BJP MLAs ارائه شده 100 کرور برای سرنگونی کمال نات دولت در MP?

ایندور: یک Vayapam کلاهبرداری whistleblower منتشر کرده است ادعا تصویری از یک ” نیش عملیات مربوط رهبر ارشد بی جی پی Narottam میشرا و ادعا کرد که وزیر سابق ارائه شده 100 تومان کرور روپیه و وزرا به برخی از کنگره MLAs برای سرنگونی کمال نات دولت است.

در حالی که صحت این ویدئو هنوز تأیید نشده است به طور مستقل BJP دوبله آن به عنوان “جعلی و گمراه کننده” و گفت: آن منتشر شده است به لکه Mishra تصویر.

دکتر آناند Rai ارسال شده تصویری از ادعا نیش عملیات با عنوان “اسب تجاری: BJP در معرض’ در Facebook حساب که در آن او گفت: “تلاش برای خرید افکار عمومی شکست خورده 100 تومان کرور روپیه و حرص و طمع از وزرا پست نمی تواند خرید ما ایمان است.”

رای که زودتر منفجر درب کردن Vyapam کلاهبرداری مربوط به بی نظمی در امتحانات برگزار شده توسط, Madhya Pradesh حرفه ای معاینه هیئت مدیره به اشتراک گذاشته شده است این ویدئو در زمانی که کنگره را متهم به بی جی پی از تلاش برای تجاوز کردن آن MLAs برای بی ثبات کردن دولت.

ادعا تصویری معتبر و Rai گفت که او آماده است برای دریافت فایل صوتی و تصویری مطالب مربوط به Mishra جستوجو کرد توسط هر سازمان است.

صحبت کردن به PTI, Rai ادعا کرد “این فیلم به ضرب گلوله کشته شد در یک اتاق در Madhya Pradesh Bhavan واقع در Chanakyapuri منطقه دهلی نو بود که ضبط شده با دوربین های جاسوسی در طول جلسه با BJP رهبر Narottam Mishra سال گذشته است.”

بدون افشای نام قانونگذاران نگران Rai گفت: “وجود دارد چهار کنگره MLAs در دولت هستند که با من در ارتباط باشید. هر MLA ارائه شد رشوه از 100 تومان کرور روپیه در هر یک از چهار اقساط علاوه بر وزرا پست. Mishra ملاقات کرده بود من در دهلی نو در دستور بالای رهبری حزب خود را برای سرنگونی کمال نات دولت است.”

موسس ادعا کرد او منتشر شد تصویری از Mishra ادعا نیش عملیات به طوری که رای دهندگان می تواند حقیقت را می دانم که تلاش برای خرید عمومی دستور آغاز شده و بلافاصله پس از تشکیل کمال نات رهبری دولت است.

اما دولت بی جی پی سخنگوی Umesh Sharma نامیده تصویری به عنوان “جعلی و گمراه کننده است”.

“این ویدئو ارسال شده توسط Rai در رسانه های اجتماعی جعلی و گمراه کننده است که منتشر شده است تا آسیب تصویر وزیر سابق Narottam Mishra,” او گفت:.

شارما ادعا که رای متخصص در “تقلب سیاسی” و استاد “فرصت طلبی و بی شرمانه چانه زنی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de