بلومبرگ می تواند واجد شرایط برای بحث حزب جدید تحت قوانین

DES MOINES, آیووا (AP) — دموکرات کمیته ملی کاهش یافته است مردمی مدارک جمع آوری کمک برای حزب Feb. 19 بحث قبل از نوادا, قفقاز, باز این احتمال که مایکل بلومبرگ میلیاردر می تواند اولین حضور خود را روی صحنه است.

حزب جمعه اعلام کرد سه راه مختلف برای نامزدها برای رسیدن به بحث مرحله است که شامل رسیدن به برخی از مراکز رای دهی آستانه یا بانکی کنوانسیون نماینده در دو نامزدی مسابقات برگزار شده در آیووا و نیوهمشایر. قبلی بحث شامل جمع آوری کمک عنصر و پس از سپتامبر نامزدها باید به حال برای رسیدن به هر دو رای گیری آستانه و جمع آوری کمک های مردمی نشانه. بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار هنوز آمار نظرسنجی, علامت, اما او باید تا فوریه. 18 روز قبل از مناظره به انجام این کار — یک چشم انداز است که بخواهد برخی از رقبا و incenses دیگران است.

تحت DNC قوانین نامزدها باید مسیرهای چندگانه به مرحله: رسیدن به 10% پشتیبانی در برخی از ترکیبی از چهار نظر سنجی های ملی یا اوایل دولت سنجی از نوادا و یا کارولینای جنوبی; رسیدن به 12% پشتیبانی در دو نظرسنجی از نوادا و یا کارولینای جنوبی و یا هر دو; و یا بانک کنوانسیون نماینده در آیووا یا نیوهمپشایر که میزبان دو نامزد رای در اوایل فوریه.

حزب رئیس تام پرز و دستیاران خود را گفته اند برای ماه که DNC احتمال تغییر به استانداردهای مقدماتی بر اساس نتایج واقعی هنگامی که رای گیری آغاز شد. اما این حرکت است با این وجود قابل توجهی داده بلومبرگ منحصر به فرد از حضور در این مسابقه است. این ultrabillionaire خود بودجه خود را در کاخ سفید پیشنهاد — گذراندن حداقل $188 میلیون از زمان او وارد مسابقه در Nov. 24 تا پایان سال با توجه به افشاگریهای ظ جمعه — و در نتیجه هرگز نمی تواند واجد شرایط تا به حال پرز ادامه داد: نیاز به بحث های شرکت کنندگان برای رسیدن به تعداد معینی از اهدا کنندگان.

رقیب مبارزات شکایت کرده اند برای هفته که مهر شده است اجتناب از نظارت به عنوان او خود از ثروت شخصی در سراسر شنبه متحده بخشی از خود را غیر معمول کمپین است که در پرش اول چهار ایالت آیوا, New Hampshire, نوادا و کارولینای جنوبی است.

اما چگونه به درمان او در بحث مرحله یک روی حیله و تزویر گزاره برای مبارزات. برخی از نامزدهای استدلال کرده اند که او باید در معرض همان بازجویی های آنها را تحمل ماه ها و در عین حال رقیب مبارزات نیز با احتیاط در مورد اعتبار سنجی بلومبرگ به عنوان یک تهدید مشروع. و آنها در حال حاضر بخش خصوصی اذعان کرد که خود را از ثروت شخصی او باعث می شود یک متغیر آنها باید در نظر بگیرند و صرف نظر از این بحث به عنوان آنها سعی کنید به جمع نزدیک به 2000 نفر از نمایندگان خواهد بود که لازم است را به نفع نامزدی.

تبلیغات

آرامش بخش قوانین حاکم بر بحث تقریبا قطعا ترک برخی از نامزد سابق ناراضی است. جولین کاسترو و Cory Booker, در خصوص شکایت کرده اند که DNC قوانین ناعادلانه هدف قرار اقلیت نامزدهای چرا که حتی مردمی دهنده پایگاه سفیدتر از حزب دموکرات رای دهندگان.

جف ویور مشاور ارشد برای برنی ساندرز گفت: از آن خواهد بود “اشتباه” برای تغییر قوانین است که “جای شهردار بلومبرگ که مطرح شده هیچ مردمی کمک های مالی است و به جای جاری شدن سیل امواج رادیو و تلویزیون در سراسر کشور تامین می شود توسط خود میلیاردها دلار از دارایی های شخصی.”

“در حال حاضر در این ساعات برای تغییر قوانین به جای یک میلیاردر که می خواهد به خرید راه خود را به حزب بی وجدانی خواهد بود,” ویور گفت. “هیچ کس نباید مجاز به خرید راه خود را بر روی بحث مرحله یا نامزدی.”

دیگر دموکرات ها را تشویق DNC به اجازه می دهد بلومبرگ مشارکت.

ایالت مینه سوتا ctq این هفته گفت که او می تواند “خوب” با بلومبرگ در بحث مرحله.

“من فکر می کنم که به جای قرار دادن پول خود را در خارج وجود دارد, او در واقع در این مرحله می شود و قادر به رفتن به عقب و جلو پس از رای دهندگان می تواند ارزیابی او را در راه است که او گفت:” در MSNBC.

لیبرال مانند تغییر تدریجی نامزد کمیته است که در حمایت از بهداشت ، الیزابت وارن همچنین می خواهید بلومبرگ در بحث مرحله.

تبلیغات

این گروه از بنیانگذاران آدم سبز ترس است که بلومبرگ در حال افزایش است بدون نیاز به صورت رسانه ای و رای دهندگان.

“ما در حال حاضر در مرحله ای که یک میلیاردر است که صرف یک چهارم میلیارد دلار برای خرید راه خود را به پای صندوق های رای” سبز گفت. “او نیاز به موشکافی.”

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im