معشوق نیویورک پست عکاس ورزشی آنتونی باعث تخریب جهانی می میرد از CCP ویروس در سن 48

آنتونی باعث تخریب جهانی یک دیرین عکاس برای نیویورک پست در گذشت در تاریخ 12 آوریل در سن 48 پس از عقد قرارداد CCP (که مخفف چینی حزب کمونیست) است.virus.

باعث تخریب جهانی بروکلین بومی بود که محبوب و مورد احترام رقم در سراسر نیویورک ورزشی جهان بود و معروف برای گرفتن عکس از نیویورک یانکیز, غول, متس, جت, شبکه و نیکز.

داشتن اسیر برخی از نمادین ترین لحظات در نیویورک ورزشی او است که شاید معروف ترین برای گرفتن از یانکی ها پارچ Mariano ریورا ترک اغل گاو یا حشم در استادیوم یانکی به یک خروشان جمعیت به سمت پایان کار خود را.

استیو لینچ پست سردبیر در بیانیه ای گفت: “آنتونی باعث تخریب جهانی شد همکار ما دوست ما و درخشان روزنامه نگار. او کاملا به سادگی یکی از بهترین عکاسان ورزشی در شهر نیویورک گرفتن تمام لحظات عمده ای از این 25 سال گذشته. نرم-صحبت های خنده دار, اما بیشتر از همه نوع—او احترام کسانی که از او عکس و تحسین کسانی که با او کار می کرد.”

“پست که شما به عنوان خوانده شده و newsroom که ما کار در کمتر رنگارنگ امروز به دلیل غیبت” لینچ اضافه شده است. “دل ما به خانواده اش و ما سهم خود را در غم و اندوه است.”

عکاس فارغ التحصیل از سرعت دانشگاه پیوست پست به عنوان یک عکس رسول در سال 1994 قبل از تبدیل شدن به یک ویرایشگر عکس و تمام وقت عکاس خبری.

او در گذشت و در ساحل شمالی بیمارستان دانشگاه و در پشت برگ همسرش رومینا Seferian-باعث تخریب جهانی و دو فرزند جوان خود را جان و میا.

سه هفته قبل از مرگ او باعث تخریب جهانی به اشتراک گذاشته Instagram پست خود را در بیمارستان متصل به ونتیلاتور به عنوان او مبارزه با این بیماری است. او نوشت: “من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم چیزی شبیه به این. من فکر می کردم غیر قابل خراب کردن. اگر من آن را از اینجا. من به شما قول می دهم این جهان نمی خواهید به دانستن آنچه که آن را ضربه.”

آن را نهایی خود را پست در سرویس های شبکه های اجتماعی.

مراسم تجلیل از آب گرفتگی در باعث تخریب جهانی دنبال اخبار از مرگ او.

جف Wilpon COO از متس نیویورک در یک بیانیه گفت: باعث تخریب جهانی بود “کاریزماتیک عکاس خریداری شده که طرفداران به اقدام نزدیک تر با تصاویر خیره کننده از متس.”

“از همه مهمتر او یک دوست برای بسیاری از ما از طریق متعدد بهار آموزش در بندر. سنت لوسی به عنوان به خوبی به عنوان یک ثابت در سیتی زمینه است. ما صمیمانه تسلیت به همسرش, رومینا, پسر, جان, دختر, میا و تمام اعضای خانواده” Wilpon نوشت.

نیکز سازمان نیز ادای احترام در یک توییت گفت: باعث تخریب جهانی “بود ثابت در باغ و یکی از بهترین عکاسان در کسب و کار. او گرم و فرد با شخصیت و از دست رفته خواهد شد.”

به عنوان از آوریل 13 وجود دارد 560,433 تایید موارد CCP ویروس در ایالات متحده در حالی که 22,115 مرگ و میر در کشور شده اند نسبت به سارس-مانند بیماری است که سرچشمه در ووهان چین حداقل در ماه دسامبر سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im