بودن ترانس در انجمن: دفاع از برابری با گوگل Melai لوپز

سالانه هزاران نفر از فیلیپینی جشن غرور ماه با دفاع از حقوق برابر. این فراخوان شامل junking ضد تروریسم لایحه به هل دادن برای عبور از ضد تبعیض لایحه. با وجود این مقدار حمایت و مسافت پیموده شده LGBTQ+ افراد بدست در مبارزه خود را به رسمیت شناخته شده تغییر رادیکال همچنان یک رویا لوله برای بسیاری از. (بخوانید: حداقل 20 روز بازداشت در غرور مارس در مانیل).

اگر چه مقاومت به نظر می رسد در تمام جبهه ها زن نما زنان مانند گوگل فیلیپین مدیر پروژه Melai لوپز همچنان به مبارزه با مبارزه خوب برای همکار خود تجاوز+ فیلیپینی.

کار برای گوگل

“در واقع من فقط آغاز شده در گوگل در مارس سال گذشته” Melai توضیح داد. او با اشاره به این پست باز با یک مدیر سابق که فکر تجربه او در گزارش دهی و تجزیه و تحلیل شد و کامل برای این کار است.

“خوشبختانه من گذشت این مصاحبه اما این واقعا زمان خیلی آماده سازی برای دریافت در. من هرگز آماده برای مصاحبه در زندگی من راه من آماده برای گوگل من مصاحبه. که عمدتا به دلیل من می دانستم که چگونه به شدت [من می خواستم این کار],” او گفت:.

“من بخشی از شبکه استقرار تیم های” Melai گفت. “در عبارت آن را واقعا تیم است که ایجاد قابلیت یا ظرفیت های گوگل برای اتصال به کاربران آن برای کاربران قادر به اتصال به محصولات گوگل است. من مراقبت از هر گونه قرارداد که نیاز به اصلاحات و یا که نیاز به تمدید می شود. من هم مانیتور چقدر ما صرف تا کنون با توجه به این که ما یک بودجه برای این سال است.”

وجود تبعیض در محل کار

اگر چه Melai هرگز تجربه محل کار تبعیض بر اساس هویت جنسیتی در شغل فعلی است که همیشه چنین نیست. “من نیز تا به حال برای تحمل و قدرت [microaggressions] در گذشته” او گفت:. “حتی نیست که غیر معمول برای ترانس زنان است.” قبلی شرکت Melai گفته بود که اگر او می خواست به طور جدی توسط یک کارفرمای او تا به حال به لباس متفاوت است. “من فکر کردم که بسیار حساس است.”

“دیگری وجود دارد زمانی که دوست من به من اشاره به یک کار” Melai ادامه داد.

“پس از مصاحبه او شنیده را از این شرکت. او به من نزدیک شد و او را مانند ” چرا شما به پوشیدن آرایش برای مصاحبه ؟ و چرا شما به پوشیدن همان لباس است که شما به طور معمول می پوشند ؟ چگونه شما فکر می کنم شما قرار بود به استخدام?’ که واقعا من به عنوان یک بسیار تبعیض آمیز رویداد است.”

شرایطی مانند این تحت فشار قرار دادند Melai به بیشتر درباره محل کار تبعیض در نهایت او را منجر به یک حرفه ای است که نیاز نیست او را به پنهان که او بود.

“در گوگل, احترام به یکدیگر است تاکید کرد در حال حاضر به عنوان اوایل به عنوان جدید ما استخدام گرایش” او توضیح داد. “من در سنگاپور برای من onboarding و آنها به نام دسته که در آن شما می توانید نام خود را ترجیح داده و ضمایر. بنابراین من احساس کردم که بسیار مهم بود و واقعا به سمت چپ تاثیر بسیار خوبی بر روی من بسیار حرفه ای جدید است.”

غرور@گوگل

“این چیزها نیاز به اجرا و تقویت شود” Melai گفت.

او شروع به توصیف اجباری جلسات آموزشی کارکنان جدید باید به انجام برای کمک به آنها حفظ باز و پذیرش محیط کار. “ما ناخودآگاه تعصب و ما تعصب متلاشیکننده آموزش. وجود دارد بسیار نمونه های بتن در این جلسات که بحث در مورد تعصبات و چگونه یکی می تواند حل و فصل این خصوص با توجه به چگونه یکی می تواند درمان کارکنان بهتر است.”

طرح هایی از این بی سابقه ای در بخش تکنولوژی صنعت که به شدت مردسالار. (بخوانید: آسیا باید بیشتر زنان در tech).

Melai نیز یک عضو از غرور@, گوگل, کارمند مبتنی بر شبکه طراحی شده برای حمایت از LGBTQIA+ جامعه است. “این است که واقعا از طریق هوشیاری از این کارمند منابع گروه هایی که ما قادر به حفظ فرهنگ احترام در شرکت” او گفت:.

“احترام به دیگران یک ارزش محوری در شرکت. در حالی که ما در حال حاضر کسانی که در جلسات آموزشی غرور@گوگل این مکمل با طرح های دیگر که به دنبال به طور مستمر آموزش الهام بخش و شامل کل سازمان است.” این شامل اما نه محدود به, ترانس 101 در جلسات آموزشی آنلاین و SOGIE سمینارها.

اگر چه غرور@گوگل برنامه ها به عمد طراحی شده برای خود کارکنان Melai معتقد است که محیط زیست آنها را کشت وجود دارد می تواند در سازمان های دیگر از طریق قدرت از ارتکاب به علت.

“محل کار واقعا باید متعهد به ساخت فضاهای امن برای LGBTQIA+ کارکنان” Melai گفت. “بسیاری از شرکت ها مانند نوشتن تنوع سهام و ورود در ارزش ها و اسناد و اما این نه به معنای بنر اظهارات. آنها قرار نیست فقط به نظر می رسد بر روی کاغذ. آنها به معنای زندگی و تقویت شده و تقویت شده در هر روز است.”

ترویج برابری در هر محیط کار

Melai توصیه خاص جلسات آموزشی برای عدم تجاوز+ شناسایی کارکنان برای کمک به آنها در درمان خود و همکاران دیگر بهتر است.

“این جلسات آموزشی به آسانی می توان به دیگر محل های کار و همچنین می توانید در قالب SOGIE آموزش,” او می گوید. “یکی دیگر از چیزی است که آنها می توانید انجام دهید این است که یک خیابان برای خود تجاوز+ کارکنان برای گزارش هر گونه رفتار نامناسب و زبان–و قادر به گزارش آن با خیال راحت و بدون تلافی.”

جدا از جلسات آموزشی و راههای برای گزارش Melai بر اهمیت گسترش حمایت مالی به کارکنان که به آن نیاز دارید. “ما باید در رابطه با مزایای بهداشت و درمان,” او می گوید. “به طور معمول در شرکت های دیگر این مزایای بهداشت و درمان در دسترس ساخته شده به ازدواج شده, زن و شوهر است. اما در گوگل, کارمندان با همان شرکای جنسی حتی نمی نیاز به ازدواج به فایده از این مزایا از آنجا که هنوز هیچ ازدواج همجنسگرایان در فیلیپین است.”

“ابتکار دیگری که واقعا به قلب من نزدیک است, ترانس سلامتی بهره مند شوند” Melai می گوید. این ابتکار راه اندازی شد سال گذشته است. “این در واقع می توان ترانس کارکنان دسترسی به مشاوره و درمان هورمونی و جنسيت تایید عمل جراحی.”

تا زمانی که بیشتر محل های کار می تواند اتخاذ طرح ها از این قبیل کارکنان به خودی خود بسیاری از عجیب و غریب افراد ادامه مبارزه برای پذیرش خود را در محیط کار.

“توصیه من به آنها این است که هرگز اجازه ندهید که هر کسی به آنها بگویید که آنها را متعلق خاص فضا” Melai گفت.

“هر کس متعلق به فضای خاصی را اشغال آنها به عنوان طولانی به عنوان آنها نه پله کسی را پا. وجود فضای کافی برای همه است.” – Rappler.com

اریکا ویلا-ایگناسیو یک copywriter راهنمایی و مستقل از عوامل. هنگامی که او را به خاک سپرده شد در کتاب های دیگر او را گرفتن آوردن جهان فانتزی به زندگی به عنوان یک نوپای Dungeons & Dragons DM یا دفاع از حقوق برابر. آثار او برجسته شده است در تیم مجله Purveyr, /فرار و جهان وطنی فیلیپین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *