دو حزبی قانون معرفی به تقویت روستایی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی

دو حزبی قانون را به کمک های مالی مستقیم به روستایی بیمارستان ها و درمانگاه ها از طریق مراقبت در عمل ارائه دهنده امداد, صندوق, جلوگيري از ترک ها در معرض این بیماری همه گیر.

سنسور. لیزا Murkowski (R-آلاسکا), Joe Manchin (D-W. Va.), و سیندی هاید-اسمیت (R-Miss.) معرفی نجات روستایی ما ارائه دهندگان خدمات بهداشتی عمل می کنند که تضمین ارائه دهنده صندوق امداد اختصاص داده شده مبلغ را کنار گذاشته و برای مناطق روستایی آمریکا است.

“این قانون روشن است که برخی امکانات مراقبت های بهداشتی در آلاسکا هستند واجد شرایط برای COVID-19 بودجه برای کمک به تقویت است که شکاف و همچنین ایجاد یک روستایی معیار برای اطمینان از تخصیص بودجه از طریق coronavirus امداد اقدامات رفتن به روستایی ارائه دهندگان گفت:” Murkowski.

مراکز مدیکر و مدیکید (CMS) تخمین که 60 میلیون آمریکایی زندگی در مناطق روستایی است.

با توجه به سیستم مدیریت محتوا 50 میلیارد دلار است که اختصاص داده شده برای ارائه دهندگان خدمات در مناطق به خصوص نهفته COVID-19 شیوع روستایی ارائه دهندگان و ارائه دهندگان خدمات که در خدمت کم درآمد جمعیت و بیمه آمریکایی است.

در حالی که وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) set-aside 1 میلیون دلار برای هر روستایی بیمارستان و 100.000 دلار برای بهداشت روستایی از مراکز ارائه دهنده صندوق امداد بودجه که در واقع به بهداشت روستایی ارائه دهندگان خدمات متنوع به طور گسترده در سراسر کشور است.

اکثر ایالت را دریافت حدود 1 میلیون دلار در هر روستایی ارائه دهنده سلامت اما برخی کشورها مانند غرب ویرجینیا دریافت حدود یک و نیم میلیون در هر ارائه دهنده. “وست ویرجینیا دارای 6th ترین روستایی ارائه دهندگان خدمات در کشور اما با دریافت 29th بالاترین تخصیص.”

“ساده و ساده آن را سخت تر برای خدمت به جوامع روستایی به ویژه هنگامی که می آید به ارائه خدمات قابل اعتماد و مقرون به صرفه—بهداشت و درمان و در وسط یک بحران بهداشتی مانند COVID-19 همه گیر آن را مهم تر از همیشه. این COVID-19 همه گیر را لمس کرده است همه ما زندگی می کند و ما باید همه چیز را ما می توانیم برای اطمینان از هر غرب Virginian دسترسی به بهداشت و درمان آنها نیاز دارند و سزاوار” Manchin گفت.

“من پیشنهاد فرمول ها را حفظ بودجه برای بهداشت روستایی ارائه دهندگان توسط حسابداری برای درصد بالایی از مدیکر و مدیکید بیماران COVID-19 آماده سازی و جمعیت های آسیب پذیر” اضافه شده Manchin.

با توجه به گزارش های مرکز می سی سی پی, سلامت, سیاست, می سی سی پی است که کمترین آن در بیمارستان های روستایی در معرض خطر بسته شدن.

“ما نیاز به اطمینان از زندگی مردم در مناطق روستایی می سی سی پی و دیگر کشورها همچنان دسترسی به مراقبت. که نمی تواند در این مورد اگر بیشتر بیمارستان های روستایی در حال تحت فشار قرار دادند به بستن درهای خود را به دلیل COVID-19,” هاید-اسمیت گفت.

“نجات روستایی ما ارائه دهندگان خدمات سلامت عمل یک نام مناسب به دلیل این لایحه انجام دقیقا همان است که. دوازده بیمارستان های روستایی در حال حاضر بسته شده در این سال و صدها نفر بیشتر آسیب پذیر هستند به بسته شدن. این قانون را فراهم تاسیسات مورد نیاز برای روستایی ارائه دهندگان به عنوان آنها در تلاش برای نگه داشتن درب باز در این بیماری همه گیر” گفت: آلن مورگان مدیر عامل شرکت ملی بهداشت روستایی انجمن.

“دولت دفتر پاسخگویی یافت که 64 بیمارستان های روستایی بسته شده از سال 2013 تا 2017, نمایندگی حدود 3 درصد از تمام بیمارستان های روستایی ما تا به حال در این کشور در سال 2013 گفت:” HHS معاون وزیر Eric D. Hargan.

با توجه به منابع بهداشت و خدمات دولت بین ماه های ژانویه 2010 و ژانویه 2019, 95 بیمارستان های روستایی بسته 32 که بحرانی دسترسی به بیمارستان.

در زیر ما را نجات روستایی ارائه دهندگان خدمات بهداشتی, قانون HHS مورد نیاز خواهد بود به کنار 20 درصد ارائه دهنده صندوق امداد روستایی برای ارائه دهندگان خدمات سلامت.

مظنونان حمله به دانشگاه Xochitl تورس کوچک (D-N. M.) و جیم Hagedorn (R-Minn.) معرفی همراه لایحه در مجلس نمایندگان جمعه.

“آن زمان ما به این بیمارستان های روستایی حمایت آنها نیاز به ادامه خدمت به جوامع خود گفت:” کوچک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de