پشت آهنگ ها: سید هراتا

SYD HARTHA. The musician performs on Live Jam to kick of Women's Month. Rappler screenshot

سید هراتا. نوازنده انجام در جم زندگی می کنند برای ضربه زدن زنان در ماه است. Rappler تصویر

مانیل فیلیپین – اگر یک هنرمند ما تا به حال به بیش از زنده جم برای زنان ماه آن سید هراتا. 18-year-old singer-songwriter تجسم زن قدرت بي پروا به منظور بالا بردن صدای او و واقعی در حالی که انجام این کار با حساسیت و فضل است.

او به نظر می رسد در جم زندگی می کنند در مارس 5, انجام 4 آهنگ ها با حمایت همه زن گروه است. پس از نشان دادن یکی از ما میز ویراستاران است که در پس زمینه در طول مجموعه رو به من کرد و گفت: چگونه سید برای تلفن های موبایل مانند هیچ کس او را قبل از شنیده.

به اندازه کافی جالب سید آغاز شده توسط آهنگ آواز که افراد دیگر نوشته شده بود – اما آن را تنها یک ماده از زمان قبل از او در بر داشت خود را صدا است که یقین به آن که راه فراتر از سید سال است.

وجود روح در خط مقدم جاز و بلوز در instrumentals یک اثر خفیفی از رنگ از رپ در راه او را انتخاب عبارت ترانه. این یک معجونی از ژانرهای که می آید با هم در یک سبک انجام شده توسط سید نقره ای صدا در زمان های کودکانه اما همیشه قدرتمند است .

وقتی که می آید به موضوع سید آواز می خواند در مورد بیش از فقط عشق. او آواز می خواند در مورد خشم, بدنی, استقلال, پیدا کردن یک هدف و دوست داشتنی onself.

به عنوان جوان به عنوان او است و سید در حال حاضر هماهنگ به این واقعیت است که مردم در حال گوش دادن به او و درک مسئولیت داشتن مخاطبان اسیر است.

Ang هنرمندان و یا هر man na mayroong nakikinig, پرنگ احساس ko, mayroon کامی tayong صدای na kailangan nating gamitin (هنرمندان و یا هر مخاطب من feelt مانند ما یک صدا است که ما نیاز به استفاده از)” او گفت:.

Kailangan natin gamitin yung boses natin lalo na کونگ maraming tumitingala sa atin, lalo na yung mga mas بتا pa sa atin (ما نیاز به استفاده از صدای ما به خصوص اگر تعداد زیادی از مردم و افراد جوان تر نگاه کردن به ما).”

در اینجا داستان پشت آهنگ سید خواند در مورد:

paruparo

سید با استفاده از تصویر از یک پروانه به تصویر کشیدن آزادی به خصوص آزادی بیان و چگونه از آن باید استفاده مسئولانه است.

در این آهنگ او آواز می خواند چگونه باید مراقب باشید در مورد چیزهایی که آنها می گویند چرا که آنها هرگز نمی دانید که چگونه آن را ممکن است در سراسر آمده و بر دیگران.

Napansin ko lang به تازگی lalo na آنلاین پرنگ ang daming taklesa the daming hindi iniigatan ang mga sinasabi (من فقط متوجه شدم که به تازگی و به خصوص آنلاین هستند بسیاری از بی نزاکت مردم که نمی مراقبت در مورد آنچه که آنها می گویند)” او گفت: “وقتی پرسیده شد که در مورد چه چیزی الهام بخش او برای نوشتن آهنگ.

و کلمات واقعا می تواند تحت تاثیر قرار مردم ng ملاله so yun, kailangan natin pag-ingatan yung mga sinasabi natin (کلمات می تواند واقعا تحت تاثیر قرار مردم بنابراین ما نیاز به مراقب باشید با این چیزهایی که ما می گویند)”, او گفت:.

کونگ نق نقو-aatubili

سید طول می کشد با الهام از داستان دوستان خود را زمانی که او نوشت: این آهنگ در مورد شانس گرفتن بر کسی جدید – هر چند او سریع به آن می گویند نیست “hugot” آهنگ.

پرنگ اگر شما تصمیم می گیرید به عشق کسی lalo na yung کونگ hindi pa siya buo شما فقط پرش و عشق کل فرد ننگ buong siya (اگر شما تصمیم می گیرید به عشق کسی به خصوص اگر آن شخص نیست تمام نشده است, فقط در پرش و عشق است که فرد به طور کامل),” او توضیح داد.

hiwaga

شاید یکی از سید شخصی ترین آهنگ ها, “hiwaga” نوشته شده بود به عنوان یک پیام از امید به خودش.

“این در مورد امید , eh, tsaka کونگ bakit ako, اماتور (و در مورد اینکه چرا من اینجا هستم). آن را مورد هدف” او گفت:.

عیسی sa mga اصلی پیام نیا (یکی از آن پیام اصلی) است ماندن قوی برای خودم گفت قوی برای مردم در اطراف من و همه چیز و همه کس در اطراف من نه naging parte ko (که بخشی از من).”

“ayaw

سید رسید او را زنده جم در یک یادداشت قدرتمند – با یک آهنگ است که پس از تبدیل شدن به یک سرود توانمندسازی برای بسیاری از زنان است. سید گفت: او نوشت و آن را به عنوان یک پاسخ به نابرابری که زنان چهره و چگونه درمان مردم کسی متفاوت فقط به خاطر اینکه او یک زن است.

این آهنگ زده وتر در بسیاری از سید شنوندگان.

Ang daming mga nagmemessage sa kin na یون daw yung naging صدای نیلا, tumatag yung loob نیلا, nagkaroon sila ng شجاعت na sabihin کونگ anong تاما در کونگ anong dapat” او به اشتراک گذاشته.

(بسیاری از مردم messaged من که ترانه شد, صدای خود آنها becamse قوی تر آنها را به دست آورد شجاعت به صحبت کردن صحبت برای آنچه حق است.) – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im