Bea Alonzo و جان لوید کروز گرفتن در IG زنده بود ما احساساتی وجود خودمان

OG LOVE TEAM. The Bea Alonzo and John Lloyd Cruz tandem dominated the 2000s. Photo from John Lloyd's Instagram

OG عشق تیم. Bea Alonzo و جان لوید کروز پشت سر هم تحت سلطه 2000s. عکس از جان لوید Instagram

مانیل فیلیپین – چه آغاز شده به عنوان یک Instagram زنده به آموزش Bea Alonzo پیروان چگونه به طبخ bagoong برنج تبدیل به یک رجعت از انواع برای طرفداران جان سخت از او پشت سر هم با دراز مدت بر روی صفحه نمایش شریک John Lloyd کروز.

Bea رفت و زنده از طریق Instagram در دوشنبه 27 آوریل پس از پخت و پز دسته ای بزرگ از وعده های غذایی برای پرسنل موسسه ملی بهداشت در ابتدا به تدریس پیروان چگونه برای آماده سازی bagoong برنج. پس از روایت او دستور بازیگر به این نتیجه رسیدند که آن را کمی غمگین صحبت کردن با هیچ کس به طور خاص همه به تنهایی در اتاق خود.

او سپس در ادامه به “دعوت” چند نفر به رفتن با او زندگی می کنند و کاهش یافته است چند بار. پس از چند تلاش می کند بیشتر و ویژگی های, قطعی, Bea بالاخره کسی به زندگی با: John Lloyd.

این دو خود را آغاز کرد زندگی با یک اهل تفریح و بازی, دور, از س و, با جان لوید quizing Bea در فیلم های مورد علاقه خود را. “بازی” به پایان رسید با Bea نتیجه رسید که جان لوید شاد ترین زمانی است که او با پسرش الیاس.

این گفتگو پس از آن تبدیل جدی با جان لوید تأمل در جایی که او در زندگی است. در حالی که او در سبو با خانواده و دوستان از جمله الیاس و در تماس مداوم با دوستان خود او اعتراف کرد هنوز هم احساس تنهایی.

پرو, iba, pa rin. پرنگ ممکن است pag-iisa, pa rin. پرنگ ito ata ang pinakamalungkot na uri ng pag-iisa…’یونگ pinapalibutan ka ng mga تائوگفت:” در حالی که به سرعت اضافه کردن که او خوشبخت تر از بسیاری از.

(اما آن را متفاوت است. هنوز هم وجود دارد یک نوع از تنهایی در اینجا. ممکن است این غم انگیزترین نوع از تنهایی هنگامی که شما در حال احاطه شده توسط مردم است.)

او سپس اعتراف نمود که “ترس” برای پسرش الیاس و جهان او خواهد بود در حال رشد در.

Natatakot ako na dito ko siya palalakihin…sa mundong ganito (من فقط ترس از بردن او in a world like this)” او گفت:.

این دو سپس در ادامه به پرشور گفتگو در مورد کمک های اولیه و امداد درایو برای مردم بیشتر متاثر از coronavirus مستندات. Bea شده است رهبری اهدای درایو و جمع آوری کمک مالی برای فعالیت بخش بدترین آمار کاهش رشد اقتصادی آورده مستندات.

جان لوید پرسید: پس از آن چه اتفاقی خواهد افتاد باید Bea – یا هر کس دیگری واقعا – دیگر زمان برای تسکین عملیات.

OLD FRIENDS. The two catch up on IG live. Screenshot from Bea Alonzo's Instagram

دوستان قدیمی. دو گرفتن در IG زندگی می کنند. تصویر از Bea Alonzo را Instagram

در اینجا گزیده ای از مکالمه خود را و به عقب و جلو که تقریبا احساس مانند خطوط مستقیم از اسکریپت:

جان لوید: لطفا من را دریافت نمی اشتباه. ‘یونگ ginagawa ‘nyo, ‘yung از خود گذشتگی ‘nyo, ‘yung قدردانی ko diyan فراتر از کلمات است. هندی lang mawala sa isip ko ‘یونگ posibleng امید کاذب…کسی ‘di naman siya پایدار است. Maiiwan ‘یونگ تائو na umaasa na bukas ممکن است magluluto, magpa-بسته magbibigay, magpakain

(آنچه شما انجام خود گذشتگی من قدردانی می رود که فراتر از کلمات است. اما من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد چگونه آن را به ارمغان می آورد مورد ممکن است امید کاذب. این پایدار نیست. مردم تا پایان انتظار کسی به طبخ بسته آنها را تغذیه و…)

Bea: Ano ‘yun, ako na tumutulong آکو pa ‘یونگ masama?

(بنابراین من باعث آسیب ها در تلاش برای کمک به?)

جان لوید: Ang sinasabi ko زبان dapat tulong lang siya. Dagdag. کسی dapat ممکن است ibang bahala diyan, ‘di ba? هندی naman pupuwedeng aasa na lang لگی sa kabutihan ng kapwa. Dapat ممکن است nanggagaling sa taas sa kinauukulan. Ilang linggo na کسی eh, پرنگ sobrang tagal na nilang naghihintay

(من فقط گفت: آن را فقط باید به کمک. چیزی اضافه شده است. شخص دیگری باید انجام درسته ؟ شما نمی توانید فقط با تکیه بر خوبی از دیگران است. آن را باید از بالا, از مقامات. آن بوده است و آنها بوده ام در انتظار تا زمانی)

Bea: Ganyan ka na ka-بدبین totoo?

(شما که بدبین واقعا؟)

جان لوید: من فقط در تلاش برای مدیریت خوش بینی من

Bea: د totoo naman…. Isang غذا lang binibigay نمین. آن را ممکن است برای شما مهم است اما اهمیت آن به آن شخص na naitawid نمین ang gutom, kahit isang araw lang.

(بدون آن درست است. این فقط یک وعده غذا. آن را ممکن است برای شما مهم است اما اهمیت آن به که کسی که ما قادر به تغذیه.)

جان لوید: ‘یون lang ang nakakalungkot…. ‘یونگ gutom کسی, بیگ, kayang mapunan eh…. کایا lang papaano pagka, paano ‘pag hindi na lang gutom? Papaano ‘pag takot na? Papaano ‘pag malungkot na? Papaano ‘pag galit na? ‘یونگ mga ‘یان ‘di kayang tanggalin ng pagkain ng tubig ng امداد ops. Paano ‘ورزش ‘یونگ loob na ‘یونگ nagugutom? Papaano کونگ kaluluwa na ‘یونگ walang wala na. ‘یون ang nakakatakot, gutom na nga ang tiyan, gutom na pati kaluluwa?

(که چه غمگین. گرسنگی شما می توانید آدرس آن است. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که شما نیاز به فراتر از گرسنگی ؟ چه اتفاقی می افتد هنگامی که ترس ندارد ؟ هنگامی که شما غمگین هستید? زمانی که شما عصبانی هستید? شما نمی توانید شمارنده است که با آب و غذا و یا امداد ops. چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را روح که گرسنه است ؟ هنگامی که روح خود را صرف? این چیزی است که من می ترسم از زمانی که هر دو معده و روح گرسنه است.)

جان لوید: Tayo, خوب tayo, ‘di ba? Eh ‘یونگ iba paano sila? خوب lang, ‘di naman tayo ang dapat sumasagot al hadd.

(ما خوش شانس هستید درسته ؟ چگونه در مورد دیگران ؟ اما آن را خوب است که یک سوال ما قرار است به آنها پاسخ دهید.)

پس از یک مکث Bea شکست یخ با پرسیدن: “ناگ-دور ba tayo (آیا ما فقط مبارزه)?

هندی tayo نق نقو-aaway, nagdidiskusyon lang (ما مبارزه نیست ما فقط صحبت)” جان لوید گفت: اما نه قبل از اذیت کردن Bea. “Ang hilig mo maglagay ng برچسب (شما مانند برچسب های شما نیست)?” او پکتیا میباشد.

2000s پشت سر هم

این دو در میان موفق ترین فیلیپینی “عشق تیم” در 2000s. آنها ستاره دار در ساعات پر بیننده صابون کی Tagal Kang Hinintayکه پخش شد از سال 2002 تا 2003. در حالی که آنها ستاره دار در چند فیلم با هم زیر صابون آنها شاید بهترین و شناخته شده برای بازی Popoy و Basha در سال 2007 را به یک فرصت. معشوق, عاشقانه, درام, شد, عاقبت, یک شانس دومدر 2015.

دو تعجب طرفداران و مخاطبان زنده در مکتی سیتی زمانی که آنها به تازگی یک زندگی اسکریپت خواندن فیلم That Thing Called Tadhana در طول نمایشگاه هنر فیلیپین’ 10 روز از هنر است. That Thing Called Tadhana, اتفاقی, ستاره جان لوید دوست دختر سابق بازیگر گلپر Panganiban. یک صحنه در این فیلم همچنین شامل یک مرجع به بازیگر Gerald Anderson, Bea را دوست پسر سابق.

جان لوید و زیبا که هرگز از یک زندگی واقعی زن و شوهر – نادر در فیلیپین, سرگرمی, جایی که آن را غیر معمول نیست برای بر روی صفحه نمایش tandems برای فشار به پایان هم در زندگی واقعی است.

این بازیگر به ظاهر لمس در نزدیکی خود را پس از عقب و جلو از نمادین ترین خطوط از تلویزیون و فیلم در طول Instagram زندگی می کنند.

Nandoon ka nung nagmahal ako, nandoon ka nung nasaktan ako, nandoon ka nung wala akong matakbuhan, nandoon ka nung kailangan ko ng kaibigan, nandoon ka nung kailangan ko ng kausap. ‘Pag binabalikan ko لحاط ng ‘یان, minsan ‘di ko na علم کونگ ano pa tayo…کونگ چین tayo. پرو ok lang کسی ‘یونگ mahalaga ‘یونگ nandoon ka. ‘یون زبان sapat na ‘یون” جان لوید گفت.

(شما وجود دارد زمانی که من در عشق سقوط کرد زمانی که من زمانی که من نیست که هر کس به نوبه خود به زمانی که من نیاز به یک دوست وقتی که من نیاز به صحبت با کسی. زمانی که من به همه آن لحظات گاهی اوقات من حتی نمی دانم چه ما هستند که ما که هستیم. اما خوب است چرا که نکته مهم این است که شما وجود دارد. که به اندازه کافی.)

Anong فیلم”یان?” گفت: Bea. (آنچه در فیلم است که از?)

Wala, ذوق ko lang sabihin (و نه یک فیلم خط اما من فقط می خواستم به آن می گویند)” پاسخ داد: John Lloyd.

این بازیگر سپس با گران کردن گیتار آکوستیک و سنگ قطعات از “You Are My Sunshine,” باعث Bea می گویند او از دست رفته او سابق بر روی صفحه نمایش شریک (“Na-miss کیتا”). “Namimiss کیتا (I miss you)” پاسخ داد: John Lloyd coyly.

IG زنده به پایان رسید و به زودی پس از به خاطر جان لوید “آفتاب” بود وارد اتاق پسرش الیاس.

جان لوید سهام الیاس با بازیگر الن Adarna که او نیز شکسته است. این دو هرگز به صراحت تایید کرد رابطه خود را کرده اند و تا کنون محدود الیاس ” رسانه های اجتماعی قرار گرفتن در معرض نادر ضربه محکم و ناگهانی معمولا در افراد دیگر حساب. این بازیگر اجازه نداد پسرش برای گفتن سلام به Instagram زندگی به طور خلاصه در نهایت قبل از خروج از آنجا که او تا به حال برای قرار دادن الیاس به رختخواب.

معلوم نیست اگر این دو به سادگی میشه و یا اگر آنها در حال رفتن به کار با هر یک از دیگر به زودی. مشهور عاشقانه کارگردان کتی گارسیا-ملینا زودتر گفت: او می خواهم به کارگردانی حداقل یک فیلم با بازی جان لوید. گارسیا-ملینا کارگردانی هر دو به یک فرصت و شانس دوم.

و با وجود خودمان و در خطر ابتلا به این امید کاذب John Lloyd به ما هشدار می دهد همه چیز در مورد – که IG زنده از دو مورد علاقه های قدیمی بود که یک دوز از آفتاب همه ما مورد نیاز است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de