باب دیلن قطره اول موسیقی اصلی در نزدیک به یک دهه

‘بیشترین قتل ناپاک است دیلن آخرین آهنگ اصلی از سال 2012 آلبوم ‘طوفان’

منتشر شده 12:30 AM, مارس 28 سال 2020

به روز شده در 12:36 AM, مارس 28 سال 2020

آهنگ جدید. باب دیلن شگفتی طرفداران یک شبه به مارس 27 سال 2020 با انتشار اولین اصلی موسیقی در هشت سال 17 دقیقه تصنیف در مورد ترور جان اف کندی. فایل عکس توسط فرد Tanneau / AFP

حمایت ظریف, پیانو, رشته ها و خاموش درام “بیشترین قتل ناپاک” retells عکسبرداری از رئیس جمهور ایالات متحده در حالی که توصیف تکامل از 1960s counterculture.

“این یک آهنگ منتشر نشده ما ثبت شده در حالی که شما ممکن است جالب. ایمن ماندن, ماندن هوشیار و ممکن است خدا با شما” دیلن ارسال شده بر روی وب سایت خود را همراه با یک پرتره از کندی بود که مقتول در سال 1963 در حالی که سوار یک اتومبیل از طریق دالاس.

آهنگ بسته بندی شده با نام هنرمند قطره و فرهنگ پاپ مراجع از جمله به بیتلز, چارلی پارکر, این عقاب, Stevie Nicks و جشنواره وودستاک.

“شات پایین مانند یک سگ در روز روشن / یک ماده از زمان بندی و زمان بندی درست بود / شما بدهی پرداخت نشده; ما آمده ایم برای جمع آوری / ما قصد کشتن شما را با نفرت; بدون هیچ گونه احترام” دیلن بازگو در امضای خود سنباده خواننده.

این خواننده عامیانه اول آهنگ اصلی خود را از سال 2012 آلبوم طوفان, هر چند او منتشر کرده است تعدادی از کاور آلبوم در موقت.

“بیشترین قتل ناپاک” است و همچنین اولین آهنگ دیلن است نوشته و منتشر شد و پس از او با اکراه پذیرفته 2016 جایزه نوبل ادبیات برای اولین بار ترانه سرا اهدا شد افتخار.

در 78, دیلن را حفظ کرده است بی امان تفریحی, برنامه, هر چند او مجبور به انصراف از رشته تاریخ مارس در ژاپن بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

این هنرمند است که هنوز به لگد کردن یک تور آمریکای شمالی در ماه ژوئن. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im