لس آنجلس (AP) — “پرندگان شکاری” DC Comics’ Harley Quinn spinoff یک ولرم اولین بازی در تئاتر بیش از آخر هفته باز در شماره 1 اما کمتر از انتظارات با $33.3 میلیون نفر در داخل کشور با توجه به استودیو برآورد یکشنبه.

“پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn),” R-rated برادران وارنر انتشار وارد تئاتر در حالی که آن ستاره — مارگوت رابی — است و نامزد دریافت جایزه اسکار برای عملکرد خود را در “بمب” و قبلی DC فیلم 1 میلیارد دلار-پرفروش “بذله گو” است تا برای یک پیشرو 11 اسکار.

اما با وجود آن سرب-ins, “پرندگان شکاری” در آمد به صورت سنگی فرود. آن را به حال شده است انتظار می رود برای باز کردن در حدود 50 میلیون دلار است. آن را به شانس به طور مشابه در خارج از کشور, پرفروش حدود 48 میلیون دلار از 78 بازارهای بین المللی است.

برادران وارنر گفت: coronavirus نهفته فروش در آسیا هر چند در کره جنوبی که در آن “پرندگان شکاری” ساخته شده $1.9 میلیون آن در آمد دوم به نسخه های محلی. “پرندگان شکاری” آیا چین انتشار برنامه ریزی شده و “Suicide Squad” هرگز باز وجود دارد. سینما در کشور جهان, دومین فیلم بازار را تعطیل میان شیوع کروناویروس.

“پرندگان شکاری” در این هفته تنها جدید, انتشار گسترده, هزینه حدود $100 میلیون را. کتی یان هدایت “Suicide Squad” spinoff که رابی نیز تولید می شود. رابی ستاره به عنوان کوین دیوانه جنایتکار که پس از تقسیم با بذله گو انفرادی vigilante. بررسی عمدتا مطلوب با 80% رتبه در گوجه فرنگی فاسد است. مخاطبان به آن B-plus CinemaScore.

پس از سه هفته در بالای جعبه دفتر سونی تصویر “پسران بد برای زندگی” کاهش یافته است به دوم با 12 میلیون دلار در چهارمین آخر هفته. این کمدی اکشن که reunites ویل اسمیت و مارتین لارنس به فروش $336 میلیون در سراسر جهان.

تبلیغات

هر چند تحلیلگران پیش بینی یک سال برای تلفن های موبایل در گیشه موفقیت “پسران بد برای زندگی” کمک کرده است و رانندگی در این سال فروش بلیط به تقریبا 10% چشم انداز مثبت بیش از پنج هفته از سال 2019 با توجه به داده های شرکت کام اسکور.

پیش از آکادمی جوایز مختلف نامزد خالی خود بلیط-فروش بالغ. جهانی “در سال 1917” سام مندس کارگردانی جنگ جهانی اول فیلم در زمان در یکی دیگر از 9 میلیون دلار در هفتم آن آخر هفته خوب برای مقام سوم. فیلم مورد علاقه برای جمعه شب به فروش $132.5 میلیون نفر در داخل کشور و $287.4 میلیون نفر در سطح جهان است.

Rian Johnson “چاقو را از” نامزد دریافت جایزه بهترین فیلمنامه اضافه شده $2.4 میلیون آوردن آن در آمریکای شمالی مجموع به $158.9 میلیون. Lionsgate در اوایل این هفته تایید کرد عاقبت به تحسین whodunit.

Greta Gerwig را Louisa May Alcott اقتباس “کمی” و برای شش اسکار از جمله بهترین تصویر نیز در بالای رتبه بندی 10 $2.3 میلیون نفر است. آن هفت هفته داخلی مجموع $102.7 میلیون. که بهترین ها-عکس دسته پنج $100 میلیون-فیلم پرفروش از جمله “سال 1917” “Joker” “فورد v فراری” و “روزی روزگاری … در هالیوود است.” (شمارش خارج از کشور فروش “انگل” نیز پیشی گرفته است $100 میلیون.) Netflix نشده گزارش گیشه داده ها برای آن دو بهترین عکس رقیب “The Irishman” و “ازدواج داستان است.”

Holdovers “Doolittle” ($6.7 میلیون دلار در آخر هفته چهارم) و “Jumaji: سطح بعدی” (5.5 میلیون دلار) گرد کردن به بالا پنج.

برآورد فروش بلیط برای جمعه تا یکشنبه در ایالات متحده و کانادا تئاتر با توجه به کام اسکور.

1. “پرندگان شکاری” $33.3 میلیون (48 میلیون دلار بین المللی).

2. “پسران بد برای زندگی” 12 میلیون دلار.

3. “سال 1917” 9 میلیون دلار است.

4. “Doolittle,” $6.7 میلیون.

5. “Jumanji: سطح بعدی” $5.5 میلیون نفر است.

6. “این آقایان” $4.2 میلیون نفر است.

7. “هانسل & هانسل,” $3.5 میلیون.

8. “چاقو را از” $2.4 میلیون.

9. “زنان کوچک,” $2.3 میلیون نفر است.

10. “Star Wars: The Rise of اسکای واکر” $2.2 میلیون.

___

دنبال AP فیلم نویسنده جیک Coyle در توییتر http://twitter.com/jakecoyleAP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de