بنگلور از eateries به خدمت تنها takeaways از شنبه

بنگلور: به عنوان بسیاری از 980 بيمار گرفته شده برای نظارت در روز جمعه به تنهایی در حالی که تعداد افراد تحت نظر به عفونت کرونا ويروسی رفته تا به 4030 در کارناتاکا.

“افزایش ناگهانی در تعداد در یک روز است که با توجه به مردم بازگشت از COVID-19 مطلع کشورها است. ما ارسال به عنوان بسیاری از 88 نفر در قرنطینه” گفت: آموزش پزشکی وزیر K Sudhakar.

تعدادی از coronavirus موارد مثبت در کارناتاکا باقی مانده 15 جزئی علامت مثبت در میان همه گیر بلندی بیش از دولت است.

“یکی از چیزهایی که این ثابت می کند این است که این ویروس می تواند موجود باشد اگر همه قاطعانه تصمیم به حفظ فاصله اجتماعی برای چند هفته” دکتر Sudhakar گفت.

همانطور که در حال حاضر دولت گرفته است هر گونه تصمیم گیری در مورد ممنوعیت بین دولت حمل و نقل به و از تامیل نادو Telangana یا کرالا.

وزیر B S Yeddyurappa برگزار شد یکی دیگر از نشست سطح بالا در این موضوع امروز و درخواست تمام هتل ها و رستوران ها به منظور محدود کردن خدمات خود را به takeaways. بنابراین همه eateries متوقف خواهد شد در خدمت مشتریان یک جداجدا سفارش داده شده یکشنبه در حالی که بارها و بارها تعطیل از شنبه شب. این ممنوعیت است و قابل استفاده برای رستوران ها و هتل ها و کافه ها در تمام شهرستان ها شرکت محدودیت نه فقط بنگالور به تنهایی.او بسته خواهد شد و در نیروی باقی می ماند تا 31 مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im