اولیه گزارش منتشر شده توسط استانی فرهنگی و گردشگری اداره امور می گوید سایت گردشگری در 14 کیلومتری منطقه دچار آسیب برآورد به مقدار P86.5 میلیون و برآورد ضرر و زیان P123.2 میلیون

منتشر شده 10:14 AM, فوریه 29, 2020

به روز شده در 10:14 AM, فوریه 29, 2020

BATANGAS, فیلیپین – فوران طالع آتشفشان چپ تاثیر بسیار زیادی در سایت گردشگری در استان Batangas, به خصوص کسانی که در واقع در 14 کیلومتری منطقه خطر.

اولیه گزارش منتشر شده توسط ولایتی گردشگری و فرهنگی امور اداری (PTCAO) می گوید سایت گردشگری در 14 کیلومتری منطقه دچار آسیب برآورد به مقدار P86.5 میلیون و برآورد ضرر و زیان P123.2 میلیون.

در ضمن سایت های فرهنگی در همان منطقه ثبت خسارت در اطراف P2.8 میلیون و زیان P376,000.

PTCAO سر گروه سیلویا Marasigan گفت: اطلاعات جمع آوری شده استفاده می شود به عنوان یک پایه و اساس اقتصاد ملی و توسعه خودگردان (NEDA) به آمده تا با احیا و بازیابی برنامه طالع آتشفشان-مناطق آسیب دیده. (بخوانید: Duterte اعلام وضعیت فاجعه بزرگ در, Calabarzon با توجه به طالع آتشفشان ناآرامی)

برای کمک به کاهش تاثیر فوران به گردشگری سایت Marasigan گفت: دفتر خود را به انتظارنشسته بودند تا مهارت و افزایش قابلیت سازی برنامه های گردشگری frontliners. آنها همچنین کار بر روی به روز رسانی استانی توسعه گردشگری برنامه ریزی.

ایمان به سایت گردشگری را ترویج می شود در طول فصل روزهای پرهیز و روزه در حالی که موسسات در طول باتانگا بیسید خواهد بود تحت فشار قرار دادند در آماده سازی برای فصل تابستان است.

استان نیز در ادامه به استفاده از شعار “باتانگا Magiting” که نشان دهنده انعطاف پذیری Batangueños.

در سال گذشته استان باتانگا بود به رسمیت شناخته شده توسط وزارت گردشگری پس از گرفتن هشتمین نقطه در بالا 10 توریستی در فیلیپین با بیش از 15 میلیون بازدید کننده در سال 2018.

PTCAO آخرین داده ها نشان می دهد کاهش دو میلیون بازدید کننده در سال 2019, ثبت نام بیش از 13 میلیون بازدید کننده به این استان است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im