گروهی از تهاجمی زنبورها مورد حمله قرار گرفت و کشته و سه سگ در آریزونا در روز چهارشنبه با توجه به توسکانی آتش نشانی.

حمله اتفاق افتاده در جنوب شرقی منطقه توسان در S. Calle قطبی. توسان آتش نشانی عمومی هشدار داد برای جلوگیری از این منطقه به عنوان آتش خدمه بودند که اعزام به این سایت.

گروه گفت: در یک به روز رسانی در توییتر که یکی از سگ حمله توسط گروهی از زنبوران مرده بود و آتش خدمه بود کف زنبورها قبل از رسیدگی به سگ های دیگر که خارج از این منطقه که در آن آنها مورد حمله قرار گرفتند.

“ما هرگز لذت بردن از کشتن گرانبها زنبورها اما در این موارد نادر آن لازم است” سازمان آتش نشانی گفت.

این گروه در ابتدا گفت که سگ ممکن است یک چند روز پس از حمله اما باید برای زنده ماندن. در یک به روز رسانی این اداره گفت: از سوی دیگر دو سگ مرده بود. “سگ دیگر گذشت مدت کوتاهی پس از رسیدن دامپزشک. لطفا آگاه از حیوانات خود را همیشه اما به خصوص زمانی که زنبورها در اموال خود را کردند.”

Swarms زنبور عسل در حال یک مشکل تکراری در آریزونا به خصوص در طول ماه های تابستان که هوا شروع به گرم کردن گفت مسا آتش کاپیتان مایک Castillo گزارش Fox 10 Phoenix.

“زمانی که خورشید شروع به بیرون آمدن در طول روز چه اتفاقی خواهد افتاد این است که زنبور عسل گذرا هستند و آنها به دنبال ملکه و آنها در واقع ایجاد یک کندو در اطراف ملکه. ملکه خواهد حرکت به یک مکان و آنها را راه اندازی کندو در یک کولر منطقه است. آنها ممکن است اقامت برای چند ساعت به روز” Castillo گفت.

در طول ماه های تابستان تعداد کهیر را افزایش دهد و این به این معنی است که کلنی های زنبور عسل به پایان خواهد رسید و پرورش و جدید ملکه زنبور عسل است.

آریزونا دولت دانشگاه علوم زندگی اظهار داشت که swarms زنبور عسل معمولا آرام حشرات که علاقه کمی در آسیب رساندن به انسان و اگر سمت چپ به تنهایی آنها معمولا به جای دیگر بروید و حرکت کنید.

از NTD اخبار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de