واشنگتن—ایالات متحده در برابر یک جنگ خفا که در آن یک رژیم فاشیستی تبدیل به صراحت از غرب موسسات در برابر آن.

این بود که در تشخیص تهدید مطرح شده توسط چین بازنشسته نیروی هوایی Brig. ژنرال رابرت S. Spalding سابق چین استراتژیست در سخنرانی خود در جهانی تایوان موسسه (GTI) on Feb. 12. Spalding نویسنده به تازگی منتشر شده “خفا, جنگ, چگونه چین در زمان بیش از در حالی که امریکا نخبگان خواب است.”

Spalding قاب سخنان خود با اشاره به این که در این لحظه خاص چینی رژیم چهره خطر آن را به عنوان تلاش برای مقابله با سه black swan حوادث در همان زمان. سیاه و سفید قو رویداد نادر رویداد غیر قابل پیش بینی است که به طور بالقوه عواقب شدید.

سه قوها سیاه در حال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنگ کنگ تظاهرات و coronavirus. ترکیبی از این بحران قرار دادن “فشار بر رژیم” Spalding گفت. او سخنان خود در بحث با GTI, مدیر اجرایی, راسل Hsiao.

خفا, جنگ

ایالات متحده فراهم کرده است حزب کمونیست چین (CCP) را با فرصت برای بهره برداری از نقاط قوت آمریکا را آزاد و جامعه باز با آن تبدیل نقاط قوت به نقاط ضعف Spalding گفت.

است که در “خفا, جنگ,” او اضافه شده است.

آمریکایی ها با وجود قانون اساسی متمم اول قانون اساسی آزادی بیان, حقوق کمک CCP توسط “خود سانسور در نقض خود ما آزادی” Spalding گفت.

برای نشان دادن او پیشنهاد کرد که آمریکا گفتمان shies به دور از انتقاد و یا پرسش از انگیزه ها و رفتار دانش آموزان چینی در ایالات متحده است. آمریکایی ها را انکار کند خود را که حق به جای صحبت کردن در برابر یک خطر بالقوه.

دانستن آمریکا تمایل به می گویند چیزی است که می تواند به عنوان نژادپرستی “CCP با استفاده از این به عنوان یک ابزار برای به دست آوردن آنچه در آن می خواهد.”

در نتیجه آمریکا قدرت از آزادی بیان می شود ضعف در عمل ساخت اکثر آمریکایی ها تمایلی به یک نقطه انگشت در یک دانش آموز چینی و نشان می دهد که او “ممکن است در نظر گرفتن چیزی حساس به چین” Spalding گفت.

فاشیسم

چین مدل توضیح داده شده است به عنوان یک مستبد سرمایه داری مدل اما Spalding گفت: “آن را به مراتب مناسب تر به آن تماس بگیرید فاشیسم است.”

“ابزار تولید متعلق به دولت خواند و گفت: حتی با کسب و کار خصوصی در چین شرکت تصمیم گرفتند که توسط CCP چون حزب کمونیست است که “حاکمیت از مردم است.”

بازنشسته B-2 خلبان به یاد مخاطبان خود را که چین نه یکی بلکه دو قانون اساسی.

وجود قانون اساسی دولت چین. اما پس از آن وجود دارد قانون اساسی CCP.

قانون اساسی دولت است که برای مصرف عمومی و مشابه در ساختار به آمریکا و دیگر قانون اساسی در سراسر جهان است.

CCP اساسی این است که مهم, Spalding گفت: توصیف آن به عنوان “لایه ای” از قدرت است که نشسته است بر ساختار دولت جمهوری خلق چین است.

در واقع این CCP قانون اساسی نیست و دولت در قانون اساسی که اعلام کرد که مردم چین به رهبری حزب کمونیست چین نه توسط دولت و یا آن جمهوری است.

شرکت های بین المللی

شرکت ما نقش مهمی در توسعه این خطر که چین امروز Spalding گفت.

“ما با توجه به CCP وسیله ای برای کنترل جمعیت خود را در راه است که هیچ استبدادی قدرت تا به حال شده است قادر به انجام,” او گفت:.

Hsiao خواسته Spalding چه توصیه او برای تایوان.

“همانطور که می رود, تایوان, همانطور که می رود در رایگان جهان” Spalding گفت.

تشریح که ایده Spalding گفت: “TSMC [Taiwan Semiconductor Manufacturing Company] پیشرفته ترین شرکت تراشه در جهان است.” این شهر همچنین دارای یک “رابطه با Huawei.”

بنابراین Spalding استدلال شرکت های مانند TSMC “اجازه می دهد CCP برای رسیدن به قدرت است.”

“اگر ما نمی شکستن چرخه” تایوانی و شرکت های آمریکایی بودن انگیزه توسط اقتصاد و پکن پس از آن وجود دارد “هیچ امیدی برای تایوان و یا برای ایالات متحده است.”

در واقع TSMC است که در یک موقعیت دشوار است با توجه به تیم Culpan نوشتن در بلومبرگ ،

Culpan, که گفت که او شده است گزارش TSMC برای 20 سال گزارش می دهد که “TSMC تایوان بزرگترین شرکت. آن را علنا ذکر شده [و] دهکدهای … شهرت بی عیب و نقص برای اداره امور شرکت. به عنوان یک chipmaker به ستاره وجود دارد هیچ شرکت دیگری در جهان است که می تواند انجام آنچه TSMC می کند از نظر فن آوری دلاوری و یا محض ظرفیت.”

شصت و یک درصد از TSMC کسب و کار در ایالات متحده است. آن چهره استارک انتخاب به دلیل آن را تحت فشار ایالات متحده برای جلوگیری از فروش به هواوی.

آن را می توانید انتخاب کنید به “ناراحت فعلی خود پایه مشتری بزرگ در ایالات متحده و یا خطر از دست دادن یک آینده پایه مشتری در چین” Culpan می نویسد.

از نظر تایوان, Spalding گفته بود “به طور کامل متصل به پکن است به از دست دادن آنچه در تایوان است.”

“اگر ما تبدیل به یک جهان پس از آن ما شروع به ویژگی همان” او گفت: “اما نه با ویژگی های ما فکر می کنیم را داشته باشد.”

جدا از چین

در صدور ملی ایالات متحده آمریکا در استراتژی دفاع ایالات متحده گفت: “هیچ.” “ما باید برای حفاظت از جامعه” Spalding گفت.

پرسید که آیا ایالات متحده را در نظر واشدن از چین, Spalding پاسخ داد: “ما در حال حاضر درگیر در یک واشدن” از چین. “افتراق است اتفاق می افتد.”

“ما در یک جهان دو قطبی … و اجرای واشدن از آنجا که چینی ها حاضر به بازی با قوانین” Spalding گفت.

آن را نه تنها حکومت شکستن, او گفت:. سیاسی داخلی دخالت و نفوذ و دخالت در ایالات متحده نیز بخشی از CCP را راهکار.

“نگاهی به آنچه Pompeo گفت: در فرمانداران’, کنفرانس,” او گفت: ارجاع, نظرات, وزیر امور خارجه مایک Pompeo در اخیر ملی انجمن فرمانداران زمستان در جلسه ای در واشنگتن است.

Pompeo گفت: فرمانداران:

“در سال گذشته دولت چین حمایت اتاق فکر در پکن تولید گزارش که ارزیابی همه 50 امریکا فرمانداران در نگرش آنها نسبت به چین است. آنها با برچسب هر یک از شما ‘دوستانه’ ‘تندرو” یا ” مبهم است.’

“من به شما اجازه شما تصمیم می گیرید که در آن شما فکر می کنم شما تعلق دارند. کسی که در چین در حال حاضر است. بسیاری از شما در واقع در این گزارش اشاره شده با نام.

“و در واقع این که آیا شما در حال بازدید CCP به عنوان دوستانه و یا تندرو می دانیم که این کار شما. می دانید که کار این تیم در اطراف شما است.”

Pompeo کل سخنرانی به مونتاژ فرمانداران ایالات متحده اختصاص داده شده به دخالت در دولت و در سطوح محلی در داخل ایالات متحده است.

شبیه به Spalding را با موضوع “جنگ خفا” چین در حال بازدید در ایالات متحده Pompeo گفت: فرمانداران که چین “تصمیم به بهره برداری از آزادی های ما برای به دست آوردن مزیت بیش از ما در سطح فدرال به سطح دولت و در سطح محلی است.”

وی با ذکر یک دیپلمات نامه به دولت قانونگذار اعمال فشار او را به جلوگیری از هر گونه رسمی تماس با تایوان; تهدید به یک فرماندار به قطع یک سرمایه گذاری چین در صورتی که فرماندار در بازدید از تایوان; و استخدام استادان از طریق “هزار استعداد برنامه” به فریب آنها را با حقوق به انتقال فن آوری های کلیدی به نام اما چند بسیاری از اغلب به ظاهر خوش خیم روش که CCP است که با استفاده از نفوذ حکومت در ایالات متحده است.

Spalding که دیده می شود خدمات فعال در عراق chalks این اقدامات تا به تفاوت های اساسی بین ایالات متحده و چین در هر دو فلسفه و استراتژی.

“Clausewitz” او با اشاره به پروس نظامی نظریه پرداز Carl von Clausewitz “گفت: که جنگ است که سیاست با وسایل دیگر است.”

“اما وجود دارد راه های مختلف به دنبال در رقابت” Spalding گفت: با اشاره به چینی خفا جنگ. “سیاست جنگ است به معنای دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de