برنی خواسته های روسیه به “ماندن” ما انتخابات ریاست جمهوری

واشنگتن: کاخ سفید امیدوار برنی ساندرز در روز جمعه خواستار روسیه “ماندن” از آمریکا انتخابات پس از گزارش آمده است که مسکو از مداخله در انتخابات ریاست جمهوری برای کمک به حزب سوسیالیست دموکراتیک انتخاباتی.
ساندرز به خبرنگاران گفت که مقامات ایالات متحده نمود و “حدود یک ماه پیش” در تلاش برای دخالت در سال 2020 مسابقه.

واشنگتن پست روز جمعه گزارش داد مقامات ساندرز گفت که مسکو به دنبال کمک خود را در انتخابات ریاست جمهوری اگر چه معلوم که چه فرم کمک به ساندرز گرفته است.

مقامات نیز در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد دخالت با توجه به پست.
“بر خلاف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن من در نظر نمی (رئیس جمهور روسیه) ولادیمیر پوتین یک دوست خوب است. او استبدادی قاتل که در تلاش است برای از بین بردن دموکراسی و سرکوب مخالفان در روسیه” ساندرز در بیانیه ای گفت.

“من اهمیتی نمی دهند رک و پوست کنده که پوتین می خواهد به رئیس جمهور بود,” او اضافه شده است. “پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات به عنوان رئیس جمهور من را به مطمئن شوید که شما انجام دهد.”سازمانهای اطلاعاتی آمریکا به این نتیجه رسیدند که دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات آمریکا برای افزایش تهمت نامزدی به ویژه از طریق دستکاری در رسانه های اجتماعی. مغلوب ساختن پیشی جستن را علنا زیر سوال یافته است.

ساندرز خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی به دنبال روشن است که دخالت روسیه غیر قابل قبول بود.

“زشت ترین چیزی است که آنها انجام می دهند — و من دیده ام برخی از توییت های خود را و چیزهای — این است که آنها سعی می کنید برای تقسیم ما” ساندرز به خبرنگاران گفت: در کالیفرنیا قبل از پرواز به نوادا که رای دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی مسابقه در روز شنبه.
“آنها در حال تلاش برای ایجاد هرج و مرج آنها در حال تلاش برای ایجاد نفرت در آمریکا,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن, صحبت های روز شنبه در یک تجمع در لاس وگاس را رد کرد و به “دروغ” ادعاهای جدید روسیه دخالت در مبارزات انتخاباتی آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن را شنیده بود “شایعه” است که “پوتین می خواهد به مطمئن شوید که من انتخاب,” او گفت:. “آیا او به جای اجازه دهید بگویم برنی?”مغلوب ساختن پیشی جستن بارها هدف گرفته در ساندرز چپ سیاست گفته این سناتور از ایالت ورمونت در حال رانندگی بود حزب دموکرات نسبت به “سوسیالیسم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de