کمربندی تیرانداز از خفا شخص وابسته قطره درخواست تجدید نظر از ویرجینیا زندگی جملات

به “کمربندی تیرانداز از خفا” شرکت متهم است پس از درخواست تجدید نظر خود را به دادگاه عالی درخواست تجدید نظر به حبس ابد بدون آزادی مشروط برای قتل متعهد زمانی که او 17. ویرجینیا به تصویب قانون ساخت و او را واجد شرایط به دنبال آزادی مشروط.

لی بوید Malvo در حال حاضر 35 همکاری با جان آلن محمد به ارتکاب 10 قتل در یک ولگردی و قانونی شکنی کشتار است که به طول انجامید از سپتامبر. 5 تا اکتبر. 22, 2002. آنها گلوله قربانیان از یک نورد تیرانداز از خفا آشیانه آنها ایجاد شده توسط برش سوراخ در تنه خودرو. آنها گزارش شات حداقل 22 نفر در سراسر کشور 14 نفر از جمله 10 واشنگتن-منطقه قربانیان. محمد یک متخصص ماهر که پیوست ملت اسلام اعدام شد در سال 2009.

محمد 2006 محاکمه Malvo شهادت محمد او را تبدیل به “یک هیولا.” Malvo اعتراف به تیراندازی به مردم و خدمت به عنوان یک “نقطه نقطه” در دیگر تیرباران شد و با توجه به چهار حبس ابد بدون آزادی مشروط در ویرجینیا در سال 2004 همراه با شش حبس ابد بدون آزادی مشروط در مریلند است.

حتی اگر Malvo است حبس در ویرجینیا او هنوز هم مورد نیاز برای خدمت به او حبس ابد بدون آزادی مشروط در مریلند است. اما Malvo در حال حاضر به دنبال resentencing برای خود مریلند اعتقادات در ایالات متحده دادگاه منطقه.

برایان Saccenti رییس دانشگاه مریلند دفتر مدافع عمومی را استیناف بخش گفت واشنگتن پست که در مریلند دادگاه های ایالتی شده است قرار دادن کردن برخورد با نوجوانان مورد resentencings تا زمانی که دیوان عالی کشور حکم در Malvo درخواست.

“شاید این اجازه خواهد داد که ما موارد برای شروع حرکت به جلو,” او گفت:.

در سال 1995 ویرجینیا لغو آزادی مشروط اما در فوریه. 24 ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم یک دموکرات امضا HB 35, و پشتیبانی توسط مجلس نمایندگان عضو Joseph C. لیندزی یکی دیگر از حزب دموکرات است که در آن طول می کشد اثر ژوئیه 1 را به کودکان مجرم حق آزادی مشروط واجد شرایط پس از گذراندن حداقل 20 سال از دوران حبس خود.

مدارک مورد نیاز به دنبال اخراج Malvo مورد ثبت شده با دیوان عالی کشور همان روز.

“[I]n نور از قانون امضا شده امروز توسط فرماندار ویرجینیا[,]” شرط ضمن عقد از اخراج خواسته منشی دادگاه اسکات S. Harris به “را وارد کنید منظور از اخراج به موجب قانون 46.1.”

سند امضا شده توسط Malvo وکیل دانیل Ky و ویرجینیا وکیل عمومی توبی Heytens. Heytens در خدمت تحت دولت منتخب دادستان کل, علامت, شاه ماهی, یک دموکرات است.

فقه در نوجوانان صدور حکم شده است و در حال تحول است.

در سال 2005 دیوان عالی کشور حکم در Roper v. سیمونز که اعدام افرادی که زیر 18 سال در زمان آنها مرتکب جنایات خود را نقض هشتم متمم قانون اساسی را مبنی بر بی رحمانه و غیر معمول است.

شفاهی در ماه اکتبر گذشته در برخورد با دو کلید دیوان عالی کشور سوابق شناخته شده به عنوان میلر v. آلاباما (2012) و مونتگمری v. لوئیزیانا (2016).

میلر برگزار شد که “اجباری زندگی بدون آزادی مشروط برای کسانی که زیر سن 18 در زمان جنایات خود را نقض هشتم متمم ممنوعیت ‘بی رحمانه و غیر معمول می نامند.'”

در مونتگمری دادگاه برگزار میلر حاکم “اعلام کرد قانون اساسی از قانون اساسی” است که باید با توجه به “اثر عطف به ماسبق.”

این مورد در بر داشت راه خود را به بالا و دادگاه پس از ایالات متحده دادگاه منطقه حاضر به بررسی Malvo آن جمله است. او به دادگاه تجدید نظر و 4 مدار دادگاه تجدید نظر طرفه با او.

با حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ویرجینیا به دادگاه تجدید نظر با این استدلال در مختصری که Malvo “متعهد یکی از بدنام ترین رشته از اقدامات تروریستی در تاریخ آمریکای مدرن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>