بایدن زنده کاخ سفید امیدوار است با کارولینای جنوبی برنده

پیروزی, صفحه حمایت از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی بود که 77 سال بایدن برای اولین بار در مسابقه و ممکن است او را به شتاب رفتن به “شنبه” هفته آینده زمانی که 14 متحده به پای صندوقهای رای.

تنها چند روز پیش مطبوعات و صاحب نظران اعلام کرده بود این نامزدی مرده شما راه اندازی کمپین ما در مسیر به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ما باید این گزینه از پیروزی بزرگ و یا از دست دادن بزرگ

جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق

با 99 درصد آرا شمارش بایدن به حال 48.4 درصد به 20 درصد و برای 78 ساله سناتور برنی ساندرز خود توصیف ‘دموکراتیک سوسیالیستی’.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg است که به چالش کشیدن بایدن برای میانه رو رای تا به حال هشت درصد در حالی که ماساچوست سناتور الیزابت وارن به حال هفت درصد است.

یک پیروزی در کارولینای جنوبی که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار را تا حدود 60 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان دیده می شد به عنوان مهم به بایدن را به امید احیای خود را ضعیف مبارزات انتخاباتی.

کارولینای جنوبی دیده می شد به عنوان یک کلید آزمون ساندرز’ پشتیبانی در میان آفریقایی-آمریکایی ها بسیار مهم به یک پیروزی دموکراتیک در نوامبر اما او تنها موفق به دریافت حمایت در حدود 15 درصد از رای دهندگان در حالی که بایدن دریافت 60 درصد با توجه به نظرسنجی های خروج.

بایدن به پایان رسید چهارم در آیووا پنجم در نیوهمپشایر و دوم در نوادا و به شدت نیاز به یک پیروزی در کارولینای جنوبی پیش از سه شنبه که تصمیم می گیرد یک سوم از نمایندگان که به طور رسمی انتخاب نامزد دموکرات در جولای حزب کنوانسیون.

از بلومبرگ, کمپین که به شدت سرمایه گذاری در سه شنبه مسابقه اشاره کرد که سابق شهردار نیویورک بود و نه در انتخابات در کارولینای جنوبی است.

بایدن که در خدمت به مدت هشت سال به عنوان معاون رئیس جمهور آمریکا به باراک اوباما مورد علاقه در کارولینای جنوبی اولین ایالتی قابل توجهی آفریقایی-آمریکایی رای دهندگان به برگزاری اولیه مسابقه. تهمت نیز ستایش بایدن پیروزی و به نام بلومبرگ به ترک نژاد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im