نبرد برای جلوگیری از تازه نشت گاز در کارخانه

GASES IN THE AIR. Municipal personnel spray water to mitigate the presence of gases in the air a day after a gas leak incident around the area of LG Polymers plant in Visakhapatnam on May 8, 2020. Photo by AFP

گازها در هوا. شهرداری و پرسنل اسپری آب برای کاهش حضور گازها در هوا یک روز پس از نشت گاز حادثه در اطراف منطقه LG پلیمرهای گیاهی در ویساکاپاتنام در 8 مه سال 2020 است. عکس از AFP

ویساکاپاتنام هند – مهندسین مبارزه در جمعه, مه 8 برای جلوگیری از بیشتر از گاز سمی فرار در یک کارخانه مواد شیمیایی در هند, سواحل شرق, یک روز بعد قبل از طلوع نشت کشته شدن 12 نفر و زدم محلی ناخودآگاه در خیابان.

اگر چه مرگ و میر کمتر از ترس این حادثه که در سمت چپ صدها نفر در بیمارستان بستری خارج از پورت های صنعتی شهرستان ویساکاپاتنام برانگیخته خاطرات بوپال که در آن نشت گاز کشته و حدود 3500 نفر در سال 1984.

اواخر روز پنج شنبه از منطقه تخلیه در اطراف این کارخانه متعلق به کره جنوبی LG Chem گسترده تر بود با صدها نفر بیشتر مردم در 10 محلات را به ایمنی به عنوان یک احتیاط, پلیس گفت:.

“وضعیت بهتر است اما در حال حاضر ما نمی توانیم بگوییم این کاملا طبیعی است. درجه حرارت در مخازن آورده شده است توسط 120 درجه اما ما نیاز به آن را پایین آورد بیشتر با 25 درجه” افسر ارشد پلیس Bernhardt Rani به خبرگزاری فرانسه گفت.

“دوازده نفر فوت کرده اند تا کنون. هیچ کس حیاتی است. اما ما گفته اند کسانی که بهبود یافته اند که آنها ممکن است یا به بستگان خود را’ خانه و یا به پناهگاه که ما تعیین کرده اند تا وضعیت کاملا طبیعی است,” او گفت:.

صاحب کارخانه LG Chem روز جمعه گفت هیچ تازه نشت اما به عنوان یک اقدام احتیاطی در نزدیکی مردم باید نقل مکان کرد.

شرکت “یک درخواست به پلیس برای تخلیه ساکنان در مواقع اضطراری اگر افزایش درجه حرارت در مخزن” آن گفت: در بیانیه صادر شده در سئول.

“در حال حاضر ما در حال گرفتن اقدامات لازم از قبیل اضافه کردن آب به مخزن” برای خنک نگه داشتن آن.

هولناک فیلم در هند تلویزیون نشان داد زنان و مردان و کودکان سقوط حرکت در خیابان ها پس از صبح روز پنج شنبه در فرار گاز.

“وجود مطلق سردرگمی و وحشت. مردم قادر به نفس آنها نفس نفس زدن برای هوا. کسانی که در تلاش بودند برای فرار از سقوط در جاده ها — کودکان و نوجوانان و زنان و همه” ساکن محلی Kumar Reddy, 24 به خبرنگاران گفت.

B K Naik, district بيمارستان هماهنگ کننده گفت: 1,000 بود در ابتدا در بیمارستان بستری شده است. شنبه بعد از ظهر حدود 600 باقی مانده در درمان با هیچ یک در یک وضعیت بحرانی است.

“این یک فاجعه” Naik به خبرگزاری فرانسه گفت.

AFP عکس های گرفته شده در شاه جورج بیمارستان در این شهرستان در اوایل روز شنبه نشان داده بود دو یا سه نفر در هر تخت برخی از آنها را کودکان و چند ناخودآگاه.

نماز

“من دعا می کنم برای همه, ایمنی و رفاه در ویساکاپاتنام” نارندرا نخست وزیر گفت در توییتر.

این گیاه که توسط LG پلیمر یک شرکت تابعه از LG Chem که در حومه ویساکاپاتنام.

این شهر و مناطق اطراف آن به حدود پنج میلیون نفر است.

گیاه سمت چپ شده بود بیکار به دلیل coronavirus مستند با توجه به Rani, دستیار کمیسر پلیس در ویساکاپاتنام.

“(گاز) بود و در سمت چپ وجود دارد به دلیل مستند. این منجر به یک واکنش شیمیایی و گرمای تولید شده در داخل مخازن و گاز به بیرون درز از آنجا که” Rani به خبرگزاری فرانسه گفت در روز پنج شنبه.

LG Chem تایید این گیاه که باعث می شود پلی استایرن محصولات بود و نه عامل به دلیل مستند, اما وجود دارد پرسنل تعمیر و نگهداری در تاسیسات سخنگوی در سئول به خبرگزاری فرانسه گفت.

‘تیک تاک بمب’

مقامات توصیه مردم به پوشیدن لباس و ماسک اجتناب از خوردن کشف مواد غذایی و مصرف موز و شیر برای “خنثی کردن اثر گاز”.

با توجه به مرکز علم و محیط زیست (CSE) گاز بود استایرن است که به احتمال زیاد سرطان زا و ترکیب با اکسیژن موجود در هوا به شکل کشنده تر استایرن دی اکسید.

نشت اتفاق افتاد به دلیل گاز نمی شود و در درجه حرارت مناسب باعث فشار به ساخت و شکستن شیر CSE گفت.

مخزن نیز بود “و به درستی نگهداری می شود” و هیچ ساز و نظارت نصب شده به طور خاص شناسایی استایرن آن گفت.

حادثه “به ما نشان می دهد که وجود دارد تیک تاک بمب در خارج وجود دارد به عنوان مستند به پایان می رسد و صنایع شروع به از سرگیری فعالیت” به آن اضافه شده است. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de