بایدن در شمارش اولیه پیروزی در کارولینای جنوبی برای احیای امید

WIN? Supporters of Democratic presidential candidate former Vice President Joe Biden hold signs during a campaign event at Wofford University February 28, 2020 in Spartanburg, South Carolina. Photo by Sean Rayford/Getty Images/AFP

برنده می شود ؟ حامیان حزب دموکرات و نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن نگه علائم در طی یک مبارزه انتخاباتی در Wofford دانشگاه فوریه 28 سال 2020 در Spartanburg, South Carolina. Photo by Sean Rayford/گتی ایماژ/AFP

کلمبیا, ایالات متحده آمریکا – رای دهندگان رهبری به پای صندوق های رای در ایالت کارولینای جنوبی در روز شنبه, آوریل 29 برای 4 مسابقه در حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری مسابقه با جو بایدن به دنبال نجات خود را ضعیف کاخ سفید امیدوار است با یک پیروزی بزرگ است.

معاون سابق رئیس جمهور است که مورد علاقه شرکت در حالت اول با یک توجهی آفریقایی-آمریکایی دموکراتیک رای دهندگان به وزن در اما مسیرهای دور پشت سناتور برنی ساندرز در سراسر کشور پای صندوق های رای.

هر دو نامزد خواهد شد که تصویر بهتری از خود را به طور کلی چشم انداز هفته آینده زمانی که 14 متحده بازیگران برگه های رای در روز “سه شنبه” – و یک سوم از نمایندگان که به طور رسمی انتخاب نامزد حزب دموکرات به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر هستند تا برای grabs.

بایدن – زمانی نژاد رهبر که موفق به شکاف پیروزی در آیووا و نیوهمشایر یا نوادا — گفت: او امیدوار است کارولینای جنوبی خواهد سوق دادن او به ملی مشاجره. (بخوانید: دموکرات ها را نهایی زمین در آیووا ساعت قبل از ایالات متحده برای اولین بار رای)

رای دهندگان باید تا 7:00 pm (2300 به وقت تهران) به انتخاب خود را.

“من سخت کار کرده ام به کسب این آرا و من فکر می کنم من فراموش خوب,” 77 ساله با سی ان ان گفت در روز جمعه.

“آن بوده است سکوی پرتاب برای باراک و من اعتقاد دارم که برای من” بایدن افزود: با اشاره به کشور اول رئیس جمهور و رئیس خود را برای هشت سال, باراک اوباما.

بایدن آگهی در دولت رای گیری ده امتیاز جلوتر از ساندرز و 20 امتیاز در میلیاردر فعال تام Steyer که گانینگ برای مقام سوم به پایان برسد.

Steyer صرف فوق العاده $23.6 میلیون دلار در تبلیغات در کارولینای جنوبی نزدیک به 10 بار شماره دو spender سابق ایندیانا شهردار پیت Buttigieg با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

در یک رای گیری در محل در حومه پایتخت کشور کلمبیا حدود 20 نفر به صف شدند تا در 7:00 am هنگامی که درب باز می شود. در ساعت اول رای گیری یک جریان ثابت از رای دهندگان منتظر.

برای 67 سال سن بازنشسته سامانتا راجرز که سیاه, بایدن حق نامزد را در مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او با تجربه تر. او برای همه مردم و نه فقط آمریکایی های آفریقایی تبار. او برای همه” او گفت: Agence France-Presse.

اما برای 21 ساله دانشجو Andrea سبز “برنی است و گفتن حقیقت است. او معتبر است.”

‘نمونه قلب’

بایدن و همکار میانه از جمله Buttigieg و سناتور ctq به خوبی ممکن است به صورت یک ساندرز وزوز دیدم آمده سوپر شنبه با 78 ساله خود اعلام دموکراتیک سوسیالیست پیشرو در دو تا از بزرگترین جوایز از جمله گوهر تاج, کالیفرنیا.

ساندرز مسلط وجود دارد با 32.5 درصد و پشتیبانی با توجه به RealClearPolitics رای گیری متوسط با همکار مترقی سناتور الیزابت وارن دوم.

بایدن است دور سوم با فقط 12.5 درصد در معرض خطر از دست رفته 15 درصد آستانه کسب درآمد نمایندگان از دولت است.

ساندرز است تحت الشعاع بایدن در تگزاس بزرگ دیگر سه شنبه نماینده معدن طلا و گسترش خود را منجر شود وجود دارد پس از یک نظرسنجی سی ان ان نشان داد او پیش از بایدن با شش امتیاز.

این سناتور همچنین در صدر نظر سنجی در سه شنبه متحده Colorado, مین, کارولینای شمالی, یوتا, ویرجینیا خانه اش در ایالت ورمونت و وارن ماساچوست است. برخی از نژادها ،

با چندین دموکراتیک استقرار رهبران فرسایش که ساندرز می تواند نگه دارید و مانع نماینده رهبری بعد از سهشنبه برخی را آغاز کرده اند که آشکارا صدایی زنگ.

Senator Tim Kaine ویرجینیا 2016 معاون ریاست جمهوری نامزد تایید بایدن روز جمعه به tweeting که “جو اتحاد مثال زدنی قلب شخصیت و تجربه” به فرمانده.

کارولینای جنوبی در کنگره جیمز Clyburn نفوذ سیاه مجلس که به تایید بایدن هشدار داد از “پایین-رای گیری قتل عام” اگر حزب دموکرات نامزد شده است دیده می شود به عنوان بیش از حد رادیکال.

با پارتی بزرگان از جان گذشته به صورت متوسط به توقف Sanders, frontrunner پانچ به می گویند مبارزات انتخاباتی خود است و بهترین موقعیت را به نفع خود.

“یکی از چیزهایی که استقرار در حال انجام است, آنها می گویند, ‘برنی نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن'” ساندرز گفت: جمعیت در سنت جورج کارولینای جنوبی است.

او اشاره کرد که بر این کشور گذشته 60 سر-به-سر سنجی با وقت “ما پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در 56 از آنها است.”

ساندرز گفت: مبارزات انتخاباتی خود پیروز خواهد شد “از آنجا که ما یک دستور کار صحبت می کند که به نیازهای طبقه کارگر و مردم ،

ساندرز بیش از حد ‘رادیکال’?

رقبا باید نصب شده fusillade از حملات علیه Sanders.

در میان آنها تبلیغات کوبیدن تفنگ خود را حقوق رای گیری رکورد پخش سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ که قلم چهار متحده در حمایت از ساخت یک چلپ چلوپ در سه شنبه.

در این میانه بلومبرگ میلیاردر رسانه ای سرمایه دار خیلی مهم است پمپ یک رکورد 500 میلیون دلار به تبلیغات رقیب پیشرو به او را متهم به دنبال “خرید” راه خود را به مسابقه.

Buttigieg هشدار داده است که ساندرز خواهد بود بیش از حد “رادیکال” یک نامزد در حالی که بایدن پیشنهاد سناتور را دریافت کنید مذکور را شکست با مغلوب ساختن پیشی جستن در جنوب متحده است.

“آیا شما فکر می کنم در حال اجرا به عنوان یک سوسیالیست کمک خواهد کرد که شما در گرجستان در کارولینای شمالی?” بایدن گفت: در سی ان ان. “در کارولینای جنوبی است ؟ در تگزاس؟”

تهمت قرار داده و خود را شست و در مقیاس جمعه در یک رالی در کارولینای جنوبی است.

“در حالی که ما در حال ساخت یک آینده بزرگ رادیکال دموکرات ها در حال تلاش برای burn it down,” او گفت: جمعیت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند که در این مسابقه شد “را به دو نامزد: دیوانه برنی و خواب آلودگی جو” و اضافه کرد که آن زمان برای بلومبرگ به پرتاب در حوله و “رفتن به خانه.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im