بن و بن دارای آنلاین کنسرت برای جمع آوری کمک برای coronavirus امداد

عامیانه-پاپ جمعی در حال انجام یک ساعته نشان می دهد به جمع آوری کمک مالی برای frontliners و روزانه دستمزد حقوق بگیران

منتشر شده 2:15 PM, مارس 22 سال 2020

به روز رسانی 2:15 PM, مارس 22 سال 2020

BEN&BEN. The 9-piece folk collective is performing to raise funds for COVID-19 relief. Photo courtesy of Sony Music

بن و بن. 9-قطعه عامیانه جمعی انجام شده است به منظور بالا بردن بودجه برای COVID-19 امداد. حسن نیت ارائه میدهد عکس از Sony Music

مانیل فیلیپین – بن و بن اتحاد پیوست کشت از هنرمندان که در حال آواز خواندن برای جمع آوری پول برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

9-قطعه جمعی است که انجام برخی از بزرگترین بازدید در Puhon: بن و بن FB زنده رویداد برای COVID-19 تلاش. ساعته نشان می دهد خواهد شد جریان از طریق Facebook live در جمعه 27 مارس در 7 بعد از ظهر.

در همان زمان گروه نیز راه اندازی جامعه خود-ابتکار سایت puhon.ph که از ویژگی های داستان و موسیقی و هنر به عنوان یک راه برای کمک به الهام بخش, بالا بردن و تقویت روحیه جمعی همه افراد کلیدی درگیر در coronavirus پاسخ. “Puhon” یک Bisaya کلمه که بخشی از گروه کر از آهنگ خود را “می گیرند. آن را آزادانه ترجمه برای “امیدوار” و یا “خدا.”

این پلت فرم همچنین اجازه خواهد داد که مردم برای کمک به تلاش های مداوم در کمک به frontliners و شهری فقیر جوامع تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“به عنوان هنرمندان ما معتقدیم که در یک بحران مانند این که ما به نام به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به—می شود آن را با ارسال پیام از امید و تلاش در بالا بردن بودجه برای این بحران و یا دیگران” گروه گفت.

وجوه مطرح شده از این پروژه خواهد شد نسبت به خرید COVID-19 تست کیت تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و تغذیه با پشتیبانی از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و همچنین به عنوان تسکین کالا به صورت روزانه دستمزد حقوق بگیران.

آینده آنلاین کنسرت در همکاری با DURIANASEAN بی حد و حصر آزمایشگاه و موسسه مدیریت – تیم انرژی مرکز پل رهبری است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de