بایدن آدرس خرید اینترنتی از ‘You ain’t سیاه” نظر

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن روز جمعه گفت که او “باید نشده است بنابراین cavalier” پس از او گفت: یک مجری رادیویی است که آمریکایی های آفریقایی تبار که بازگشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “ain’t سیاه”.

نظر تفسیر شد توسط برخی به عنوان فرض سیاه و سفید آمریکایی را برای رای دادن به او.

“من نباید چنین بوده است عاقلانه مرد” بایدن بعد گفت سیاه و رهبران کسب و کار در یک تماس با آمریکا, سیاه, اتاق بازرگانی که اضافه شد به عمومی خود را برنامه.

“هیچ کس نباید مجبور به رای دادن برای هر حزب خود را بر اساس نژاد و یا دین و یا پس زمینه.”

“من نمی آن را نمی دانیم و هیچ کس نباید مجبور به رای دادن برای هر حزب خود را بر اساس نژاد و مذهب و یا پس زمینه. وجود دارد که آمریکایی های آفریقایی تبار که فکر می کنم برگ برنده است که ارزش رای گیری برای” بایدن افزود: با توجه به تپه. “من فکر نمی کنم و من آماده برای قرار دادن رکورد من در برابر او بود که خط پایین و این واقعا مایه تاسف است که نباید طوری شده است cavalier.”

بایدن به حال دریافت انتقادات در پاسخ به نظر او ساخته شده پیش از آن در روز در “باشگاه صبحانه,” محبوب برنامه رادیویی در جامعه است.

در برنامه رادیویی میزبان Charlamagne Tha خدا خواسته بایدن در مورد گزارش می دهد که او توجه خاصی سناتور به معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر. میزبان بایدن گفت که رای دهندگان “را نجات داد خود را از زندگی سیاسی در مقدماتی” و “چیزهایی که آنها می خواهند از شما.”

“من نه تصدیق کسی که در نظر گرفته می شود اما من به شما تضمین وجود دارد چندگانه زنان در نظر گرفته می شود. چند” بایدن پاسخ داد.

یک بایدن دستیار و سپس به دنبال پایان این مصاحبه باعث میزبان گفت: “شما نمی توانید انجام دهید که به رسانه ها است.”

بایدن پاسخ داد: “من که به رسانه های سیاه و سفید و سفید و رسانه” و همسرش گفت: نیاز به استفاده از استودیو های تلویزیونی.

Charlamagne Tha God
Charlamagne Tha خدا حضور 2020 iHeartRadio پادکست جوایز در iHeartRadio تئاتر در بربنک کالیفرنیا در Jan. در 17 سال 2020 است. (Tommaso Boddi/گتی ایماژ برای iHeartMedia,)

“گوش دادن شما عاشق بیا ما زمانی که شما به نیویورک آمده VP بایدن” میزبان گفت. “این یک راه طولانی تا ماه نوامبر ما رو بیشتر سوالات.”

“من خواهد شد. شما رو بیشتر سوال اما من به شما بگویم اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من یا برای مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس شما است و نه سیاه و سفید.”

“این اصلا ربطی به تهمت آن را به انجام با این واقعیت من می خواهم چیزی برای جامعه من,” میزبان پاسخ داد.

مصاحبه دوستانه به پایان رسید و بایدن با بیان این که او نگاه به جلو به دیدن میزبان در فرد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت که بایدن این اظهارات شد “dehumanizing.”

“سفید لیبرال elitists باید به طور مداوم دیکته شده که سیاه و سفید آمریکایی مجاز به آمدن به میز و یک صدا. روشن است در حال حاضر بیش از همیشه زیر این نژادپرست و dehumanizing اظهارات که جو بایدن معتقد است مردان سیاه و زنان ناتوان از مستقل بودن یا رایگان تفکر” کاترینا پيرسون یک مشاور ارشد کمپین در بیانیه ای گفت.

“او واقعا معتقد است که او یک زن 77 ساله با مرد سفید باید دیکته چگونه مردم باید رفتار کنند. بایدن دارای سابقه نژادی مدارا و امروز او یک بار دیگر ثابت کرد که چه تعداد فزاینده ای از آمریکایی های سیاه و سفید و من همیشه شناخته شده است: جو بایدن نیست سزاوار ما رای.”

این بایدن کمپین نمی بلافاصله پس از بازگشت از یک درخواست برای نظر.

Symone ساندرز یک بایدن مشاور نوشت: در رسانه های اجتماعی است که معاون سابق رئیس جمهور نظرات “شد و در بذله گویی.”

“معاون رئیس جمهور بایدن صرف حرفه خود را در کنار مبارزه با و برای آمریکایی آفریقایی جامعه است. او برنده حزب نامزدی توسط درآمد هر رای و ملاقات با مردم به جایی که آنها هستند و این دقیقا کاری است که او در نظر دارد برای انجام این کار در ماه نوامبر” ساندرز نوشت.

“نظرات در پایان از “باشگاه صبحانه’ مصاحبه شد در شوخی, اما اجازه دهید به روشنی در مورد آنچه VP شد و گفت: او در حال ایجاد تمایز است که او را به قرار دادن رکورد خود را با جامعه آمریکا در برابر تهمت را هر روز. دوره.”

Zachary Stieber و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de