FEDERAL TRADE COMMISSION. The US Federal Trade Commission (FTC) building is seen 19 September 2006 in Washington, DC. File photo by Paul J. Richards/AFP

کمیسیون تجارت فدرال. ایالات متحده فدرال تجارت کمیسیون (FTC) ساختمان دیده می شود 19 سپتامبر 2006 در واشنگتن, DC. فایل عکس توسط Paul J. Richards/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – آمریکا نظارتی آژانس گفت: در روز سه شنبه, فوریه 11, آن را نقد و بررسی خریداری شده توسط پنج بزرگ شرکت فنی بیش از یک دهه گذشته – باز کردن درب به یک موج از پتانسیل تحقیقات ضد تراست.

بمب اعلام شده توسط کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده درب باز می شود به بررسی معاملات ساخته شده توسط آمازون, اپل, Facebook, Microsoft و Google پدر و مادر حروف الفبا پس از سال 2010.

این حرکت در می آید دلیل افزایش شکایات در مورد فناوری سیستم عامل که تحت سلطه اند از بخش های کلیدی اقتصادی و تماس با برخی از فعالان و سیاستمداران به شکستن غول دره سیلیکون.

FTC رئیس جو سیمونز گفت: این سازمان به یک “تحقیق و پروژه سیاست” اما می تواند منجر به حقوقی “اجرای” اقدامات در معاملات consummated بیش از دهه گذشته است.

“ما می تواند بازگشت و موسسه ضد تراست اجرای” به عنوان یک نتیجه از بررسی سایمونز به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

این سازمان کاهش یافته است به نظر هر گونه معاملات خاص و ضد تراست کارشناسان به بحث حقوقی و مسائل عملی از تلاش برای “باز کردن” گذشته ادغام.

پرسید: در این تماس در مورد پتانسیل تاثیر سیمونز گفت: “این می تواند منجر به انهدام” از گذشته می پردازد.

FTC در بیانیه ای گفت این دستور 5 شرکت “به ارائه اطلاعات در مورد قبل از خریداری گزارش نشده است به ضد تراست سازمان” بین ماه های ژانویه 1, 2010 دسامبر 31 2019.

این سازمان گفت: این امر در نگاه صدها نفر از معاملات است که ممکن است بررسی شده اند به صورت بالقوه ضد تراست نگرانی.

معلوم بود اگر FTC عمل می تواند منجر به موشکافی معاملات بزرگ مانند Facebook را کسب Instagram و واتساپ و یا گوگل تصاحب این خانه هوشمند ساز لانه که قبلا شده بود پاکسازی توسط آنتی تراست مجریان.

اما امکان به دنبال لغو برخی از ادغام از سال قبل از آن حیرت زده برخی از تکنولوژی ناظران صنعت.

“این می تواند فوق العاده دشوار و دردناک برای حل کردن برخی از این معاملات گفت:” رابرت اتکینسون جمهور از فناوری اطلاعات و نوآوری بنیاد یک مخزن فکر می کنم که اغلب در تراز وسط قرار دارد با این صنعت است.

“همه آنها یکپارچه شده است. آن را مانند یک میلک شیک شما نمی توانید آنها را از هم جدا.”

در نظر گرفتن از رقبا

سیمونز گفت: نقد و بررسی خواهد نگاه ویژه در “خریداری که در زمان از آنچه که می تواند تبدیل به یک تهدید برای پلت فرم” و اشاره کرد که این سازمان در نظر درمان از تغییرات در انجام کسب و کار به breakups.

آمریکا وزارت دادگستری گفت: در حال حاضر از آن است که بررسی پتانسیل ضد رقابتی اقدامات عمده تکنولوژی, سیستم عامل و به طور کلی وکیل از اکثر ایالات آمریکا راه اندازی کرده اند تحقیقات ضد تراست گوگل و Facebook.

اقدامات آمدن در برابر رشد “techlash” منعکس کننده کاهش اعتماد عمومی در شرکت های بزرگ آنلاین و جریمه های سنگین وضع شده علیه Facebook و گوگل بیش از نقض حریم خصوصی.

برخی از تحلیلگران عنوان احتمال FTC نقد و بررسی منجر به هر گونه عمده عمل است.

“این راه خیلی زود به حدس و گمان در مورد اینکه آیا این منجر به هر گونه دعاوی به باز کردن از پیچ می پردازد. کسانی که نادر و سخت گفت:” اوری Gardiner سابق وزارت دادگستری ضد تراست وکیل که در حال حاضر یک همکار با مرکز دموکراسی و فناوری.

“حدس من این است که این بیشتر در مورد درک اینکه آیا سیستم است که gamed.”

Ign های با تکنولوژی بالا موسسه حقوق در دانشگاه سانتا کلارا گفت: نقد و بررسی است که به احتمال زیاد به تغییر در تجزیه و تحلیل کردند.

“من می دانم که بسیاری از مردم هیجان زده در مورد چشم انداز از شکستن بزرگ با تکنولوژی اما این مطالعه است به احتمال زیاد منجر به آن نتیجه است” گلدمن گفت.

کریستوفر Sagers یک Cleveland State University قانون استاد و متخصص در ضد تراست گفت: دادگاه شد و بعید به نظر در یک پست ادغام نقد و بررسی پس از حدود چهار سال است.

FTC درگیر “در بسیاری از فعالیت ها از جمله کارگاه های آموزشی و سمینارها و تحقیقات و بررسیهای اما بسیار کمی از این واقعی, اجرای,” او گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su