بیل گیتس: واکسن آنفولانزا موثر نیست و در افراد مسن COVID-19 واکسن را باید متفاوت

واکسن آنفولانزا “نیست که موثر” در افراد مسن بنابراین واکسن برای COVID-19 باید متفاوت با توجه به بیل گیتس.

“اثربخشی واکسن در افراد مسن است که همیشه یک چالش بزرگ است. معلوم واکسن آنفولانزا نیست که موثر در افراد مسن. بیشتر بهره مند می آید از افراد جوان نه آن چرا که آنها واکسینه شوند و این منافع در یک جامعه اساس سالمندان گیتز گفت:” طی مصاحبه ای با CNBC.

“در اینجا ما به وضوح نیاز به یک واکسن است که کار می کند در بالای محدوده سنی چرا که آنها بیشتر در معرض خطر است.”

واکسن محققان در حال کار سعی کنید برای ایجاد یک واکسن است که “با این نسخهها کار در افراد مسن” اما نمی باید هر گونه عوارض جانبی گیتس اضافه شده است.

اکثر واکسن های ایجاد شده در حال انتظار برای در دسترس خواهد بود در سال آینده اگر آنها را از طریق یک حیطه از آزمایشات است. ممکن است آنهایی که با استفاده از messenger RNA ژنتیکی پلت فرم می تواند آماده شود قبل از اینکه زودتر از دیگران.

Epoch Times Photo
یک سرنگ حاوی شات اول داده شده در مرحله اول ایمنی مطالعه کارآزمایی بالینی بالقوه واکسن برای COVID-19 بیماری ناشی از CCP ویروس مبتنی بر یک جدول در Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. (تد S. وارن/عکس از آسوشیتدپرس)

محققان می خواهید به محتاط باشید زیرا آنها انتظار می رود این واکسن تزریق می شود به مردم در تمام سنين از جمله زنان باردار دچار سوء تغذیه افراد و مردم با شرکت morbidities یا شرایط بهداشتی اساسی گیتس گفت CNBC.

درک است که پیش بینی گسترده تصویب “این بسیار سخت است که تصمیم واقعی به بگو: بیایید بروید و به آن واکسن برای تمام جهان'” گیتس گفت. “دولت را مجبور به درگیر شود چرا که وجود خواهد داشت برخی از خطر و پرداخت غرامت مورد نیاز قبل از آن می توان تصمیم گرفت.”

گیتس به نظر می رسد با اشاره به ملی واکسن آسیب جبران برنامه ایجاد شد تا حد زیادی به انتشار واکسن تولید کنندگان از مسئولیت برای واکسن های مربوط به آسیب و یا مرگ و میر. بدون خطا برنامه به پرداخت به افرادی که می توانند ثابت کنند و یا افرادی که تحت مراقبت خود را مجروح یا کشته شدند از واکسن.

گیتس بنیانگذار مایکروسافت و غیر انتفاعی بیل و ملیندا گیتس است که بودجه هفت های مختلف و تلاش برای توسعه واکسن.

“از آنجا که پایه و اساس ما دارای این تخصص در بیماری های عفونی ما فکر می کردم در مورد این بیماری همه گیر ما در صندوق برخی از چیزهایی که آماده تر باشد مانند یک واکسن تلاش است. اولیه ما پول می تواند سرعت بخشیدن به چیزهایی که او گفت:” در طول یک ظاهر بر روی “نمایش روزانه” در 2 آوریل.

Epoch Times Photo
کادر پزشکی دریافت عامل راهنمای سیستم تهویه در بیمارستان در هامبورگ آلمان در 25 مارس سال 2020 است. (Axel Heimken/استخر عکس از طریق AP)

“حتی اگر ما تا پایان چیدن در اکثر دو نفر از آنها ما در حال رفتن به صندوق کارخانجات برای همه, هفت, فقط, به طوری که ما نمی اتلاف وقت در سریال گفت:” خوب است که واکسن کار می کند ؟ ” و سپس ساختمان کارخانه.”

بدون واکسن مردم را نمی توان به طور کامل امن از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus گیتس گفت: PBS این هفته است.

“واکسن بسیار مهم است زیرا تا زمانی که شما آن چیزهایی که واقعا نمی خواهید به حالت عادی. می توانید آنها را باز کنید تا به برخی از درجه است اما خطر دوباره بجای اول برگشتن خواهد شد وجود دارد تا زمانی که ما بسیار گسترده واکسیناسیون,” او گفت:.

هنگامی که یک واکسن است که توسعه آن نیاز به ارزان, ملیندا گیتس, گیتس, همسر, گفته خودی کسب و کار.

“ما باید مطمئن شوید که این واکسن بسیار کم قیمت و که وجود دارد یک صندوق برای خرید آن را برای هر کس که آیا شما در پایین-وسط-و یا یک پر درآمد کشور,” او گفت:.

بهداشت و درمان کارگران باید واکسن برای اولین بار توسط مردم در گروههای در معرض خطر مانند افراد با شرایط بهداشتی اساسی.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im