ویکو (AP) — دانشگاه را به حالت تعلیق در 14 بیس بال بازیکنان در طول فصل آینده با توجه به مه آلود حادثه از سال گذشته مسئولان مدرسه جمعه اعلام کرد.

حادثه اتفاق افتاده در ماه فوریه 2019 و مقامات گفت: آنها آگاه شد از آن سه ماه بعد. آنها گفتند: یک تحقیق کامل صورت گرفت اما ارائه جزئیات بیشتر در مورد متوحش کننده, حادثه, تنها, گفته, الکل و مواد مخدر درگیر شدند.

“دانشگاه طول می کشد از جمله مسائل بسیار جدی است. اولویت ما این است که به ارائه یک محیط امن و مراقبت از محیط زیست برای همه دانشجویان ورزشکار گفت:” ماک Rhoades, معاون رئیس جمهور و مدیر دو و میدانی بین دانشکده. “این نوع رفتار است نه انعکاسی از ماموریت و چشم انداز بیلور دو و میدانی.”

این تعلیق خواهد شد مبهوت بیش از سه هفته با شروع فصل بازکن در فوریه. 14. هر بازیکن درگیر خواهد بود به حالت تعلیق در دو بازی هر کدام.

“من بسیار نا امید با این حادثه گفت:” سر مربی استیو رودریگز. “ما چشم پوشی نمی کند چنین رفتار و احترام کامل بررسی و تصمیم گیری توسط این دانشگاه در این موضوع و به جلو حرکت خواهد کرد.”

بیلور شده و تحت نظارت عمومی در سال های اخیر پس از این کشور بزرگترین باپتیست دانشگاه متهم شده بود از عدم به درستی بررسی تجاوز جنسی اتهامات علیه اعضای تیم فوتبال و دیگر دانش آموزان است. رسوایی منجر به شلیک و سپس-مربی تیم فوتبال هنر brian rinaldi و استعفای مدیر ورزشی ایان McCaw. رئيس دانشگاه کن استار شد تنزل مقام و سپس استعفا داد.

این دانشگاه پس از حل و فصل پرونده های حقوقی متعددی از زنانی که گفت: خود را به اتهام تجاوز جنسی توسط بازیکنان فوتبال بودند و سنن و یا نادیده گرفته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im