سیاه روزنامه نگار که شاهد N-واژه های مورد استفاده در پنجم و مستغلات جلسه خواستار گسترده تر تغییر در CBC

زمانی که دکستر قهوه ای شروع به کار در CBC چهار سال پیش آن را احساس مانند خانه است.

“من احساس می کردم به بازگشت به کانادا چون کانادا پخش عمومی,” او در مصاحبه ای گفت:. “آن را دارای جایگاه ویژه ای در قلب من است.”

قهوه زندگی در نزدیکی CBC در مرکز شهر تورنتو ستاد و هنوز هم پیاده روی اما او دیگر به داخل می رود.

او در حال حاضر با این نسخهها کار در یک شبکه دیگر.

امروز براون خواستار تغییر در پخش عمومی به عنوان او صحبت می کند برای اولین بار در مورد تجربه خود را به عنوان یک مرد سیاه و سفید شنوایی دو همکار در پنجم و مستغلات با استفاده از N-word در سرمقاله بحث در مارس 2019.

او در حال آمدن است به جلو به عنوان مسائل از مسابقه باید معطوف به مقدم اجتماعی بحث با عدم تنوع در رسانه ها در زیر میکروسکوپ و آیات اخیر که N-word مورد استفاده قرار گرفت در دو نوبت توسط CBC میزبان وندی Mesley در سرمقاله جلسات در هفته.

قهوه ای مشغول به کار بود به عنوان یک تولید کننده کاردانی با پنجم و مستغلات, CBC گل سرسبد تحقیقی, برنامه, زمانی که کلمه بود و بارها و بارها مورد استفاده در یک فیلم مستند در مورد مسائل نژادی در جنوب آمریکا به نمایش در آمد برای بیش از 30 نفر از جمله نشان می دهد رهبری به عنوان به خوبی به عنوان CBC کارکنان وابسته نشان می دهد.

دو دیرین پنجم و مستغلات کارکنان سپس با استفاده از کلمه در کارکنان بحث پس از آن — یا به نقل از مردم در این مورد است که تا به حال فقط نشان داده شده است و یا زمانی که بحث در مورد محتویات آن است.

“من نمی توانست تا کنون تصور می کرد که می توانست اتفاق افتاده است که در آن کسی می توانست تصور می کردند که آن را خوب به استفاده از آن کلمه” براون گفت.

“نا امید با آنچه صورت گرفت — و کمی خجالت و همچنین اینکه تنها شخص سیاه و سفید در اتاق. آن را کاملا حقیقی.”

با توجه به قهوه ای و حساب های متعدد از دیگر افرادی که در اتاق بودند هیچ کس اندرز برای استفاده از N-word در آن زمان وجود نداشت و بحث در مورد آن استفاده می شود.

ماه-تحقیقات طولانی

بعد قهوه ای بعد از آن مطرح شده و آن را با نشان می دهد تهیه کننده اجرایی و منابع انسانی, مدیر پخش عمومی به نام یک خارجی شرکت حقوقی برای انجام یک تحقیق که زد برای ماه می باشد.

زمانی که تحقیقات کامل شد قهوه ای می گوید او ارائه چند جزئیات چگونگی این موضوع حل و فصل شد.

“این یک بیت از یک اجازه پایین. من به امید به دست آوردن درک بهتر از آنچه اتفاق افتاد و چرا از آن اتفاق افتاده است,” او گفت:.

چندین ارشد CBC مدیران نزدیک از نظر کاهش یافته و درخواست مصاحبه ارائه به جای یک بیانیه نوشته شده است از طریق رئیس عمومی امور چاک تامپسون که ذکر شده در توافق نامه های محرمانه.

“در حالی که ما نمی خواهد اظهار نظر در جزئیات مربوط به این موضوع ما می توانیم تایید وجود یک تحقیق جامع انجام شده توسط یک شخص ثالث محقق” تامپسون نوشت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“ما همچنین می توانیم تایید وجود دارد یافته های حاصل از تحقیقات و اقدامات اصلاحی گرفته شد.”

پخش عمومی می گوید که به تازگی گسترش تنوع آن و گنجاندن اهداف است. (Nathan Denette/کانادا مطبوعات)

تامپسون جواب نداد سوالات خاص در مورد هزینه پروب آنچه “اقدامات اصلاحی” گرفته شد و در برابر چه کسی و چگونه پخش عمومی خواهد مسئولیت رسیدگی به یک حادثه مشابه اگر امروز اتفاق افتاده است.

“ما همچنان به یاد بگیرند که چگونه ما می توانیم بهتر تعامل با کارکنان ما زمانی که این مسائل بوجود می آیند” تامپسون نوشت.

“ما یک تیم رهبری ارشد در محل وجود دارد تجدید تعهد به حصول اطمینان از CBC امن است فراگیر و حمایتی محل کار.”

پخش عمومی به تازگی گسترش تنوع آن و گنجاندن اهداف اعلام کرد که توسط مالی 2021-22 “نیمی از تمام استخدام های جدید اجرایی و مدیریت ارشد خواهد بود و مردم بومی قابل مشاهده اقلیت و یا افراد معلول است.”

این شرکت گفت: حفظ و ارتقاء نرخ برای افرادی که از این سه گروه دو برابر خواهد شد و ناخودآگاه تعصب آموزش خواهد بود و اجباری برای رهبران.

نمایش فیلم مستند

استفاده از N-word قهوه ای شاهد صورت گرفت 16 آوریل 2019 به عنوان پنجم و مستغلات تیم در حال آماده شدن برای فصل جدید در زیر به تازگی تهیه کننده اجرایی کاترین است. این بحث به دنبال درگیر در سبک های مختلف از فیلم های مستند.

تیم تحریریه نمایش یکی با عنوان قتل در می سی سی پی است که بخشی از یک مجموعه به نام عشق و نفرت و جنایت.

این داستان سه نوجوان که به کشته شدن یک مرد سیاه و سفید در یک نواخته انگیزه hit-and-run.

براون می گوید هیچ هشدار به کارکنان قبل از غربالگری در مورد نژادی لکه دار کردن آنها را بشنود. N-word استفاده شد و چندین بار در این مستند در 911 تماس در دادگاه شهادت و توسط یک زن که اصرار داشت آن را به حال هیچ نژادی مفهوم.

در نزدیکی پایان, مستند, سفید از یک زن جوان به جرم یک جرم و جنایت نفرت ملاقات با قاضی که ریاست دخترش را محاکمه. پس از آن گفتگو ها توافق کردند که او دیگر باید با استفاده از N-word.

منابع که در حال حاضر در غربالگری می گویند دو پنجم و مستغلات کارکنان — میزبان جیلیان فیندلای و ویرایشگر Loretta هیکس — با استفاده از N-word در کارکنان بحث و گفتگو در مورد مستند بلافاصله پس از غربالگری.

جیلیان فیندلای یکی از میزبان های پنجم و مستغلات. (CBC)

شاهدان در اتاق در زمان توصیف فیندلای به نقل از یک فرد از این مستند است که تا به حال فقط نشان داده شده است برای این گروه است.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه فیندلای گفت که او نمی یاد گفت: N-word است اما با عرض پوزش اگر او انجام داد.

“در طول 15 ماه من باید بازبینی آن روز چند بار” بیانیه ای گفت:. “من هرگز تا به حال — و نه در حال حاضر — یک خاطره از تکرار این مستند استفاده از کلمه خودم. اگر حافظه من اشتباه است و من قول کسی که از روی فیلم با استفاده از کلمه عذرخواهی می کنم. لازم نیست که اتفاق افتاده است.

“من با این موافق CBC زیادی برای یادگیری وجود دارد از چگونگی این حادثه به کار گرفته شد در آن زمان و پس از. این سوال شما مطرح عادلانه هستند. اما مانند همه کسانی که مورد مصاحبه قرار گرفتند توسط CBC را به شخص ثالث محقق, من موظف به ثبت نام در یک non-disclosure agreement که همچنان به منع من از این بحث با هر کسی از جمله همکاران.”

هیکس — که منابع می گویند با استفاده از N-word در بحث بعدی — کاهش یافته بود.

چند CBC کارمندانی که در اتاق بودند در آن زمان توصیف صحنه در وضعیت آنها مشخص شود چرا که آنها می ترسید تلافی جویانه از رهبری در پخش عمومی.

آنها گفتند: هیچ نگرانی مطرح شد در مورد استفاده از کلمه.

“من فقط به یاد داشته باشید سکوت مانند نیستی که به دنبال” یکی گفت.

پنجم و مستغلات است که یکی از بسیاری از CBC اخبار برنامه های تولید شده در کانادا و سیمای مرکز در مرکز شهر تورنتو است. (مایکل ویلسون/CBC)

دیگری نیز در این عدم واکنش در اتاق.

“من شده اند در این اتاق که در آن مردم می آیند به نقطه لعن و آنها شده اند اندرز برای آن” گفتند.

و این بود که کسی با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن و هیچ کس چیزی گفت.”

آنها با توصیف آن به عنوان “شرم آور” است که در یک اتاق پر از روزنامه نگاران کهنه استخدام پخش عمومی هیچ کس صحبت کرد.

سوم شخص توصیف خود را از دشواری درک آنچه اتفاق افتاده بود.

“من به دنبال در اطراف برای افراد دیگر واکنش — مانند شما به عنوان شوکه شده که من هستم ؟ و آن را تقریبا مانند مردم احساس آنها نمی تواند شوکه کرد.”

قهوه ای و دیگران می گویند که رهبران در اتاق گنجانده شده است و CBC ارشد مدیر روزنامه نگاری تحقیقی, ماری Caloz.

در مختصر مکالمه تلفنی یک هفته پیش, Legge گفت که او در حال آماده سازی یک بیانیه برای این داستان. اما او پاسخ نداد به دنبال تماس ها و پیام ها و بیانیه ارائه شد قبل از این گزارش.

Legge است که دیگر با پنجم و مستغلات. او منصوب شد, تهیه کننده اجرایی فیلم اصلی با CBC اخبار دو ماه پیش نظارت بر ایجاد امور جاری و مستند محتوا.

Caloz کاهش یافته گفته او “محدود عدم افشای توافق” و هیچ چیز وجود دارد بیشتر او می تواند اضافه کردن فراتر از آنچه CBC به اشتراک گذاشته است.

کاترین Legge چپ بود تهیه کننده اجرایی پنجم و مستغلات از آوریل 2019 تا ماه مه سال 2020 است. ماری Caloz, راست, است, مدیر ارشد, تحقیقی با CBC News. (کاترین Legge/Facebook, ماری Caloz/Facebook)

سپس-CBC News editor-in-chief جنیفر مک گوایر تایید شد شکایت ساخته شده متصل به پنجم و مستغلاتو آن مورد بررسی قرار گرفت توسط یک متخصص خارجی.

“فراتر از این من در آزادی برای بحث بیشتر به عنوان آن مربوط به منابع انسانی فایل” گفت: مک گوایر که در سمت چپ پخش عمومی در اوایل این سال است.

پرسید که چرا عدم افشای توافق شد مورد نیاز برای این فرایند — و اینکه آیا مردم منتشر می تواند از موافقت نامه های خود را به طوری که آنها می تواند آزادانه صحبت می کنند — CBC رئیس عمومی امور چاک تامپسون اشاره به شخص ثالث محقق شده است.

“محرمانه است اصل اساسی هر گونه بررسی و در حالی که ما به شخص ثالث محققان سطح بالا رهنمودهای آنها در عمل و به طور مستقل از ما و استفاده از خود را به روش تحقیق” تامپسون نوشت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“تحقیقات شامل عدم افشای توافق نامه و این توافق اطمینان از یکپارچگی فرایند و محافظت از تمام شرکت کنندگان است. آن است که در حوزه CBC برای فعال کردن یک نقض توافقنامه محرمانه.”

“ما می دانیم CBC می توانید انجام دهید بهتر’

نادیا استوارت, مدیر اجرایی Canadian Association of سیاه روزنامه نگاران به خاطر دریافت یک تماس از قهوه ای شب از 16 آوریل 2019. آنها در مورد غربالگری مستند و دیگر نگرانی های قهوه ای تا به حال در مورد محیط کار در پنجم و مستغلات.

“در زمان او به پایان از من گفتن داستان او در اشک” استوارت در مصاحبه ای گفت:.

“من هرگز فراموش گفتگو. من فکر می کنم تاثیر در او بود فقط خیلی آشکار و صدمه دیده است که او احساس کرده بود در آن لحظه. شما می توانید شنیدن آن را در صدای او.”

استوارت می گوید: مردم باید به فرض یک سطح معینی از مسئولیت شخصی که درگیر شدن در یک گفتگو که در آن کلمات استفاده می شود که آنها می دانند که بسیار حساس هستند برای برخی از افراد دیگر در اتاق.

“اگر آن را مورد استفاده در مستند من درک می کنم که. اما من باور نمی کنم که آن را توجیه تکرار,” او گفت:.

استوارت جلب موازی با گفتگو در مورد خشونت. یکی نیست نیاز به دوباره تصویب یک عمل خشونت آمیز که گفتن یک داستان در مورد یک, او گفت:.

او می گوید شرکت های مسئولیت در چنین شرایطی به سرعت عمل نه فقط به اقدام انضباطی بلکه به اطمینان حاصل شود که کسی که دچار درد است با احتیاط رفتار شود.

“ما می دانیم که CBC می توانید انجام دهید بهتر” استوارت گفت. “و در این مثال قطعا باید انجام شود بهتر است.”

سازمان دیده بان | نادیا استوارت در اثر شنیدن N-word در محل کار:

Canadian Association of سیاه روزنامه نگاران, مدیر اجرایی, نادیا استوارت صحبت می کند در مورد تاثیر N-word استفاده در محیط کار. 0:45

قهوه ای خواسته منتقل شود

روز پس از نمایش قهوه ای مطرح شده و آنچه که تا به حال برخوردی با Legge. او دریافت ایمیل از نشان دادن رهبری ابراز پشتیبانی می کند اما می گوید او نمی توانید هر گونه اطلاعات در مورد یک طرح برای مقابله با این وضعیت رفتن به جلو.

تقریبا دو هفته بعد او نوشت: CBC مدیر منابع انسانی, درخواست برای منتقل کردن نشان می دهد با استناد به این غربالگری که در آن N-word استفاده شد و دیگر نگرانی در مورد محیط کار در پنجم و مستغلات. براون می گوید او دیگر ارائه کار توسط CBC اما او راضی نیست با گزینه های. بنابراین او تصمیم به ماندن بگیرید.

CBC در نهایت tapped خارج از قانون کار شرکت راه اندازی شد.

قهوه ای است که تصویر خود را در طول زمان کار در پنجم و مستغلات. او در قرارداد در نشان می دهد از ژانویه 2019 به فوریه سال 2020 است. (فرستاده شده توسط Dexter قهوه ای)

براون می گوید او مطلع شد از این یافته ها در اوایل ماه اکتبر و گفته شد که دو نفر تایید شد به گفته اند کلمه. اما او می گوید او نیست با توجه به ویژگی های هر گونه اقدامات که گرفته شده بود و نمی شد با ارائه هر چیزی در نوشتن.

من واقعا نمی خواهید یک بررسی برای شروع, اما اگر شما در حال رفتن به قرار دادن من از طریق که برای بسیاری از ماه منظور من وجود دارد باید به یک نتیجه نهایی مانند چیزی یاد بگیرند” براون گفت.

“باید وجود داشته باشد نتیجه نهایی که در آن من می دانم که چه اقداماتی CBC بود فقط مطمئن شوید که چیزی شبیه است که نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد.”

در ماه فوریه قرارداد خود را با کوروش منقضی شده است. او به طور خلاصه در جاهای دیگر مشغول به کار در CBC قبل از گرفتن کار به عنوان یک تولید کننده در CTV News, جایی که او باقی می ماند امروز.

در طول زمان خود را با پنجم و مستغلات ایمیل سوابق نشان می دهد که او موفق به دریافت بازخورد مثبت از ناظران در مورد کار خود را.

سازمان دیده بان | کارمند سابق توصیف همین دلیل او می خواهد تغییر در CBC:

سابق CBC کارمند Dexter قهوه ای توضیح می دهد که چرا او خواستار تغییر در پخش عمومی. 1:10

در همین حال اتحادیه کارکنان نمایندگی از پخش عمومی گفت: آن را هم می خواهم برای دیدن این محقق گزارش نهایی آن CBC اتحاد مشترک اروپا ،

“در حالی که ما نمی تواند صحبت در مورد موارد فردی ما را ساخته اند آن را حذف به CBC است که پرداختن به ضد و ضد بومی نژادپرستی یک اولویت است” کانادا رسانه ای تیم ملی رئیس جمهور کارمل Smyth گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“این شرکت باید عمل کنند. این است که دیر شده است.”

Smyth نیست پاسخ به پرسش در مورد چه مراحل اتحادیه در زمان به حمایت از قهوه ای است.

Mesley اخبار ‘نقطه اوج’

براون گفت: آن جلسه ماه گذشته در مورد استفاده از N-word در یکی دیگر از CBC سرمقاله جلسه که او را وادار به آمدن به جلو برای گفتن داستان خود را در حال حاضر.

من فکر می کنم آنچه که نقطه اوج بود شنیدن در مورد آنچه اتفاق افتاده است در این هفته با وندی Mesley,” او گفت:.

“می دانم که دیگر روزنامه نگار از رنگ تا به حال به صورت نوع از چیزی شبیه به آنچه که من با آن مواجه است. که واقعا دشوار است.”

براون گفت که او امیدوار است برای رفتن با تجربه خود را کمک خواهد کرد که همه چیز را بهتر از دیگران در آینده است.

“پس از شنیدن این داستان به شنیدن در مورد داستان در دیگر اتاق های خبر در سراسر کانادا — من واقعا امیدوارم که با صحبت کردن وجود دارد برخی از تغییرات مثبت. این واقعا چیزی است که من می خواهم. من فقط می خواهم برخی از تغییر مثبت” او گفت:.

“و دوباره آن را نه فقط برای من. این فقط برای شما می دانم که دیگر مردم از رنگ است که کار در CBC و اخبار دیگر سازمان ها. آن را برای کانادا چون من احساس می کنم مثل کانادایی ها واقعا از دست رفته در بسیاری از داستان چرا که آنها لازم نیست که مردم از رنگ کار خود را در اتاق های خبر.”

او می گوید: برخی از روزنامه نگاران می تواند نا امید و به سادگی ترک کسب و کار به طور کامل.

او می خواهم برای دیدن یک تغییر در اتاق خبر, فرهنگ و یک محیط کار سالم.

“من واقعا می خواهم تصویر کامل درک کامل از جهان اطراف ما. و من فکر نمی کنم ما در حال گرفتن است که اگر ما در حال از دست دادن روزنامه نگاران از رنگ در اتاق های خبر. نه تنها که ساخت آنها احساس ناراحت کننده ساخت آنها احساس نمی آمدید شنیده نمی شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortkuşadası escortMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme