بایدن برنده واشنگتن دولت دموکراتیک اولیه – رسانه های ایالات متحده

گزارش های رسانه ای می گویند جو بایدن برنده شده بود 37.9 درصد آرا با چپ برنی ساندرز, از پشت, با 36.4%

منتشر شده 7:01 PM, مارس 17 سال 2020

به روز شده در 7:01 PM, مارس 17 سال 2020

JOE BIDEN. Democratic presidential hopeful former US vice president Joe Biden makes a point as he and Senator Bernie Sanders take part in the 11th Democratic Party 2020 presidential debate in a CNN Washington Bureau studio in Washington, DC on March 15, 2020. Photo by Mandel Ngan/AFP

جو بایدن. دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار سابق جو بایدن باعث می شود یک نقطه به عنوان او و سناتور برنی ساندرز شرکت در 11th حزب دموکرات 2020 مناظره ریاست جمهوری در سی ان ان و واشنگتن دفتر استودیو در واشنگتن دی سی در تاریخ 15 مارس سال 2020 است. عکس توسط مندل فا نگن/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – جو بایدن برنده مقدماتی حزب دموکرات در ایالت واشنگتن آمریکا رسانه های پیش بینی شده در دیگر افزایش frontrunner که امیدوار است برای ساخت یک غیر قابل عبور سرب بیش از رقیب برنی ساندرز.

پس از بسیاری از آرای شمارش شدند در شب دوشنبه, مارس 16 ان بی سی و نیویورک تایمز به نام نتیجه – باریک پیروزی بایدن که در برابر ساندرز برای شانس برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

آنها گفتند که سابق معاون رئیس جمهور بایدن برنده شده بود 37.9 درصد آرا با چپ Sanders, از پشت, با 36.4%.

نتیجه آمد که میلیون ها نفر از آمریکایی ها به علت نیروهای نظامی به مراکز رای دهی در 3 متحده در روز سه شنبه با اضطراب در حال اجرا بالا بیش از سرعت گسترش coronavirus که به کشته شدن بیش از 80 نفر در ایالات متحده تا کنون.

به عنوان آریزونا و فلوریدا و ایلینوی آماده سازی برای مقدماتی وجود دارد سردرگمی بیش از اینکه رأی امن خواهد بود در طول بیماری همه گیر.

رای گیری به تعویق افتاده است در اوهایو که در آن مقامات دستور داد تا مراکز رای دهی بسته و آن را آخرین و بزرگترین دولت به upend رای گیری برنامه با توجه به شیوع.

سهشنبه ممکن است یک یا لحظه ای برای ساندرز خواهد شد که در صورت فشار برای ترک نکند و نمره عمده ناراحت است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im