهون گفت: در بیانیه ای در مورد خاموش شدن در مارس 23.

“ما همچنان به همکاری نزدیک با مقامات بهداشت عمومی و ما در تماس با مشتریان و تامین کنندگان و سایر ذینفعان که تحت تاثیر این تعلیق موقت. ما تاسف مشکل این باعث خواهد شد که آنها را به عنوان به خوبی به عنوان ما کارکنان, اما آن را حیاتی برای حفظ سلامت و ایمنی برای تمام کسانی که ما را پشتیبانی محصولات و خدمات و برای کمک به تلاش ملی برای مبارزه با گسترش COVID-19,”, Calhoun, اضافه شده.

این شرکت اضافه شده است که آن کار برای به حداقل رساندن تاثیر shutdown در دفاع از آن و پروژه های فضایی.

جان هولدن رئیس International Association of Machinists اتحادیه منطقه 751 گفت: آوریل 10 که راه اندازی مجدد “قطعا مثبت است تا زمانی که بوئینگ می تواند به ارائه یک محیط کار ایمن.”

اخبار در مورد محدود راه اندازی مجدد می آید پنج روز پس از این شرکت اعلام کرد نامحدود مستند در آن گیاهان محلی به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش COVID-19 گزارش سیاتل تایمز. بیاورد و کارکنان تا به حال به تعطیلات یا مرخصی استعلاجی و یا فایل برای بیکاری.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال ونوس در توییتر: @venusupadhayaya

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de