تریل’ McCollum گرفتن از امضا در میان coronavirus نگرانی

NBA, NHL و MLB باید گفت: همه آنها در حال نظارت بر تحولات در مورد کوروناویروس که رسیده هر قاره ها به جز قطب جنوب

منتشر شده 9:40 PM, مارس 02, 2020

به روز شده در 9:41 PM, مارس 02, 2020

CAUTIOUS. CJ McCollum has urged fans to follow tips on preventing the spread of the virus, such as frequent handwashing. Photo from Instagram/@trailblazers

محتاط. CJ McCollum خواسته است طرفداران به دنبال راهنمایی در جلوگیری از گسترش این ویروس مانند مکرر شستن دست. عکس از Instagram/@trailblazers

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – انجمن ملی بسکتبال ستاره CJ McCollum امتناع از امضا برای طرفداران به دلیل ترس اطراف شیوع کروناویروس.

28-در سال Portland Trail Blazers نگهبان اعلام کرد در یک صدای جیر جیر در سهشنبه, مارس 29.

“من رسما گرفتن یک استراحت از امضای امضا تا اطلاع ثانوی” شش پا-سه گارد گفت.

او همچنین نوشته نکاتی در مورد جلوگیری از گسترش این ویروس مانند مکرر شستن دست.

Oregon state ثبت کرده است یکی presumptive مورد coronavirus اما مقامات بهداشت در حال کاهش به انتشار جزئیات خاص مانند نام فرد.

یک مرد در 50s که گذشت شنبه در ایالت واشنگتن است که اولین کسی که به مرگ ناشی از این بیماری در ایالات متحده است. دوم مرد در 70s نیز درگذشت و در روز شنبه در نزدیکی سیاتل.

رویدادهای ورزشی در آسیا و اروپا به تازگی لغو شده اند و یا به تعویق افتاد با توجه به شیوع است که به کشته شدن بیش از 3000 نفر در سراسر جهان اکثریت قریب به اتفاق در سرزمین اصلی چین است.

مردم در بیش از 60 کشور در حال حاضر آلوده با ویروس رسیدن به هر قاره ها به جز قطب جنوب.

NBA, NHL و MLB باید گفت: همه آنها در حال نظارت بر تحولات و مشاوره با مقامات بهداشتی.

سازمان بهداشت جهانی روز یکشنبه گفت که این ویروس به نظر می رسد به خصوص آمار کسانی که بیش از سن 60 و مردم در حال حاضر ضعیف شده بیماری های دیگر.

در چین تعداد گزارش موارد جدید به تدریج به کاهش بوده است به ویژه در خارج از استان هوبئی مرکزی در چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de