یکی از بزرگترین روز پرش با 386 موارد جدید

دهلی نو: هيأتهاي مذهبي در قبل از مستند روز نما یک چالش دلهره آور به هند که از روز چهارشنبه با ثبت یک افزایش شدید در موارد تازه از رمان coronavirus Covid-19.

با توجه به وزارت بهداشت و درمان 386 تازه موارد گزارش شده بین 4 بعد از ظهر روز سه شنبه و 4 بعد از ظهر روز چهارشنبه با در نظر گرفتن تعداد کل موارد مثبت در هند به 1,637. شده اند وجود دارد 39 مرگ و میر.

شتاب اعداد در این مرحله از بیماری همه گیر در حال سازگار با الگوی دیده می شود در بسیاری از کشورها که تا به حال coronavirus طغیان مانند ایتالیا و اسپانیا و ایالات. این امر نشان می دهد که این بیماری همه گیر است که ورود به یک مرحله که در آن موارد جدیدی هستند که قرارداد سرایت محلی نه در خارج از کشور.

دولت مدعی است که این ویروس هنوز هم در جامعه انتقال سطح و نسبت به افزایش شدید به وکتور تشکیل شده است که در Tablighi-e-جماعت جمع آوری در دهلی Nizamuddin منطقه در ماه مارس 10-13.

“یکی از دلایل اصلی افزایش کنونی در موارد مثبت انتقال توسط کسانی که با حضور Tablighi Jamaat جلسه گفت: Lav Agarwal مشترک وزیر در وزارت بهداشت.

تا کنون پس از مرگ در Telangana از شش شرکت کنندگان در این کنوانسیون در دهلی نو متحده را درهم برای قرار دادن دیگران در خاک خود و آنها را به قرنطینه.

این Tablighi توسعه در Covid-19 روایت است وام جمعی ته به این موضوع هر چند آن را برای اولین بار و یا به احتمال زیاد آخرین رویداد مذهبی که مرتبط است به گسترش ویروس.

همه تجمعات مذهبی در حال حاضر تحت اسکنر و بیشتر این موارد در انتظار هستند تا در روزهای آینده. در واقع یک بحران عمده وضعیت ساختمان در پنجاب که در آن سابق ‘Hazoori Raagi’ از معبد طلایی Nirmal سینگ دارای آزمایش مثبت برای Covid-19.

62 سال از Gurbani توان به تازگی از خارج از کشور و بستری شد, Guru Nanak Dev بیمارستان در امریتسار پس از او گله و شکایت از تنگی نفس و سرگیجه در مارس 30. پلیس این منطقه در اطراف محل اقامت خود را.

به گفته مقامات Nirmal سینگ برگزار زیادی sammelan در دهلی نو و برخی جاهای دیگر او پس از بازگشت از خارج از کشور.

پنجاب در حال ثبت اولین مورد است که از 70 سال مذهبی واعظ بلدو سینگ که تا به حال سفر به ایتالیا و آلمان قبل از رسیدن به Navashahr. او بعد از درگذشت Covid-19: مرگ برای اولین بار در دولت است. بلدو سینگ به حال به طور فعال شرکت در تجمعات مذهبی — سلام Mohalla — در Anandpur صاحب, بین مارس 7-9 و از شنبه, از 38 مورد تأیید در پنجاب 26 یا اعضای خانواده خود را و یا کسانی که در تماس با او.

در حالی که تجمعات مذهبی در حال حاضر به عنوان یک چالش در تماس با ردیابی, سوالات, نیز در حال افزایش در بهره وری از فرودگاه غربالگری که از دست رفته افرادی که در حال حاضر تست مثبت است.

ماهاراشترا در ضمن تبدیل شده است یکی دیگر از نقطه داغ برای coronavirus به عنوان تعدادی از موارد به 302 پس از 86 مورد جدید گزارش شده در روز چهارشنبه. در یک نگرانی عمده برای مقامات بهداشت و درمان یک مورد مثبت از Covid-19 گزارش شده از بمبئی Dharavi یکی از بزرگترین زاغه مناطق. بیمار 56 ساله درگذشت اواخر روز چهارشنبه از Covid-19 مسائل مربوط. هفت تن از اعضای خانواده اش قرار داده شده است در قرنطینه در حالی که تماس در حال ترسیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im