بنگلور در آن BT شرکت های مجاز 50 درصد کار-از-دفتر

بنگلور: شروع دوشنبه بنگالور در آن است و BT شرکت اجازه خواهد داشت به تماس در 50 درصد از کارکنان خود را برای از سرگیری کار از دفتر.

کارناتاکا معاون وزیر C N Ashwathnarayan روز جمعه برگزار شد در یک کنفرانس ویدئویی با مدیریت آن و BT شرکت ها و بحث با آنها ترتیبات است که باید ساخته شده و اقدامات احتیاطی گرفته شود.

شرکت ها را مجبور ot مدیریت بدون کابین Namma مترو خدمات و یا دیگر اشکال حمل و نقل عمومی. طبق دستورالعمل صادر شده توسط اتحادیه وزارت خانه تنها یک نفر مجاز است در یک یا دو چرخ و دو نفر در یک ماشین. مدیریت باید این گزینه از اجاره BMTC اتوبوس بموقع ضد عفونی. اما اجتماعی فاصله به رعایت شود.

اما چالش واقعی برای مدیریت است که در برخورد با یک وضعیت است که اگر یک برک آوت در محل.

صحبت به دکن کرونیکل پس از جلسه Biocon CMD Kiran Mazumdar شاو گفت: نشست پربار و دولت بود باز به پیشنهادات از آن-BT بخش. این پروتکل را باید توسعه یافته اگر هر کارمند داشت کرونا مثبت است. به جای بستن این شرکت سیستم باید پا زدن در مطابق با اصول بهداشتی در محل کار, جداسازی همکاران و تحکیم روحیه کسانی که مثبت برای COVID-19.

Ashwathnarayan گفت: “شرکت ها ابراز نگرانی در مورد دست زدن به این وضعیت اگر یک کارمند شناسایی شده است coronavirus مثبت پس از سرگیری کار می کنند. آنها وعده داده شده است که مناسب دستورالعمل های ارائه شده خواهد بود در مشورت با وزارت بهداشت و رفاه خانواده. شرکت توافق کرده اند که به دنبال اقدامات اجتماعی مانند فاصله و غربالگری امکانات در محل.”

Ashwathnarayan ساخته شده است یکی دیگر از نقطه به شرکت: هیچ دیوان کیفری بینالمللی ارجاع شود. “آن است که مناسب برای شرکت ها بسته به فروشگاه و یا اخراج کارکنان با استناد به دلیل عدم کار جدید سفارشات و یا پروژه. شرکت ها باید در پیدا کردن راه های مقابله با این وضعیت از طریق اقداماتی مانند پرداخت تنظیمات.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im