بنگلور نقطه داغ ساکنان مقاومت در برابر حرکت به قرنطینه مرکز

بنگلور: خشونت را شکست یکشنبه شب در یک محل در بنگلور در هنگام مدنی کارکنان منتقل شده به تغییر 20 ساکنان به یک مرکز قرنطینه و پس از این منطقه شناسایی شد کانون از coronavirus عفونت است.

برخی از 200 ساکنان Padarayanapura سرنگون سنگر و حمله به کارکنان Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP) هنگامی که آنها سعی در تغییر موارد مشکوک و پس از مهر و موم کردن محل. این مستند به دنبال کشف 17 Covid-19 مورد و یک مورد مرگ در این منطقه است.

کارکنان بهداشتی شناسایی شده بود 58 نفر در محل به عنوان داشتن در تماس با Covid-افراد آلوده. برخی از 38 بود معطوف شده به قرنطینه در روز شنبه. روز یکشنبه هنگامی که BBMP افسران تغییر کردند بقیه جمعیت جمع شده بودند و در برابر آنها خواستار آن است که محلی MLA ضمیر احمد خان بود در حال حاضر.

کمیسر پلیس Bhaskar رائو گفت: ساکنان محلی “را یک اشتباه بزرگ ساخته شده و با آن برخورد خواهد شد موثر است.”

او گفت اضافی کمیسر Soumendu Mukharjee شد در حال ارسال به این نقطه با نیروی اضافی برای رسیدگی به این وضعیت است. او گفت شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب به کارکنان

DCP غرب رامش Banoth توضیح داد که مردم محلی مورد سوال پرسنل چرا بیماران تا به حال به نقل مکان کرد به قرنطینه و خواستار آن شدند که coronavirus تست انجام می شود در سایت. این miscreants رو به کلامی تف کرد و انداخت پایین سنگر. ما در حال بسته شدن جاده ها دوباره,” او گفت:.

J J نگر پلیس جمع آوری شده فیلم دوربین مدار بسته و تلفن همراه ضبط شده از نقطه و راه اندازی یک جستجو برای معترضان. یک جوخه از کارناتاکا دولت رزرو پلیس (KSRP) مستقر شده بودند به انجام شناسایی و تغییر از افراد که در تماس با تاج-افراد آلوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de