بوئینگ آگهی های شارژ در شروع مجدد تولید پس از COVID-19 Shutdown

بوئینگ تجارب به کارکنان آن بازگشت به کار یکهو پس از یک بیماری همه گیر رانده shutdown—به احتمال زیاد به ارائه درس به امریکا و دیگر غول های صنعتی به دنبال راه اندازی مجدد عملیات خود را.

این planemaker هفته گذشته آغاز شده و استقبال از بازگشت کارکنان در امکانات در سه متحده پس از قبل اعلام کرد قصد دارد برای از سرگیری عملیات در یک مرحله به مرحله در مد.

“پس از بررسی کامل شرایط محلی ما و شروع به بازسازی عملیات در برخی از سایت های که در آن کار شده است به حالت تعلیق” بوئینگ رئیس جمهور و مدیر عامل دیو کالهون گفت: در نامه ای به کارکنان اعلام کرد قصد دارد برای از سرگیری تولید در مکان های که شامل هیت اوهایو و Puget Sound منطقه از ایالت واشنگتن که در آن شرکت استخدام برخی از 27000 نفر.

به عنوان کارکنان بوئینگ شروع به بازگشت به کار در droves روز سه شنبه در منطقه Puget صدا آنها دریافتند جدید پروتکل های ایمنی در محل.

Boeing
چند بوئینگ 777X هواپیما دیده می شوند در مراحل مختلف تولید در طول یک رسانه تور بوئینگ 777X در بوئینگ تولید تسهیلات در اورت واشنگتن در فوریه. 27, 2019. (Lindsey Wasson/فردا نیوز)

بوئینگ ارشد گفت: این شرکت تا به حال ساخته شده ترتیبات برای طیف گسترده ای از افزایش اقدامات ایمنی “از جمله عامل شیوه برای فعال کردن فاصله فیزیکی مانند مبهوت تغییر زمان گسترش-کار مناطق و کنترل های بصری داوطلبانه درجه حرارت بدن و قراضه و البته ثابت قابل یادآوری برای شستن دست و مانیتور شخصی ما خوب بودن.”

کنراد چون معاون ارتباطات Boeing Commercial Airplanes, گفت سیاتل تایمز در آوریل 22, او شنیده از مدیران است که “کارکنان شده اند واقعا شادمان و آماده برای بازگشت به کار در این کارخانه است.”

“ما در حال ساخت واقعا خوب پیشرفت شناخت دهها هزار نفر از مردم در حال بازگشت به یک محیط با شرایط جدید و فرآیندهای پس از یک ماه پیش” Chun گفت.

boeing 737 max
کارکنان راه رفتن با پایان 737 Max هواپیما در کارخانه بوئینگ در رنتون واشنگتن در مارس 27, 2019. (Lindsey Wasson/فردا نیوز)

بوئینگ دیده می شود توسط بسیاری به عنوان یک آزمون مورد برای شرکت ها به دنبال به راه اندازی مجدد در حالی که شیوع CCP (دیروز), ویروس, رمان کروناویروس که باعث COVID-19 همچنان به خشم. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش وجود دارد 929,730 تایید عفونت در ایالات متحده به عنوان روز و 53,280 مرگ و میر.

“در حالی که ما باید یک راه طولانی برای رفتن ما در حال بدست گرفتن اولین گام کوچک به سمت بازیابی امروز” واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: در یک صدای جیر جیر جمعه اعلام کرد که موجود پروژه های ساخت و ساز می تواند راه اندازی مجدد اگر آنها پایبند به اقدامات ایمنی.

برخی از کشور خودروسازان در ضمن در حال مذاکره با ایران خودرو اتحادیه کارگران (UAW) در مورد بازگشایی کارخانه با رهبران اتحادیه ابراز احتیاط و نشان می دهد COVID-19 تست به عنوان یک عامل کلیدی است.

در حالی که جنرال موتورز و فورد هنوز برای اعلام تاریخ برنامه ریزی شده برای بازگشایی فیات کرایسلر در اوایل این ماه گفت: این امید به از سرگیری عملیات در مارس 4.

UAW جمهور روری قمار گفت: در بیانیه ای روز پنج شنبه گفت که این اتحادیه معتقد است شروع مجدد عملیات در اوایل ماه مه است “خیلی زود و بیش از حد مخاطره آمیز است.”

“در این نقطه در زمان UAW باور نمی کند که داده های علمی قطعی است که آن را بی خطر است به اعضای ما در محل کار” قمار گفت. “ما انجام داده اند به اندازه کافی تست واقعا درک تهدید اعضای ما ،

“که گفت: ما با شرکت های خودرو’ پاسخ و همکاری در کار را از طریق ایمنی و بهداشت پروتکل های ما را در محل کار هنگامی که آن را مناسب برای راه اندازی مجدد,” او اضافه شده است.

تویوتا موتور و هوندا موتور و فولکس واگن در حال عمده دیگر خودروسازان که گفته اند آنها برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد تولید در اوایل ممکن است.

تمام خودروسازان اعلام کرده اند جدید اقدامات ایمنی از جمله تغییر روش اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله های پیشرفته فاضلاب پروتکل الزامی حفاظت فردی تجهیزات و در برخی موارد متوسط چک.

تست اطراف آن وجود دارد که حداقل وضوح.

جرالد Johnson, GM معاون اجرایی رئیس جمهور, جهانی, ساخت, CNBC گفت که در حالی که او انتظار دارد COVID-19 آزمون در دسترس خواهد بود در گیاهان این شرکت تنها آزمون علامتی کارکنان. فیات کرایسلر کاهش یافته است به نظر به CNBC در مورد اینکه آیا آنها انتظار دارند به آزمون در دسترس است. فورد به عنوان از آوریل 24 آیا برنامه ای برای تست در کارخانه اما تشویق کارگران با علائم و یا که به اعتقاد آنها ممکن است بیمار را به یک دکتر مراجعه کنید.

بوئینگ رئیس امور مالی گرگ اسمیت در سخنان رویترز در ماه مارس در مورد برنامه ای برای راه اندازی مجدد عملیات ممکن است گفت: روند آینده حاضر خواهد بود “بسیار آهسته رویکرد سیستماتیک به گرم شدن خط و خدمه در محل.”

چون گفته سیاتل تایمز که از شنبه, بوئینگ, ردیابی شد حدود 35 فعال COVID-19 موارد در میان 70,000 کارکنان در واشنگتن با حدود 100 نفر از کارکنان بهبود و پاک برای رفتن به محل کار.

هنوز هم در بوئینگ و در جای دیگر موفقیت تلاش ها برای از سرگیری عملیات بستگی دارد نه تنها در ایمنی جدید پروتکل اما بر تمایل کارکنان به رعایت آنها است.

“بسیاری از این آبشار در مسئولیت شخصی” یک مکانیک در بوئینگ قطعات-ساخت گیاه در آبرن گفت سیاتل تایمز اضافه کرد که او نشد و همکاران ايميل دستورالعمل.

“اگر من می شنوم هر زمزمه از هر کسی (در محل کار) تست مثبت برای COVID-19 من بستن و رفتن خانه,” او گفت: خروجی.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im