بنگلور به وبا در زمان coronavirus

بنگلور: حتی به این شهرستان شد آماده سازی خود برای رسیدگی به امکان شیوع Covid-19 ویروس شده است وجود دارد افزایش در تعداد موارد وبا.

در یک هفته گذشته بیمارستان و افتادن در BBMP محدودیت ها باید ثبت شش مورد از وبا بسیاری از آنها از بخش جنوب شرقی بنگلور.

موارد گزارش شده از Sarjapur, HSR طرح Koramangala, Neelasandra Azad نگر و Padmanabhanagar.

پس از این مقامات از Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP) باید شروع به دیدن این محلات برای جمع آوری نمونه آب برای سلامت عمومی موسسه برای آزمون. یک کمپین آگاهی در وبا راه اندازی شده است.

یک مقام رسمی در ارتباط با BBMP سلامت بال گفت مدنی body ثبت شده بود فقط یک مورد وبا (2019) پس از سال 2016.

وبا توسط آب و مواد غذایی بیماری های منتقله. آلودگی آب آشامیدنی با فاضلاب است که به احتمال زیاد علت آن

Dr Muralidhar Kathaligiri یک جراح دستگاه گوارش در بیمارستان کارت قرمز گفت: اسهال پایین سطح سديم و پتاسيم کاهش فشار خون و کم آبی برخی از علائم رایج این بیماری وبا است.

او گفت: مهم ترین اقدام احتیاطی است که به نوشیدن جوشانده آب و اجتناب از غذاهای نپخته مانند برش میوه و مواد غذایی در معرض گرد و غبار و مگس و کنار غذاهای مایع.

“اطمینان حاصل شود که پخت و پز ظروف تمیز هستند. نگه داشتن دستان خود را تمیز هنگامی که شما برش سبزیجات و میوه ها و در حالی که آماده سازی مواد غذایی او پیشنهاد کرد.

Dr Kathaligiri نوشیدن مخازن ذخیره آب باید تمیز برای کنترل گسترش پاتوژن. او توصیه در برابر وحشت به عنوان یک شیوع وبا کنترل می شود.

به محض این که خبر شیوع وبا گسترش در اینترنت مردم شروع به تخلیه خشم در BBMP و بنگلور آب و فاضلاب هیئت مدیره (BWSSB) برای عدم جلوگیری از آن.

“آیا این مسئولیت BBMP به نگه داشتن شهر و عاری از زباله ؟ هر راه دیگری تبدیل شده آزادسازی حیاط و یک پناهگاه امن برای پشه. این BWSSB به طور کامل شکست خورده برای بررسی کیفیت آب” گفت: Arun Kumar ساکن Sarjapura.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im