Bellevue College معذرت خواهی پس از تغییر مدیر دیواری به تصویر می کشد ژاپنی آمریکایی توقیف

Bellevue College کرده است عذرخواهی کرد و پس از آن معاون رئیس جمهور تغییر یک نقاشی دیواری از دو ژاپنی, کودکان آمریکایی در جنگ جهانی دوم اردوگاه توسط whiting یک مرجع در همراه هنرمند توضیحات به ضد ژاپنی تحریک توسط Eastside تجار و بازرگانان.

نصب و راه اندازی هنر “هرگز دوباره” در حال حاضر ایجاد شده توسط Seattle هنرمند ارین Shigaki شامل 11-پا بلند نقاشی دیواری دو فرزند بودند که عکس در کالیفرنیا زندانی اردوگاه. این پروژه آورده بود به Bellevue College هفته گذشته به عنوان مدرسه به رسمیت شناخته شده بعد از یاد که یادآور روز رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت امضا فرمان اجرایی 9066, اجازه زندانی کردن ژاپنی آمریکایی است.

پنجشنبه گذشته اساتید که کمک کرد تا این پروژه را به مدرسه هشدار داده شد که آن را به حال شده است مخدوش به گفته پروفسور لسلی Lum. کسی Lum گفت: تا به حال حذف یک جمله در یک پاراگراف در مورد مهاجران ژاپنی و اتصال خود را به Bellevue: “پس از چند دهه از ضد ژاپنی تحریک به رهبری Eastside تاجر میلر فریمن و دیگران جرم حبس آمریکایی ژاپنی شامل 60 خانواده (300 نفر) که نصاب Bellevue.”

Bellevue College شناسایی گیل Colston بارج معاون رئیس جمهور از نهادی پیشرفت به عنوان کسی که حذف شده مرجع. عکس ها نشان می دهد این مرجع برای اولین بار whited و سپس یک لایه شرح بدون حکم ضبط شد بیش اصلی placard.

در حالی که کالج سخنگوی نیکول بیتی در روز سه شنبه مشخص بارج به عنوان مدیر او به نام رئیس جمهور جری وبر نامه عذرخواهی ارسال دوشنبه به Bellevue College جامعه است.

“این یک اشتباه بود برای تغییر هنرمند کار” وبر نوشت: در نامه فرستاده شده به دانش آموزان و کارکنان. “از بین بردن اشاره به این تصور که این مدیر بود که تلاش برای حذف یا بازنویسی تاریخ یک تاریخ است که به طور مستقیم اثرات بسیاری از امروز … ویرایش آثار هنری تغییر پیام و معنای کار است.”

تبلیغات

در این نامه وبر عذرخواهی به Shigaki و به جامعه آسیایی به ویژه ژاپن جامعه آمریکا. بیش از یک پنجم از کالج 29,120 دانش آموزان و 1,508 کارکنان کارکنان آسیایی و جزایر اقیانوس آرام با توجه به اطلاعات دموگرافيک.

نه وبر و نه بارج شخصا در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و مشاور ارتباطات کاری با دانشکده گفت: آنها در دسترس نیست برای مصاحبه.

در این نامه وبر گفت: مدیر عذرخواهی به Shigaki و با حضور یک فروم با چندین کالج, گروه, که در آن او “عذرخواهی کرد, گوش, و پاسخ به سوالات.” Shigaki تایید مدیر به او گفت که او بود اما هیچ توضیحی ارائه شد.

در ضمن از دست رفته جمله در شرح شده بود جا به جا پشت در بالای whited کردن بخش.

در متن پیام به سیاتل تایمز Shigaki نوشت: او احساس “صدمه آنچه اتفاق افتاده است به هنر – به جامعه هنر – در محوطه دانشگاه.”

“من احساس می کنم این احساسات در ارتباط با هر دو طرف خانواده من بودن زور از Seattle – پاک و بی اهمیت نادیده گرفته, بی احترامی, شرمنده” نوشت Shigaki که پدر متولد شد و در Minidoka جنگ جابجایی مرکز اردوگاه زندان در آیداهو.

تبلیغات

Lum استاد در کالج کسب و کار انتقال برنامه گفت: او می خواست به مطمئن شوید که دانش آموزان می دانند که تاریخ Bellevue و چه ژاپنی آن جامعه آمریکا تجربه کرده است. نقاشی دیواری است که قدرتمند و قابل توجه دانشجويان و تعامل مناسب با نصب و راه اندازی, او اضافه شده است.

ضد ژاپنی احساسات توسط میلر فریمن که اشاره شده در این آثار هنری است که به خوبی مستند شده است. فریمن که فعال در سیاست, کسب و کار و توسعه گفت: سیاتل روزانه بار در سال 1942 که آمریکایی ها در آمریکا توسط “تقلب و فریب و تبانی” و در اینجا آمد به استعمار سواحل اقیانوس آرام ژاپن.

میلر فریمن پدر Kemper فریمن ساخته شده است که اصلی Bellevue مربع و پدربزرگ Kemper فریمن جونیور بنیانگذار Kemper توسعه شرکت که صاحب و مدیریت Bellevue مجموعه است.

هیچ کس در Kemper توسعه ساخته شده بود از نظر در دسترس نیست. در پاسخ به یک مصاحبه درخواست توصیه می شود سیاتل تایمز سوالات توان به Bellevue College.

Lum گفت کالج رهبری نشده به طور کامل اذعان کرد که تاثیر منفی این حادثه تا به حال در دانش آموزان است.

“آنها سانسور یک هنرمند آمریکایی و سفید, ژاپنی, آمریکایی, تاریخچه و آنها حتی صحبت ما,” او گفت:.

Bellevue College رهبران طرح توجیهی “در ادامه این گفت و گو و تعامل کامل BC جامعه است.” دولت همچنین خاطر نشان کرد دانش آموزان که مشاوران در دسترس برای هر کسی که ممکن است نیاز به حمایت عاطفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>