Beatdown در برانکس: مریلند ویرجینیا تک را در Pinstripe Bowl شکست داد

[ad_1]

نیویورک – در مکانی که با رانندگی های طولانی و بازی های بزرگ غریبه نیست، مریلند بهترین عملکرد خود را در Bronx Bombers انجام داد و ورزشگاه یانکی را روشن کرد.

Taulia Tagovailoa کوارتربک Terrapins در 265 یارد و دو تاچ داون پرتاب کرد، و جانشین داریل جونز یک روز حرفه ای با 111 یارد و دو تاچ داون داشت در حالی که مریلند در شکست 54-10 تکنو در روز ویرنی، رکورد جدیدی را در دوران پین استرایپ بول ثبت کرد.

مایک لاکسلی، مربی مریلند، گفت: «من حتی نمی توانم با کلمات بیان کنم که چقدر به این تیم افتخار می کنم.

این اولین پیروزی برای مریلند در چهار بازی قبلی او در جام بود – آخرین پیروزی او پس از فصل 11 سال پیش، در روز جام نظامی در سال 2010 در استادیوم RFK به دست آمد. تراپین ها فصل 2021 را با نتیجه 7-6 به پایان رساندند، اولین فصل برنده آنها از زمان آغاز به کارشان برای ده بزرگ در سال 2014. این باخت سنگین ترین شکست برای ویرجینیا تک (6-7) در 34 سفر برنامه بازی جام بود.

جی سی پرایس، مربی موقت ویرجینیا تک گفت: آنها تیم بهتری بودند. «آنها به ما آموزش دادند. ما را زدند. من برای مریلند و کارکنان آنها کلاه برمی دارم. آنها پسران خود را آماده کردند. آنها آماده رفتن بودند.»

تاگووایلوآ که باارزش‌ترین بازیکن پین استرایپ بول نامیده شد، در تمام مدت پرتاب‌های خود واضح بود و 20 پاس از 24 پاس را انجام داد و فصل خود را با 26 پاس تاچ داون به پایان رساند و رکورد دیگری را در مریلند ثبت کرد که در سال 2021 برابر یا شکست.

لاکلی در مورد سمت راست میانه فعلی خود گفت: “امیدوارم این موضوع به برخی از منتقدان اطمینان دهد و او به عنوان یک مدافع حریف احترامی را که شایسته آن است به دست آورد.” من این احساس را دارم که اگر در کشور نباشد، یکی از بهترین مدافعان لیگ را داریم.

“اگر تاولیا نبود، ما در فصل پیروزی در این وضعیت نبودیم.

تاگووایلوآ به زمان تمرین اضافی مریلند قبل از بازی اشاره کرد، از جمله تمرینات هفت به هفت که او در زمانی که لاکلی در راه جذب بود، انجام داد، زیرا دلیل اصلی این بود که حمله مریلند چنین ریتم و انرژی داشت.

تاگووایلوآ گفت: «فکر می‌کنم نحوه واکنش ما به آن عالی بود. فکر می‌کنم این واقعاً به ما کمک کرد تا به اصول اولیه بازگردیم، زیرا چیزی است که نمی‌توانید در فصلی که هستید واقعاً روی آن تمرکز کنید، زیرا بیشتر درباره شماتیک‌ها و تماشای فیلم‌ها و چیزهایی از این قبیل است.»

مریلند آخرین بازی فصل خود را در زمان مناسب انجام داد. Terrapins در هفت بازی آخر خود در این بازی امتیاز کسب کرده است، سه پنالتی را برای فصل دریافت کرده و هوکی ها را مجبور به حمله سه و چهار بار کرده است. تنها دو تا از 11 درایو ویرجینیا تک بیش از 36 یارد هستند.

لاکسلی گفت: “تیم ما در حمله کار بزرگی انجام داد، فقط به آنچه می خواستیم پایبند بود.” مدافع ما واقعاً با عملکرد خود ثابت ماند و بچه های جلو به او زمان دادند تا پرتاب کند و ما نیز موفق شدیم توپ را رها کنیم و فکر می کنم این نقش مهمی در آن داشت. من آنها را کمی فرسوده کردم.»

Terrapins برای نورهای درخشان استادیوم یانکی و نه بیشتر از ترهیب استیل آماده شد. پس از اینکه هوکی ها در اوایل بازی سه و اوت کردند، استیل شوت بعدی را روی خط 8 یارد خودش گرفت، در وسط زمین درز پیدا کرد و با دویدن روی خط کناری نزدیک آن را به پایان رساند. مسابقه برگشت 92 یارد اولین مسابقه از نوع خود در تاریخ Pinstripe Bowl و طولانی ترین از نوع خود در تاریخ برنامه Terrapins بود.

استیل می‌گوید: «پسرا در تمام طول سال از این که واقعاً این کار را انجام ندادم، وقتی به کنسول بازگشتم اذیتم می‌کردند، بنابراین حالا که بالاخره در این نوع محیط بازی کردم، احساس خوبی داشتم.»

“پسران من، خیلی خوب آن را برای من مسدود کردند، بنابراین من احمق هستم که آن را پس ندهم. آنها وظیفه خود را انجام دادند، بنابراین من فقط باید وظیفه خودم را انجام می دادم.

ویرجینیا تک سرانجام در اولین درایو سه ماهه دوم خود کمی حیات یافت. به نظر می‌رسد هاوکی‌ها در حال حرکت به سمت سه سوم خود و خروج هستند که پیتر مور بازیکن را در یک ضربه محکم و ناگهانی دوید و برای چهارمین و چهار تا از 23 بازی خود دوید. جنایت هوکیز

تک دو بازی بعد با یک پاس 42 یاردی از کوارتربک کانر بلومریک به جیدن پایوت پاسخ داد. اولین سفر به منطقه قرمز ویرجینیا تک با یک گل 36 یاردی به پایان رسید و برتری مریلند به 7-3 کاهش یافت.

اما در چنین عملکردی که از ابتدای فصل با 4-0 در مریلند مشاهده نشده بود، حمله تراپین ها با یک ضربه خانگی پاسخ داد. Tagovailoa دریافت کننده جونز را با یک توپ زیبا پیدا کرد و بازیکن ارشد برای یک تاچ داون 70 یارد دست نخورده وارد شد و 14-3 پیش افتاد. این اولین تاچ داون زندگی جونز در آخرین بازی او به عنوان Terrapin بود.

لاکسلی در مورد جونز دی گفت: “ما مدت زیادی منتظر چنین بازی بودیم، و فقط مناسب است که او در آخرین بازی خود به عنوان Terp آن را دریافت کند و پس از چهار سال گل نخوردن، دو تاچ داون را ثبت کند.”

جونز گفت: “من قطعا آن را به خاطر خواهم آورد.” این داستان را نمی‌دانم چند سال است تعریف می‌کنم، اما قطعاً خاص است.»

در مالکیت بعدی مریلند، تاگووایلوآ Terrapins را با پاس‌هایی به دریافت‌کنندگان برایان کابز و راکیم جارت وارد فن‌آوری کرد، قبل از اینکه کوارتربک آنتوان لیتلتون او را از چهار گل بزند و امتیاز را به 18 برساند.

ویرجینیا تک با 13 بازی روشمند و 75 یاردی در پایان نیمه اول پاسخ داد. بلومریک آن را به تنهایی با یک دوی سه یاردی به پایان رساند و هاوکی ها برتری Terrapins را به 11، 21-10 کاهش دادند.

کیکر جوزف پترینو پس از اینکه کوارتر دوم با برتری 24 بر 10 برای مریلند به پایان رسید یک گل 44 یاردی به ثمر رساند و کوارتر سوم با بازی بیشتر از تاگووایلوآ و شرکت آغاز شد.

جارت بهترین تأثیر را از برنی ویلیامز بزرگ از یانکی ها با گرفتن یک شیرجه در وسط زمین در رتبه سوم و 10 برای زنده نگه داشتن درایو گذاشت. Terrapins با کمک 35 یاردی Tayon Fleet-Davis در مهمترین اقدام خود تا به امروز وارد منطقه قرمز شد. با این حال، درایو در ویرجینیا تک 12 متوقف شد و پترینو گل دوم خود را در این بازی اضافه خواهد کرد و مریلند را به 27-10 رساند.

Terrapins بازی را با درایو بعدی خود به پیش برد. در چهارم و چهارم از 32 هوکی، تاگووایلوآ صبور بود زیرا خواندن اول و دوم او توسعه نیافته بود. او به سمت چپ خود نگاه کرد و جونز را تنها دید و کسی در کنارش نبود تا کار را تمام کند. جونز بقیه کارها را انجام داد و 32 یارد را برای گل دوم خود پاس کرد و در مریلند 34-10 پیش افتاد.

دفاع Terrapins در کوارتر سوم زمانی که مدافع گرگ رز با اصطکاک هم تیمی خود نیک کراس در دهه 10 مواجه شد و آن را تاچ داون کرد، وارد بازی شد. مدافعان رومن همبی و کولبی مک دونالد به ترتیب در دقایق پایانی کوارتر سوم و چهارم یک سری تاچ داون اضافه کردند تا شکست را کامل کنند.

در هفته‌های قبل از جام، لاکلی بر نحوه برخوردش با بازی تأکید کرد و در همان زمان یک دانش‌آموز دبیرستانی را برای مقابله با چندین سطح آشفتگی در طول چهار سال حضورش در کالج پارک، و همچنین یک افتتاحیه فصل 2022 برای کسانی فرستاد که ماندن.

لاکسلی گفت: “از نظر من، این گروهی است که تا ابد مدیونش خواهیم بود.” “آنها به عنوان یک گروه چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته اند. این به خوبی صحبت شده است. ما در مورد چیزهایی که آنها مجبور بودند تحمل کنند می دانیم، اما چیزی که آنها نشان دادند انعطاف پذیری است، و برای من ترپ این گونه است.

لوکسی با تمرکز بر اینکه فصل چهارم او چه خواهد بود، بر این باور است که پایه و اساس او توسط تیمش در سال 2021 برای دستیابی به “بهترین”هایی که همیشه موعظه می کند پیش رو گذاشته است.

لاکسلی گفت: “اینها بچه هایی هستند که ما برای آنها در مریلند استخدام می کنیم.” بیایید آنها را نه فقط به عنوان فوتبالیست های بزرگ، بلکه به عنوان مردان بزرگ پرورش دهیم. در پایان، اگر این کار را انجام دهم، نسبت به موفقیتی که به دست خواهیم آورد، کاملاً مطمئن هستم.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortkuşadası escorthovarda bet