واشنگتن (AP) — برنی ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری قصد دارد به درخواست برای یک جزئی بازشماری از آیووا حزبی نتایج پس از دولت دموکراتیک, حزب, انتشار نتایج حاصل از آن recanvass.

ساندرز کمپین مشاور ارشد جف ویور گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه روز شنبه که این کمپین تا به حال یک نماینده در تماس با حزب دموکرات آیوا در سراسر recanvass روند. “بر اساس آنچه که ما درک می کنیم به نتایج ما قصد داریم به درخواست برای بازشماری” او گفت:.

مبارزات انتخاباتی انتظار دارد که در حال حاضر باریک حاشیه جدا ساندرز از پیت Buttigieg برای سرب در آیووا باقی خواهد ماند به اندازه کافی کوچک است که بازشماری خواهد تفاوت در نتیجه.

این قفقاز بودند roiled با مسائل مهم در جمع آوری و گزارش اطلاعات از فردی حوزه در جلسه شب. نیز وجود دارد خطاها در معادلات ریاضی پیچیده استفاده می شود برای محاسبه نتایج در فرد حزبی سایت های که آشکار شد که حزب شروع به انتشار حزبی داده ها در طول هفته است.

AP بررسی آخرین گزارش نتایج آیووا قفقاز و تصمیم گرفت که از آن باقی مانده است قادر به برنده اعلام و بر اساس اطلاعات در دسترس. نتایج AP می گوید: ممکن است به طور کامل و دقیق و هنوز هم موضوع را به پتانسیل تجدید نظر.

در یک recanvass این آیووا حزب دموکرات خواهد تنها خود را به روز رسانی گزارش نتایج; آنها را تصحیح خطا در محاسبات ریاضی و مقامات حزب را علنا گفت که این تنها فرصت برای تصحیح ریاضی خواهد بود بازشماری.

تبلیغات

در آرا حزب عدالت و با استفاده از اولویت کارت که caucusgoers پر از ترسیم اولین و دومین گزینه در اتاق در جلسه شب و تکرار ریاضی در هر فرد ديگر ،

آیووا حزب دموکرات متحده در آن بازشماری و Recanvass دستی که “تنها شواهد نشان می دهد که اشتباهات را تغییر تخصیص یک یا چند ملی نمایندگان در نظر گرفته خواهد شد یک توجیه کافی برای بازشماری.” که به معنی خطا باید قابل توجهی به اندازه کافی برای تغییر نتیجه کلی انجمن.

آیووا جوایز 41 ملی نمایندگان خود در قفقاز. به عنوان آن می ایستد Buttigieg 13 و ساندرز 12. انتهایی پشت الیزابت وارن با هشت جو بایدن با شش و ctq با یک.

41 و نهایی نماینده از آیووا را به کلی برنده است. این انجمن نمی خواهد به طور رسمی به پایان رسید تا بازشماری آرا تکمیل شده است.

در آن recanvass درخواست ساندرز کمپین مشخص شده در 25 حوزه و سه ماهواره قفقاز که در آن معتقد است اصلاح معیوب ریاضی می تواند نوسان نماینده تخصیص در ساندرز ” به نفع و تحویل او نه Buttigieg که نهایی نماینده.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de