بلومبرگ می گوید: 3 زنان می شود منتشر شده از NDAs

مایکل بلومبرگ گفت: سه زن—کارمندان سابق خود را رسانه ای شرکت محدود با عدم افشای توافق در مورد گذشته خود را انجام می شود منتشر شده از این موافقت نامه در صورتی که مایل.

حزب دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت که این توافق نگرانی “نظرات آنها گفت:” او “ساخته شده بود” و این که زنان باید در تماس با خود شرکت منتشر خواهد شد از NDAs.

بلومبرگ که اجرا می شود, رسانه های کنگلومرا بلومبرگ LP همچنین گفت که او در پایان این شرکت به مدت طولانی تمرین نیاز به محرمانه بودن توافق نامه در هنگام رسیدن به شهرک با شکایت کارکنان.

“من انجام داده ام بسیاری از تأمل در این موضوع طی چند روز گذشته و من تصمیم گرفتم که تا زمانی که من در حال اجرا شرکت ما موفق به ارائه موافقت نامه های محرمانه برای حل و فصل ادعای آزار و اذیت جنسی یا سوء رفتن به جلو” میلیاردر شهردار سابق نیویورک گفت.

“من تشخیص می دهم که NDAs به خصوص زمانی که آنها استفاده می شود در زمینه آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی و ترویج فرهنگ سکوت در محل کار و کمک به فرهنگ زنان احساس نمی امن و یا پشتیبانی,” او گفت:.

“ضروری است که زمانی که مشکلات رخ می دهد محل کار نه تنها آدرس خاص حوادث اما این فرهنگ و شیوه های است که منجر به آن حوادث” بلومبرگ اضافه شده است. “و پس از آن رهبران باید عمل کنند.”

بلومبرگ در اخیر بحث در نوادا به نام NDAs “توافق طرفین” و گفت: زنانی که شکایت “نمی خواهم یک شوخی به من گفت.”

بلومبرگ بیانیه می آید پس از فشار از دموکرات ریاست جمهوری رقیب الیزابت وارن که مواجه بلومبرگ در بحث در نوادا در مورد ثبت شرکت های مرتبط با ادعاهای محل کار مورد تبعیض و آزار و اذیت.

“شهردار را به ایستادن بر روی خود ضبط” وارن گفت. “و آنچه که ما نیاز به دانستن دقیقا چه چیزی در کمین وجود دارد. او بدست برخی از تعدادی از زنان و … به نشانه عدم افشای توافق هر دو برای آزار و اذیت و تبعیض جنسیتی در محل کار.”

بلومبرگ شرکت گزارش رو نزدیک به 40 پرونده های حقوقی مربوط به 65 شاکیان بین سال های 1996 و 2016 هر چند که مشخص نیست که چگونه بسیاری از مربوط به آزار و اذیت یا تبعیض به گفته آسوشیتد پرس.

بعد از بحث بلومبرگ برنامه ریزی شده است برای حضور در این است که در روز سه شنبه در کارولینای جنوبی است. بلومبرگ نیز به مجموعه در رای گیری برای اولین بار در مارس 3, شناخته شده به عنوان فوق العاده روز سه شنبه.

رویترز و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im