‘داروسازی بزرگ و خوبی پاشنه بلند باتلاق موجودات’ باید جلوگیری از تفرقه, ناوارو می گوید

واشنگتن— کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو سالمندان ناودان های بزرگ داروسازی در تلاش برای ارسال یک نامه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالف بالقوه “خرید آمریکایی” فرمان اجرایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد اجرایی—که با هدف کاهش وابستگی به چین را تشویق شرکت ها برای نقل مکان تولید داروهای ضروری پزشکی تجهیزات و لوازم به ایالات متحده است.

در پاسخ به فشار توسط گروه های لابی در برابر اجرایی سفارش ناوارو گفت: عصر فردا در یک ایمیل “امریکا بیش از تا که وظیفه و بزرگ داروسازی و خود را به خوبی پاشنه بلند باتلاق موجودات نیاز به جلوگیری از چنین یک عنصر تفرقه در سیاست آمریکا است.”

انجمن در دسترس داروهای گروه تجارت عمده تولید کنندگان دارویی مانند 3M, پیش نویس نامه ای به تاریخ مارس 24 به تهمت مخالفت با برنامه های reshoring پزشکی و زنجیره تامین. پیش نویس نامه ای که به بیرون درز شد توسط تماشاگر ایالات متحده آمریکا, مجله اعلام کرد که چنین اقداماتی “می تواند به تضعیف این ترتیبات پیچیده بین شرکت های است که اجازه می دهد تا به صورت کارآمد تحویل دارو به بیماران است.”

نامه 40 سازمان از جمله Iea بزرگ داروسازی لابی سازمان هشدار داده است که طرح پیشنهادی می تواند آسیب برساند و تلاش برای تامین تجهیزات لازم و دارو برای مبارزه با رشد همه گیر.

“هیچ یک از خرید آمریکایی مفاد این پیشنهاد اجرایی به منظور اعمال را در طول زمان COVID-19 بحران” ناوارو پاسخ داد.

“این یک بزرگ داروسازی شاه ماهی قرمز طراحی شده برای حفظ آن دریایی oligopoly در هزینه شهروندان آمریکایی است.”

ناوارو کار کرده است برای هفته ها در اجرایی که ممکن است منتشر شده در روز. امید است که دولت افزایش تقاضا برای ایالات متحده ساخته شده محصولات کمک خواهد کرد که ایجاد یک بازار برای تولید کنندگان به سرمایه گذاری و تولید در ایالات متحده است.

“اگر این بحران به ما می آموزد هر چیزی در همه آن است که ما نمی توانیم تکیه بر بزرگ داروسازی است که در حال حاضر شهرت خود را برای قیمت سنگ آهن در بازار به ارائه آمریکا با دارو و تجهیزات پزشکی ما به فوریت نیاز از آن offshored تولید در چین virus بحران” ناوارو گفت.

او اشاره کرد که در کشورهای دیگر که در آن زنجیره تامین و گیاهان واقع در حال حاضر اعمال محدودیت های صادرات به صورت انتقادی مورد نیاز است. پس از آن تبدیل شدن به سخت تر برای بزرگ دارویی به همراه محصولات به ایالات متحده است.

“ده بالا از 20 کشور صادرات دارو به آمریکا از جمله چهار نفر از پنج, در حال حاضر اعمال برخی از محدودیت های” او گفت:.

این حکم اجرایی خواهد اطمینان حاصل شود که سازمان های دولتی از جمله ریاست های امور جانبازان بهداشت و خدمات انسانی و دفاع, خرید محصولات آمریکایی.

‘تهدید امنیت ملی’

CCP ویروس معمولا به عنوان رمان coronavirus است مختل ایالات متحده در صنعت داروسازی به زنجیره تامین جهانی است که تا حد زیادی وابسته به چین خواستار توجه به سطح خطرناک از وابستگی به ایالات متحده در این رقیب جهانی.

چین است که در غالب تامین کننده هزار نفر از داروهای موجود در خانه های ایالات متحده و بیمارستان ها از آنتی بیوتیک ها به chemotherapies از HIV/ایدز مواد مخدر به داروهای ضد افسردگی و مسکن.

ساخته شده است که ایالات متحده در معرض زنجیره تامین اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر است که احساس خطر کنگره و کاخ سفید است.

افزایش تسلط پکن در تولید دارو به شمار یک “تهدید امنیت ملی” به ایالات متحده آمریکا, Rep. جان Garamendi (D-کالیفرنیا.) گفت: بار عصر.

“ما کاملا وابسته به چین—قطعا نظامی آمریکا این است که آمریکا به همان اندازه پس,” او گفت:.

رژیم چین است که عمده تولید کننده داروهای ژنریک (نسخه تجویز داروهای مجاز برای فروش بعد ثبت اختراع حمایت اصلی داروهای منقضی) که حساب برای نزدیک به 90 درصد از دارو.

چین نیز در غالب تامین کننده تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک, ماسک فولاد روپوش و دستکش که در حال حاضر در تقاضا بالا است.

چینی رسانه دولتی گلوبال تایمز در یک مقاله منتشر شده در مارس 11 بیان کرد که پکن “می تواند ممنوعیت صادرات ماسک صورت و دیگر پزشکی دنده به امریکا که در کمبود شدید” بیش از اقدامات اخیر توسط ایالات متحده برای محدود کردن دسترسی به بازار به شرکت ارتباطات چینی Huawei.

ایالات متحده “به طور چشمگیری وابسته به” در چین برای تجهیزات پزشکی با توجه به رزماری گیبسون یک مشاور ارشد در هیستینگز مرکز اخلاق زیستی موسسه تحقیقات و همکاری نویسنده “چین Rx: در معرض خطرات ناشی از وابستگی به چین برای پزشکی است.”

“ما وابستگی به یک خطر برای امنیت ملی ما,” او گفت: بار عصر.

“برای داروهای تجویزی 90 درصد از هسته اصلی تشکیل دهنده مواد شیمیایی و دیگر مواد تشکیل دهنده بستگی چین,” او گفت:.

بون شیائو کمک به این گزارش.

دنبال امل در توییتر: @mlakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de